Domovská stránka > Bulharsko > Sonnenstrand > DIT Evrika Beach Club Hotel - vše v ceně Posouzení

DIT Evrika Beach Club Hotel - vše v ceně

Address: Slunečné pobřeží, 8240 Sonnenstrand, Bulharsko
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
15
Dobrý
9
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/26/2020
Takeshi Fortmann

Nejčistší hotel, ve kterém jsem kdy zůstal. Hotel byl ve vynikající poloze.

Hotel Bary zavírá o půlnoci. Měl by být otevřen alespoň jeden mnohem později.
04/27/2020
Primavera Sherrow

Velmi čistý hotel, Doporučeno pro rodinu s dětmi. Preferovány jsou blokové pokoje D, hotel je uprostřed oblasti Slunečné pláže s mnoha atrakcemi pro celou rodinu v okolí

Tlak horké vody v naší místnosti (4. patro, blok D) byl velmi slabý
05/01/2020
Latt Mackynen

Užili jsme si náš pobyt a rádi bychom zůstali znovu, takové krásné a výjimečné jídlo a děti milovaly bazén

Ne moc, co se nám nelíbilo, možná trochu více zábavy
05/03/2020
Haag Breehl

ideální pro rodiny s dětmi, skvělá poloha přímo na pláži a na promenádě

některé drobné detaily v údržbě místnosti, nic, co by opravdu rušilo náš pobyt
05/10/2020
Austina Peight

Dobré jídlo s mnoha možnostmi po většinu dne. Vodní park je pěkná, velmi pěkná pláž. Pokoje jsou velmi velké (ale trochu staré).

Úklidová služba je velmi špatná, musíte pronásledovat čisticí prostředky na mýdlo, toaletní papír a čerstvé ručníky. Popelnice nebyly vyprázdněny.
05/13/2020
Hay Iannalo

Prostorný pokoj, umístění v centru

Vodní park je během dne otevřený na krátkou dobu
05/15/2020
Trilly Sheares

Jídlo bylo na dobré úrovni a čistota byla, ale časový rámec na všechno bylo nepříjemné.

Časová omezení pro výměnu plážových ručníků. Mohli jsme vyměnit plážové osušky pouze mezi 4 a 5, ale my jsme byli v té době venku a museli jsme mít špinavé plážové osušky. Také v místnosti nebyly informace, které by podrobně uváděly časy restaurace ECT, a čínskou bulharskou a italskou restauraci si můžete zarezervovat pouze za poslední 2 noci. Proč?
05/22/2020
Hahn Guinther

Skvělá lokalita pro děti, spousta jídla a pití, skvělá zábava pro děti, pozorný personál

Není dostatek solárií, hosté si je rezervují před snídaní.
05/30/2020
Mitchell Sehr

Bazén, noční show, pláž a jídlo byly skvělé.

Bazén se uzavírá v 18.00:9. V XNUMX hodin nemůžete najít lehátka zdarma, místnost byla čistá, ale stěny, okna, PVC byly špinavé, solária také špinavá. Jídlo bylo dobré, ale nemůžu říct totéž pro sladkosti a nápoje.
06/04/2020
Cairistiona Windauer

Jídlo bylo dobré a ne příliš slané, mají dětské menu a spoustu ovoce. Koláče a sušenky byly úžasné. Poloha hotelu byla velmi dobrá. Zaměstnanci byli velmi nápomocní - rezervovali jsme pokoj s manželskou postelí, ale když jsme se tam dostali, byla tu dvě postele a protože hotel byl plný, přinesli nám velkou matraci a sjednotili postele.

Náš pokoj byl blízko amfiteátru a každou noc byla show mezi 21:30 a 22:30 a hudba byla velmi hlasitá (máme 1 rok starý). Voda v bazénu byla ledově studená. Beachbar byl vtip: měli jen vodu a pivo - žádná káva, žádná šťáva. Není to pro děti moc zábavy - měli každé odpoledne maini diskotéku, ale vždy to byla stejná hudba a stejný tanec. Nemělo by bolet mít rozmanitost (klaun, balónky, malování na obličej ...) Káva byla hrozná.
06/05/2020
Brocky Mathey

pláž byla opravdu pěkná a jídlo bylo také dobré

dětský bazén byl opravdu studený.
06/10/2020
Federico Hanauer

Je to hotel s 5 restauracemi, bazény a dětským aquaparkem. Má plážový bar, což je velké plus. Zdarma také lehátka a slunečníky na pláži. Jídlo je v pořádku. Líbilo se nám to

-
06/18/2020
Libbna Amodt

Všechno jídlo bylo skvělé a hojné. Servis byl rychlý a vynikající.

Lepší kvalita veškerého alkoholu podávaného na pozemku.
06/18/2020
Sochor Lecznar

Hotel perfektní poloha vynikající služby začátek velmi přátelský, jídlo by mohlo dělat s upgradem, výběr restaurací, ale všichni jsme rezervováni, je třeba si rezervovat pár dní předem

Jídlo
06/26/2020
Darlene Bicknese

Nejhorší pivo vůbec a další produkty nejlevnější na trhu
06/27/2020
Malonis Mallacara

Skvělá lokalita, pěkné věci, čisté pokoje (alespoň Premium), rozmanitost jídel a nápojů

Bazén je příliš krátký (09: 00-18: 00). No tak, o prázdninách, když slunce svítí do 22:00 bazén uzavřený v 6:4? Vnitřní aquapark otevřený po dobu XNUMX hodin denně je vtip
06/30/2020
Ethelind Arevalos

Hotel a komplex jsou velmi krásné. Prémiové pokoje stojí za peníze. Máte více zařízení, výhled na moře, výtah, přístup k prémiové restauraci a prémiovému bazénu (pouze pro dospělé), což je více a méně přeplněné. Výhled na moře je velmi krásný; Hotel má soukromou pláž s lehátky a slunečníky zdarma, plážový bar. Písek a moře jsou také krásné. Pláž je přímo nad promenádou od hotelu, ale záleží také na tom, ve které budově dostanete pokoj. V blízkosti hotelu je mnoho obchodů a supermarketů. Hlavní restaurace se nachází v prvním patře a nabízí krásný výhled na bazény a večerní animaci pro děti. Jídlo je hodně, velmi rozmanité, velmi chutné, včetně cookies. Většina potravin se vyrábí před turisty, ale také chléb. Sladkosti, které připravují, nemají téměř žádný cukr, takže je to velmi dobré pro děti. Nápoje lze vylepšit. Velké barmany v hotelových barech. Bazény a animace jsou skvělé, líná řeka je také velmi krásná. Živá hudba je v některých večerech k dispozici v Rainy Baru a živá vystoupení v amfiteátru. Personál je velmi přátelský a ochotný pomoci, zejména s dětmi. Internet velmi dobrý a úklid každý den v pokoji Premium. Místnost byla docela tichá, sotva slyšela nějaký hluk od sousedů.

Bazény mají velmi studenou vodu; bylo by skvělé, kdyby byla ohřívána alespoň voda z Mini Aquaparku. Je to trochu daleko od centra města, i když je uvedeno 500 metrů, je to asi 2 km. Je to dobrá možnost, aby se mini vlak do centra. Dětská nabídka v hlavní restauraci by mohla být vylepšena o zdravější jídlo. Klimatizace byla na hranici limitu, museli jsme ji udržovat na nejnižší teplotě a nejvyšší ventilaci ventilátoru, abychom měli pokojovou teplotu v místnosti, a to v září. Na pláži byl problém, personál pláže vzal naše lehátka a položil naše věci na písek jako hora, věřil, že jsme si rezervovali lehátka a šli do hotelu, aby dítě spalo, a vlastně jsme byli k mořské vodě . Omluvil se a přinesl nám solária. Být tak velký komplex, to může být přeplněné na pláži a bazénu, je obtížnější najít k dispozici lehátka, ale plážový personál vám pomůže s lehátky. Rozkládací pohovka není příliš pohodlná a matrace postele by se také mohla vylepšit.
07/02/2020
Pals Rounkles

Cítil jsem se bezpečně opouštět auto na hotelovém parkovišti a bylo to dobře organizované!

Téměř vše je v tomto hotelu dobře organizováno (parkování, stravování, bary, animační týmy), ale má to nějaké minusy a tady mám na mysli skutečnost, že i když existují bannery, které si nemůžete vyhradit solária vložením ručníku a odcházelo se přesně to, co se stalo každý den, takže v 07.30:XNUMX bylo k dispozici jen několik solárií ...
07/07/2020
Bartie Shead

Jídlo, umístění, personál. Opravdu jsem si to užil.

Náš pokoj byl ve skutečnosti tříhvězdičkový pokoj, i když je hotel inzerován jako 3. Získáte prémiový čtyřhvězdičkový pokoj placením navíc.
07/13/2020
Sergius Gulsana

Cestoval jsem s rodinou do hotelu. Poloha, jídlo a pláž jsou dobré. Děti mají rádi bazén a zmrzlinu))

WiFi v místnosti bylo opravdu špatné. Pivo není chutné
07/14/2020
Reta Satmary

Dobrá poloha. Vynikající jídlo. Trochu pro mnoho dětí pro nás, ale je to správné místo pro ně.
07/19/2020
Crocker Gentz

Skvělá lokalita, skvělé jídlo, úžasný výhled na moře, soukromá pláž s barem ...

Úklidové i restaurační personál nemluví vůbec anglicky (personál recepce je vyloučen)
07/25/2020
Joash Tobiassen

Zarezervoval jsem si prémiový pokoj, který se mi líbil, služby a další zařízení, která byla zahrnuta. Prémiová restaurace byla velmi pěkné jídlo a služby. Personál je velmi velmi přátelský a vstřícný.

Nevysvětlili jsme správně, jak si zarezervovat další restaurace, které inzerují. Sotva jsme se dostali do bulharské restaurace, ale alespoň jsme to udělali. Ujistěte se, že tak učiníte co nejdříve, protože je to omezené.
07/26/2020
Buff Hanser

1. Jídlo bylo skvělé, docela chutné. Ovoce bylo také hojné a vysoce kvalitní. 2. Existují dobré vybavení pro malé děti a velké děti: tobogány, bazény, venkovní hřiště a vnitřní, ale světelný pokoj pro děti. Řekl bych, že děti v každém věku tam mají co dělat. Má také mnoho stromů a míst k sezení a sledování dětí. 3. Pokoj byl velmi čistý. Také koupelna. 4. Měl jsem dvě večeře v asijských a bulharských restauracích. Užil jsem si oba, ale ten asijský opravdu vynikl. 5. Hotelová pláž je celkem pěkná: máte k dispozici lehátka zdarma, písek je krásný a voda je pěkná.

1. Zatímco animační tým vypadal skvěle, nechápal jsem, proč je pořad mezi 9.30:11 do přibližně 2 hodin. A dost nahlas. Možná se ujistěte, že do této oblasti nemáte pokoj s okny. 3. Bazén nebyl opravdu čistý, pravděpodobně ze všech opotřebovaných pantoflí. XNUMX. Snažím se jíst zdravě, takže jsem neocenil nízkou kvalitu sody z barů. Ale užil jsem si vodu a kávu :).

Zanechte recenzi pro DIT Evrika Beach Club Hotel - vše v ceně