Domovská stránka > Bulharsko > kiting > Hotel Kamenec Posouzení

Hotel Kamenec

Address: 3 Coral St., 8183 Kiten, Bulharsko
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
12
Dobrý
9
Průměrný
3
Špatný
0
Hrozný
0
04/28/2020
Winola Lonn

Dobří lidé. Úžasný přístup!

Všechno bylo perfektní!
04/29/2020
Sachiko Gladdings

Čisté, chladné a nemilosrdně efektivní!
04/30/2020
Giliane Flury

Локацията е много добра

Snídaně byla nepříjemná - velmi nízká kvalita produktů, neměla na výběr, i když to mělo být snídaně formou bufetu. Z baru u bazénu si nemůžete koupit žádné nápoje - pouze pro všechny inklusivní hosty, což bylo docela nepohodlné. Pokoj byl čistý, ale ne opravdu pohodlný. Osoba nebyla profesionální. Hotel rozhodně nedoporučujeme pro delší pobyt.
05/07/2020
Zane Macaluso

Jídlo bylo velmi dobré a levné.

Všechno bylo dobré. Ahoj
05/07/2020
Shotton Paradee

Výhodami hotelu jsou pouze umístění a příjemný personál.

Jídlo bylo velmi špatné kvality a v restauraci nebylo dost stolů pro všechny hosty. Pokoje jsou daleko od 4hvězdičkového hotelu - TV v místnosti byla velmi špatná kvalita a klimatizace po celou dobu vydávala zvláštní zvuky.
05/10/2020
Cosmo Paretti

Skvělé místo pro pobyt s dítětem - velmi blízko pláže, dobré zázemí na území (bazény, hřiště). Úžasný personál, který opravdu vše vyřešil, pokud se na něco zeptáte! Opravdu pěkné místo.

Bohužel pokoj není tak dobrý: zaprášený, starý a nepohodlný v koupelně (kvůli rezavému vybavení, voda teče pod koupelnou) ...
05/17/2020
Renaldo Osbourn

Přátelský personál.
05/20/2020
Ludie Hosler

Velmi milý a přátelský personál ... pouze kluci za barem hovoří dobře anglicky .... ale přesto se usmívají tváře a hodně dobrého rozumu na každého zaměstnance. Jídlo je víc než dost a rozmanité. Pláž je opravdu blízko. Velmi pěkné místo pro rodiny s dětmi. Parkoviště je velké a přímo před hotelem. Úklid dámy provádí výměnu prostěradel a ručníků a čištění každý den. Cena nad kvalitou tohoto místa je perfektní. Doporučuji. Není vhodný pro konkrétní osoby s vysokým standardem.

Jediné, co není tak dobré, je vůně uvnitř koupelny, protože ventilátor nefunguje, myslím, že internet nefunguje během dne ... nebo opravdu tvrdě.
05/20/2020
Killy Mcumber

Jídlo nebylo dobré
05/21/2020
Milton Brumbley

Postel byla pohodlná.
05/21/2020
Meadow Bittinger

Skvělá lokalita, příjemný personál, krásné uspořádání hotelu
05/29/2020
Rahal Kapahu

Náš pobyt v tomto hotelu byl relativně v pořádku. Byli jsme čtyři dospělí a jedno dítě ... Byli jsme ubytováni ve dvou dvoulůžkových pokojích. Čistota pokojů je příkladná, ručníky se měnily každý den, postel jednou za dva dny ..... velké pokoje ... (v místnosti, kde jsme byli ubytováni s dítětem, i když bylo napsáno, co máme trubku tato vana chybí ... byla to jen sprcha visící ze zdi ... ani záclona ... koupe se přímo na pískovci a mokrá všude kolem ...) okolí hotelu vypadá hrozně. .. je to nepopsatelný nepořádek ... dorazíme, když byly budovy v práci, ale má to velmi negativní dopad ... když se tam dostanete a všechno, co uvidíte kolem, vypadá jako popelnice ... bazén byl velmi čistý ... personál nekouká anglicky ... s recepčními, kterým rozumíte, ale se zbytkem je to hrozné ... jídlo je pod vším kritickým ... velmi špatné ... recyklováno ze dne na den .. ... studené ... špinavé sklenice ... dorința byla velmi zředěná ... a šťáva chutná jako nejlevnější na trhu ... můžete zůstat v tomto hotelu y pro rodinu s dětmi, protože je velmi čistý, ale nedoporučuji vám jíst! celkově to bylo přijatelné, ale nejedná se o čtyřhvězdičkový hotel .... ve skutečnosti by měl maximálně 3
05/30/2020
Caresa Hix

Dobré jídlo, parkování zdarma, čisté pokoje, čisté bazény, přátelský personál, wifi zdarma není špatné.

Dezerty jsou vždy stejné, mohou je někdy změnit
07/03/2020
Kori Yadram

Sídlo
07/10/2020
Heron Flagge

Poloha u pláže. Tento hotel je doslova vedle pláže. Na pláži je krásná písečná zátoka s několika bary a restauracemi! Personál byl přátelský a velmi vstřícný. Parkování na místě zdarma.

Jídlo bylo „trochu základní“.
07/11/2020
Longley Chinta

Kvalitní

Všechno je v pořádku
07/16/2020
Rasure Rohrbacher

umístění

bar atd
07/16/2020
Adalai Decourt

Hotel byl velmi blízko pláže. Pokoj byl velký a útulný. Strana bazénu byla velmi pěkná.

Nábytek v místnosti i v koupelně byl trochu starý.
07/16/2020
Tonneson Spielmaker

Všechno! Skvělá lokalita - přímo na pláž :-) velmi zdvořilý personál - zejména v restauracích! Vynikající kuchyně! Čisté pokoje a bazén. Skvělý výhled z pokojů :-)
07/18/2020
Blanka Mandeep

zdvořilý a přátelský personál, pohodlný pokoj a prostor, čisté, vynikající jídlo
07/23/2020
Zannini Haff

Personál byl velmi profesionální, ochotný a milý. Hotel se nachází hned vedle pláže a necelých 5 minut od hlavní ulice.

Posezení v restauraci nestačilo pro kapacitu hotelu. Zaměstnanci však byli velmi nápomocní při hledání stolu, takže jsme nemuseli dlouho čekat.
07/27/2020
Floria Miah

Skvělý výhled z horního patra směrem na pláž. Čisté a uklizené. Krátká procházka k moři s čistou pláží. Přátelský personál. Skvělá hodnota za peníze !!!

Přistýlka byla na mých zádech trochu tvrdá a polštáře byly velmi těžké.
07/29/2020
Rutherford Tota

Cestoval z Bostonu Ma vynikající návštěva! umístění zaměstnanců a hotel a pláže! velmi vstřícný
07/29/2020
Sivia Thaler

Snídaně byla v pořádku, ale každý den mohly být provedeny stejné změny

Hotel se postará o všechny zákazníky, kteří jsou pro všechny. Platící hosté nesměli používat bar u bazénu Lounge bar neměl točené pivo a bylo drahé. Nebylo možné objednat občerstvení.

Zanechte recenzi pro Hotel Kamenec