Domovská stránka > Bulharsko > Slunečné pobřeží > Hotel Iskar Posouzení

Hotel Iskar

Address: Slunečné pobřeží, 8240 Slunečné pobřeží, Bulharsko
Recenze: 13
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
6
Dobrý
5
Průměrný
2
Špatný
0
Hrozný
0
05/02/2020
Panthea Pinneo

Bazén je pěkný, umístění je v pořádku.

Místnosti je třeba aktualizovat. Jedna zástrčka v místnosti, nábytek byl velmi starý, personál nebyl přátelský. Snídaně nebyla dobrá.
05/21/2020
Terhune Ocacio

Líbilo se mi umístění, dorty, snídaně, personál byl velmi milý
05/22/2020
Bracci Ifeanyi

Místnost byla docela velká. Myslím, že jsem byl asi 25-30 mp. Také koupelna byla docela velká, kromě sprchového koutu; pomohlo by, kdyby to bylo větší, ale neměl jsem s tím žádné problémy. Pokoj byl uklízen každý den. Jídlo bylo docela dobré s příjemnou rozmanitostí, která by jistě uspokojila každého. Měli jsme všechny druhy ovoce, koláčů a nápojů (koktejly, pivo, džus, kávu atd.). Hotel má parkoviště a nemuseli jsme za něj platit navíc. Bazén je docela pěkný, se skluzavkami a dostatkem prostoru. Hotel je opravdu blízko pláže. Personál byl milý, a před rezervací jsem zavolal do hotelu a pokaždé, když jsem měl někoho mluvit o všem, co mě napadlo.

Ve svém pokoji jsem neměl wifi ani kabelové připojení k internetu: D ... Ale ve vstupní hale jsme měli internet zdarma. Ale také jsem dostal předplacenou sim kartu pro internet (50 leva za 50 gb), takže to bylo v pořádku. To není opravdu stížnost, ale je to opravdu jediná věc, kterou bych mohl říci, že se mi nelíbí. Kdybych měl ve svém pokoji internet zdarma, bylo by to perfektní :)). Takže pokud nejste internetový freack, jste v pohodě :)))))
06/06/2020
Yurik Pheffer

Bazén je pěkný, umístění je skvělé

Velmi staré pokoje, páchnoucí, rozbitá postel, špatné polštáře, personál anglicky neumí. Zaměstnanci v jídelně jsou opravdu milí a ochotní.
06/09/2020
Jorry Shusterman

Pokoj byl velmi čistý, příjemný personál přátelský k jídlu a vynikající umístění za dobrou cenu 😊😊😊
06/09/2020
Uriel Doronio

Jídlo, bazén, pokoj, vše pěkné a čisté.

Nikdo nemluvil anglicky 🙄
06/18/2020
Honebein Forsell

Právě jsme se odhlásili před několika hodinami a jsme rádi, že jsme odešli. Jídlo je úplně hrozné 🤮 hladovět po dobu 5 dnů ... Skluzavky v bazénu otevřeném mezi 11 a 16:30, když slunce hoří nejhorší ...
06/20/2020
Tiler Cyran

Pokoje byly pěkné a čisté, jídlo bylo skvělé a rozmanité. Kolem bazénu je chladná oblast se stromy, takže tam můžete jen ochladit, když je slunce příliš horké.

Postele by mohly být pohodlnější, na recepci by mělo být více letáků.
06/23/2020
Purdy Spiney

Velký bazén. Pěkná animace pro děti. Dobré místo, pouhých 10 minut na pláž pěšky. Mnoho potravin je tady.

Sprchový stav není dostatečný, voda lízala na podlahu. Polštáře byly staré. Velmi hlučné na ulici v noci, slot nočních klubů s hlasitou hudbou celou noc. Nabídka jídel je každý den stejná. Žádné speciální jídlo pro batolata.
07/25/2020
Marsh Timi

neměli jsme s tímto hotelem žádné problémy, měli jsme tu skvělou hoilday a vrátili jsme se
07/26/2020
Tse Glasbrenner

Velmi čistý personál velmi užitečná dobrá snídaně trochu zklamaný Zeptal jsem se, jestli bych mohl zarezervovat příští léto na 3 noci bnb pro moji rodinu, která mě přišla navštívit Žiju tady v bulharsku a máme rádi výlet na Sluneční pláž, ale bylo mi řečeno, že všechny 7nclusive 7n léto 😕

Všechno v pořádku by zůstalo znovu
07/29/2020
Beret Plassman

Umístění l

Personál byl velmi nápomocný, snídaně velmi pěkná a personál velmi přátelský, místo, kde to bylo úžasné velmi blízko pro všechny. Pěkný pokoj s balkonem.
07/30/2020
Cousin Deruso

Bylo to skoro všechno, přímo na pláži a v noci nebylo hlučné, což bylo skvělé.

Několikrát pracujte s kousnutím chyb, místnost nebyla vždy řádně vyčištěna, ale byla v pořádku.

Zanechte recenzi pro Hotel Iskar