Domovská stránka > Bulharsko > Slunečné pobřeží > Grenada Hotel - All Inclusive Posouzení

Grenada Hotel - All Inclusive

Address: Slunečné pobřeží, 8240 Slunečné pobřeží, Bulharsko
Recenze: 23
Celkové hodnocení: průměrný
Vynikající
8
Dobrý
8
Průměrný
3
Špatný
4
Hrozný
0
05/02/2020
Christiansen Amarjit

Osobní byl velmi milý a profesionálové. Celkově nic velkého stěžovat každý den jste našli něco, co byste chtěli jíst a pláž je velmi blízko (méně než 5 minut).

Platba musí být pouze v hotovosti (nemůžete platit kartou). Wi-Fi někdy nebude fungovat
05/04/2020
Juli Plagge

Blízkost pláže

Bez Wi-Fi
05/04/2020
Kehr Markovitz

Místnost byla prostorná a bazén byl v pořádku.

Kotel z místnosti unikal a požádali jsme recepční, aby zavolal na údržbu, ale někdo vklouzl a čistil pouze vodu. Problém nebyl vyřešen. Bar měl jen velmi levné nápoje a neměl možnost koupit lepší alkoholické nápoje. Jídlo bylo velmi špatné ze všech hledisek. Bar z bazénu byl uzavřen.
05/21/2020
Francisco Sisco

Poloha je velmi dobrá. Je možné chodit do Nesebaru i do centra Slunečné pláže, také moře je 3 minuty od hotelu.

Hotel je velmi oddaný rodinám s dětmi. Což znamená, že pokud nejste v této kategorii, neočekávejte klidný odpočinek u bazénu.
05/27/2020
Huber Howling

Nejlepší pláž, nedaleko je Nessebar, dobrá místnost, dobrá káva. Místo toho máme dvoulůžkový pokoj pro tři osoby.

Jídlo je hrozné, sršňová hnízda v hotelu.
05/30/2020
Coheman Ivanovic

Místo, manažerka lidia (lydia) velmi užitečné a zdvořilé.

Staré netěsné kotle v koupelnách, musely se stěhovat, protože kotel vytékal a neměl horkou vodu po dobu 2 dnů, kotel v nové místnosti mírně vytékal také po sprše, jakmile byl kotel prázdný, nebyla tam žádná horká voda ani hodinu . Ostatní hosté (ruština, polština) byli hrubí a časy jídla byly hektické, hosté se tlačili dovnitř a byli hrubí obecně. Nemohl zaplatit účet s kartou musel jít ven a vybrat hotovost.
06/02/2020
Waterer Napp

Všechno je dobré pro množství peněz, které jste zaplatili. Zpočátku jsem byl pesimistický kvůli všemu kvůli recenzi. Poloha na pláž je perfektní pár minut chůze. Lobby bar je od 10 do 10 hodin. Pokud jste začali pít v době oběda před večeří, budete opilí. Jídlo moudré, mají salátové ovoce a stále po celou dobu. Bazén je v pořádku. Tento hotel si určitě zarezervujeme znovu. Lidé, kteří uvedli negativní recenze, jsou prostě pochmurní. Měli by jít do 5hvězdičkového hotelu

Jen málo zaměstnanců mluví anglicky, ale na tom nezáleží.
06/03/2020
Steel Dajer

Požádal jsem o pokoj vedle výtahu, a bylo to velmi pohodlné. Internet byl zdarma, bylo to velké překvapení.

Jídlo bylo chudé.
06/09/2020
Cohbert Komada

Jídlo bylo v pořádku, pěkný bazén

Personál, časy jídla byly brzy a krátké, bloky 2 hodiny, bar zavřený 10 hodin
06/11/2020
Bravin Mclauglin

Místnost byla základní, ale čistá

Jídlo bylo vždy studené a stejné jídlo každé odpoledne a večer. Neměli žádné dietní nápoje (jsem diabetik typu 1). Došly mu šťávy ze 2 koktejlů, které vyrobily, a když jsem se zeptal, s kým můžu mluvit, bylo mi řečeno, že manažer, ale on nikdy nepřijde.
06/13/2020
Audy Charbonneaux

Místo, personál, jídlo krásná volba ve zdravé variantě.

Jídlo se opakovalo téměř denně
06/15/2020
Thorny Lanson

Místo se mi líbilo. Bylo to opravdu blízko pláže a nejlepších klubů.

Když jsem provedl rezervaci, bylo mi řečeno, že zaplatím kartou. V poslední chvíli mi e-mailem musím platit v hotovosti. Recepční nebyla po telefonu opravdu přátelská. Jídlo nebylo nejlepší kvality. Levné jídlo v hojnosti.
06/15/2020
Ernesta Naddeo

Služby (jak v restauraci, tak v hotelu) byly velmi dobré - nikdy nebyl nedostatek jídel, personál pečoval o pravidelné doplňování. Místnosti byly pravidelně čištěny a prostěradla se měnila. Také jídlo bylo chutné, i když trochu homogenní (zejména snídaně). Výběr alkoholu byl velký a barman dělal velmi dobré nápoje. Hotel byl relativně blízko pláže, ale líní hosté mohli využít hotelový bazén. S ohledem na cenu hotelu byl každý hotel skvělý.

Jídlo bylo trochu homogenní, zejména snídaně, takže pokud zůstanete déle než týden, může vás to trochu obtěžovat.
06/16/2020
Klein Hiltbrand

Bylo to levné, 100 liber za noc pro tři lidi all inclusive Zaměstnanci stolu byli dost milí

Nic nefungovalo správně v místnosti, horká voda, klimatizace, koupelnové armatury, velmi datované, jídlo bylo jedlé, všechno bylo nejlevnější, kohout byl napojen dolů, to znamená být 4 hvězdičky! V žádném případě!
06/16/2020
Ivie Lengyel

Jídlo bylo dobré, hotel je blízko pláže (5 min. K moři), pokoj je čistý

-
06/22/2020
Baler Dubbin

Pokoj byl čistý, personál milý, oběd a večeře byly pěkné ... maso, zelenina, ovoce, koláče také dobré. Místo nedaleko Nessebaru, každý den jsme kráčeli na toto místo.

Bylo to příliš daleko od pláže, také byla špatná snídaně, všech 6 dní bylo stejné jídlo, alkohol a soda byla špatná kvalita, hudba v restauraci celý den stejná.
07/03/2020
Dahlstrom Narayanan

Nic

jídlo bylo velmi opakující se, tj. kuře / vepřové každé oběd / večer, snídaně také stejná a jídlo studené, vždy muselo používat mikrovlnnou troubu k zahřátí nohy. Po 2. noci žádná whisky / brandy na dvě noci, když jsme se zeptali barmana, právě řekl: „Pracuju jen tady“.
07/10/2020
Roselle Stiger

Všechno bylo dobré. I po obědě máme oběd. Všechna doporučení! 😀

Nic
07/16/2020
Olnton Cantrel

Zvláštní poděkování recepční Ivo - je to velmi milý člověk, který se vždy usmívá a je připraven pomoci v jakémkoli problému, dokonce nám umožnil po vyčerpávajícím výletu zkontrolovat dříve. Jídlo je vynikající. Hotel nedaleko pláže - asi 10 minut chůze. Velmi čisté a pěkné.
07/22/2020
Kellene Oehlert

Jídlo bylo dobré a umístění blízko pláže.

Jedna z koupelen vytékala vodou a oni ji jen plakali. Zdá se, že druhá koupelna vůbec nebyla vyčištěna. A když to vyčistili, bylo to povrchně. Interiéry mají velmi špatný zápach z koberců.
07/26/2020
Pfister Kellams

Pokoj i bazén jsou velmi dobré. Téměř do konce sezóny je kolem bazénu k dispozici dostatek lůžek. Bar zavřený na straně bazénu, ale uvnitř baru není problém.Jak velmi blízko, pokud chcete změnit scenérii.

Dlouhá cesta z centra letoviska. Avšak jako All Inclusive to není show zátka.
07/30/2020
Vas Mroczko

Jeden recepční byl krásný, zbytek byl mizerný. Jídlo bylo hrozné. Žádný zábavný den ani noc, protože to bylo na konci sezóny, ale to by nemělo být relevantní, protože jsme platili dobré peníze. Žádné zakázané zařízení vůbec. Bazén mrzne za studena. Nejhorší výběr alkoholu, jaký jsem kdy viděl, a bar se zastaví v 10 hodin !! Bar u bazénu je zavřený. Určitě by to byl v létě krásný hotel, ale na konci září hrozný.

Viz výše
08/01/2020
Higbee Feldker

Personál byl velmi přátelský. Počínaje recepční, úklid personálu až po barmany. Všichni mluvili slušnou angličtinou, mohli jste si snadno rozumět. Pokoje byly velké a prostorné. Během jídla zaměstnanci neustále doplňovali jídlo, když bylo prázdné - nikdy jste nemuseli čekat.

Zábavní tým teoreticky hovoří česky a anglicky, nicméně vzhledem k tomu, že zde bylo mnoho Čechů, bylo raději brát Čechy a hovořit rodným jazykem. Bylo tam hodně dětí. Z tohoto důvodu nejen oblast bazénu hlučně křičela, ale také aktivity byly příliš orientované na děti, dospělí sotva měli co dělat během dne u bazénu. Jídlo opravdu nebylo chutné, sotva jste mohli najít něco slušného k jídlu z 4-5 chodů, které byly k dispozici. Sladkosti byly také bez chuti. V jednom bytě AC vytékala veškerá voda uvnitř místnosti. Museli jste platit za parkování - 24 BGN / 2 noci - a to, pokud jste měli to štěstí, že máte volné místo. Podlaha v bazénu nebyla čistá, ačkoli tam byl někdo, kdo se snažil každý večer dělat to nejlepší, neměl opravdu nástroje k tomu, aby mohl vykonávat svou práci: žádná vysokotlaká pračka, která by tuto oblast lépe vyčistila v žádném okamžiku .

Zanechte recenzi pro Grenada Hotel - All Inclusive