Domovská stránka > Bulharsko > Slunečné pobřeží > Hotel Kotva Posouzení

Hotel Kotva

Address: Slunečné pobřeží, 8240 Slunečné pobřeží, Bulharsko
Recenze: 9
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
2
Dobrý
5
Průměrný
2
Špatný
0
Hrozný
0
05/08/2020
Babita Warmbrod

Vynikající jídlo, skvělé místo (přátelské k dětem) Velmi čisté a nejlepší z nejlepších - Animation Team.

Možná byste měli zvážit maso z hovězího masa / lampu jednou denně pro klienty bez vepřového masa.
05/17/2020
Shani Leneave

Poloha byla dobrá, v blízkosti pláže a staré město je asi 20-30 minut chůze. Personál na recepci byl přátelský. Jídlo bylo dobré, velká rozmanitost.

Restaurace byla směšně malá pro množství lidí, kteří zůstali v hotelu. Bylo těžké najít stůl v každém jídle. Je velmi nepříjemné prohledávat stůl se 4 hladovými dětmi, v lepších dnech jsme ho našli s 5 minutami, ale také by to mohlo trvat 30 minut. Další nepříjemnou věcí bylo pravidlo, že hotelové questy nepřinesly žádné nápoje (včetně vody) nebo jídlo na stranu aquaparku hotelu. Podlaha v hotelovém pokoji nebyla dobře vyčištěna.
06/04/2020
Bowerman Binzel

Pokoj byl opravdu pěkný, tým zábavy byl opravdu dobrý.

Jídlo na obědě a večeři se opakovalo.
06/06/2020
Brianna Marque

bazény se skluzavkami pro děti

Jen základní jídlo
06/13/2020
Brigit Widrick

Nejhorší dovolená vůbec

Nelíbí se mi to
06/25/2020
Margy Eberhardy

všechno
07/16/2020
Xeno Deanne

jen pokoje

Jídlo vždy chlazené, personál velmi řev, ale vždy čeká na tipy. Byly jen dva palačinky a que's byly masivní každý den, za 10 dní nikdy neměli šanci jíst palačinky, čekali 15 minut a vzdali se. Žádné nápoje na snídani nebo jiné věci každý den stejné jídlo. Stejné studené jídlo. Žádné mezery k sezení. Prostory kolem bazénu vždy rezervovány jako stejní lidé opouštějící ručníky přes noc, aby si rezervovali místo na další den. Měli jsme all inclusive, ale pouze na jedné straně hotelu se můžete začlenit. A nemůžete brát jídlo ze strany all inclusive na stranu aquaparku, kde děti rády zůstávají celý den. Musíte zaplatit peníze za všechno na straně aquaparku. Vždy čekám na špinavý stůl od někoho, kdo dokončuje jídlo. Většina věcí nemluví anglicky, někteří lidé mluví trochu rusky nebo bulharsky. V chodbě můžete vždy kouzlit cigarety, protože čisticí prostředky v nich kouří a chodba smrdí nechutně. Nikdy se nevracejte do tohoto hotelu nebo Bulharska, když jsem volal po taxíku a požádal je, aby mě dostali z letiště Burgas do hotelu Kotva, opakuji to čtyřikrát a řekli, že to bude 4 eur, ale když přišel řidič taxi, řekl, že mu bylo řečeno, aby získejte nás do hotelu Cosmo, který není v pořádku. A řidič mi účtuje 30 eur. Zaplatil jsem to, protože jsem byl unavený a jiní taxi chtěli vysmívat peníze jako. 40 € nebo 100 €. Vždy mějte na paměti 200krát žádanou cenu, protože vám vždy rádi účtují více.
07/27/2020
Kacerek Castin

snídaně byla lepší, než se očekávalo, ale nebyla skvělá. výběr teplého jídla a studeného masa, chesse atd. rozmístění mezi nessebarem a slunnou pláží.25 minut chůze do každého.může dostat malý vlak do nessebaru za 1.50 liber. pozor na taxislužbu. Zdá se, že si účtují, co se jim líbí. Taxíky nedostanete, aniž byste se dohodli na ceně.

Pouze 6-20 lidí v hotelu nepřátelské většinu týdne - velmi časné sezóny. Ale na víkend dorazily stovky tanečníků salsy. docela zábavné zpočátku, ale tancovali od poledne až do velmi velmi pozdě a nemohli jsme slyšet, jak se mluví uvnitř našeho pokoje, nevadí spánek
07/28/2020
Rainer Werle

vodní park

Čištění osobní

Zanechte recenzi pro Hotel Kotva