Domovská stránka > Bulharsko > Nesebar > MPM Hotel Arsena - Ultra All Inclusive Posouzení

MPM Hotel Arsena - Ultra All Inclusive

Address: South Beach Area, 8230 Nesebar, Bulharsko
Recenze: 22
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
13
Dobrý
9
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/25/2020
Alansen Rzucidlo

Zábavní tým byl skvělý, děti se opravdu bavily. Pěkný výhled na moře z baru u bazénu a terasy restaurace. Jídlo bylo v pořádku. Velký prostorný pokoj a balkon.

Náš pokoj zapáchal, zvláště tam, kde byla skříň, hlásil jsem na recepci, že se nic nedělo.
04/29/2020
Bailie Terrone

Poloha byla skvělá, blízko pláže, bez potíží při hledání solárií. Personál byl nápomocný, animační tým odvedl skvělou práci.

Musí věnovat pozornost detailům (pavučiny za dveřmi, vlasy na podlaze a na sprše). V koupelně byl z dýmek hrozný zápach. Ručníky na pláži byly zabarvené. Příliš málo jídel a nápojů.
05/06/2020
Skeie Diego

Velký

Vůně místnosti
05/08/2020
Flatto Sibrian

Poloha na pláži je velmi výhodná. Nessebar Old Towm je 15-20 minut chůze od pobřežní promenády nebo 2 autobusových stanic, pokud jste líní. Je příjemné navštívit a jít hledat suvenýry. Měli jsme rezervaci pro dvoulůžkový pokoj a obdrželi jsme byt jako dárek. Děkuji! Výhled byl nádherný, výhled na moře a staré město. Slunce vychází nad starým městem Nessebar a bylo příjemné ho z balkónu vytřít. Vysoušeč vlasů byl dobrý, sprchový gel a šampon také. Jako dárek jsme dostali růžovou vodu. 2 bazény (vnější a vnitřní) byly pěkné a voda měla dobrou teplotu. Pláž byla dobře zmatená. Neměli jsme problém najít bezplatná lehátka jak u bazénu, tak na pláži. Hotel nabízí zdarma plážové osušky pro dospělé. Jídlo a pití byly dobré, vždy jsme našli něco, co jsme rádi jedli. Restaurace je pěkná, s dobrou relaxační hudbou a terasou. Vždy jsme našli bezplatný stůl. Užil jsem si zmrzlinu, pěkné chutě. Personál byl milý a vstřícný, animátoři a hostující hosté se snažili bavit turisty. Děkujeme všem!

Nebylo to nic, co se nám opravdu nelíbilo, máme jen několik návrhů na improuvemet. Bude příjemné mít matrace na lehátka, sítě proti komárům u oken a u balkónových dveří, dětské hřiště pro malé děti, tradiční kompot z broskví a meruňkového ovoce v nabídce.
05/12/2020
Chappie Arranda

Personál byl milý a ochotný Pokoje byly pěkné a čisté Jídlo bylo dobré a rozmanité, čerstvé ovoce při každém jídle Zábavní tým byl úžasný Dobrá hudba v baru u bazénu Pěkné dámy v lázních, užili jsme si saunu a masáže (zaplatili jsme pro masáže, sauna je zdarma) Hotel se nachází v blízkosti starého města, takže venku jsou také pěkné věci :) Pohled ❤

Alkohol - levné as přílišnou chutí Vnitřní bazén měl silný zápach kloraminu. Venkovní bazén měl studenou vodu, neexistuje žádný topný systém. Sladkosti v bufetu byly suché a naloženy cukrem
05/25/2020
Odetta Langhorne

Skvělá lokalita, prostorné pokoje, velký výběr chutného jídla.
05/26/2020
Karwan Quirin

Všechno bylo nejlepší!
05/26/2020
Marybeth Fagnoni

Jídlo
05/30/2020
Schiffman Betzen

Umístění, pokoj, jídlo a personál.

WC vedle restaurace bylo bezkonkurenční. Neustále to cítilo příšerně. Dokonce i ráno. Voda v mé koupelně se moc nedělala. Blokované potrubí. A opravdu se nám nelíbilo vidět nahé lidi sedící v sauně. To by nemělo být dovoleno. Každý by měl mít přísně na sobě plavky.
06/05/2020
Fleisher Mosen

Měl jsem rád osobní, velké pokoje, jídlo a výhled. Všechno bylo perfektní. Byli jsme 2 rodiny a dítě. Jídlo bylo tak dobré (mnoho ocenění pro kuchaře) a velmi rozmanité. Měli jsme pokoj s výhledem na moře. Hotel má tým bavičů velmi společenský a velmi zapojený. Hráli jsme s nimi spoustu her.
06/18/2020
Elwaine Serna

Personál animace byl velmi přátelský a skvělá společnost, když jsem hrál s mým dvouletým starým klukem. Jídlo bylo mezi různými dny velmi podobné, ale dobré kvality a bylo snadné najít něco k jídlu. Pokoje s výhledem na moře jsou úžasné, vidíte jak pláž, tak bazén. Pokoje jsou velmi velké a čisté - uklízečky odvádějí úžasnou práci. Hotel se nachází hned vedle pláže! 2 minut chůze do starého nesebaru.

Většina barmanů si pro svou chuť udělala nápoje silné a červené víno nebylo moc dobré. Jeden z našich pokojů směřoval do zadní části hotelu se špatným výhledem - trochu zklamání, když viděl úžasný výhled z pokojů orientovaných na pláž.
06/21/2020
Kara-Lynn Tousom

Vysvětlil jsem to dříve - důvodem strávit den v tomto zařízení bylo setkání s polským přítelem z univerzity před lety.

S architektonickým plánem něco není v pořádku - mám podezření, původní účel budovy byl změněn. Rodinné apartmá, které jsem si vybral, mělo příliš mnoho prázdného a zbytečného prostoru, ale malou ložnici, dvouúrovňové postele pro děti, pouze jednu malou koupelnu / toaletu; nějaký prostor je sdílen s neznámými hosty - jejich balkon je hned vedle oken ložnice - m podivný!
06/21/2020
Garretson Santangelo

VELMI DOBŘE!

OPRAVY POTŘEBY
06/28/2020
Pettifer Bur

Skvělá poloha, nemůžete se dostat blíže k pláži. Skvělý animační tým, skvělý výhled na moře a na staré město. Staré město, což je skvělý zážitek, je v docházkové vzdálenosti 15 minut krásným pobřežním parkem. Velké pokoje s krásným výhledem, ultra čisté vše. Pěkný bazén a aktivity u bazénu pro děti i dospělé.

Jídlo nebylo tak pestré a vkusné, jak se očekávalo.
07/01/2020
Krauss Mcentyre

Sídlo

Jídlo
07/09/2020
Adest Ashpole

Pohodlné pokoje, velmi dobré jídlo, ve skutečnosti vynikající, nachází se na pláži, což je velmi čisté. Hotel velmi blízko obchodů a starého města Nesebar. Umožnili nám na oběd při odjezdu a bylo to pro nás velmi dobré, ocenili jsme to. Myslím, že mají dobrý kuchař a velmi dobře spravovanou restauraci. Oblast bazénu je také velmi dobře udržovaná.

Příliš mnoho hoven z racků, ale to je .. příroda :)
07/10/2020
Lissak Gebert

Vynikající jídlo, velký pokoj, velmi, velmi čisté a dobře udržované. Skvělý přístup na pláž, včetně židlí a slunečníků. Celkově velmi dobrý hotel!

Zaměstnanci jsou téměř 90% mladých studentů z Ukrajiny, kteří příliš nemluví rusky. Mají téměř nulové dovednosti v oblasti služeb zákazníkům, což je v pořádku, když čistí tabulky, ne tolik, když bartendují. Další velký mínus - zatímco alkohol je v ceně, je velmi nízká kvalita a s velmi malou rozmanitostí. Důrazně bych povzbudil hotel, aby vylepšil výběr - měli by být schopni alespoň připravit základní koktejly jako Martinis nebo Aperol Spritz.
07/19/2020
Janerich Brillant

Dobře vybavené prostorné pokoje, fantastická kuchyně s čerstvou zeleninou, ovocem, chutnými polévkami a masovými pokrmy. Z pokoje byl krásný výhled. Vnitřní bazén se saunou a párou byl vynikající, když jste riskovali silné sluneční světlo ve vnějším bazénu nebo na super písečné pláži. Doporučuji profesionální masážní centrum hotelu.

Chtěl jsem pít panenské mohito, ale ukázalo se, že nealkoholické koktejly nejsou zahrnuty v „Ultra All Inclusive“. Zdá se trochu divné, že hosté jsou nuceni konzumovat alkohol. Myslím, že by měla být revidována, protože má špatnou zprávu.
07/20/2020
Kylie Gouras

Perfektní poloha, pěkný hotel, dobré jídlo, přátelské osobní (jeden více, druhý méně). Pokoje jsou velké a pěkně zařízené. Jedním slovem, Hotel splnil naše očekávání.

5 € za parkování za noc ... '?? Příliš mnoho. Pláž (lehátka a slunečníky) byla uzavřena v 6 hodin, proč tak brzy ??
07/21/2020
Bonis Mase

Přímo u moře uslyšíte vlny. Úžasný. Soukromá pláž, dobře udržované, židle zdarma a spousta z nich. Nikdy jsme neměli problém získat jeden. Našli jsme parkování před hotelem zdarma. Jinak je to placené, ale levné. Pokoj byl obrovský a relativně pěkný. Skvělý výhled na moře. Nessebar je pěkné městečko, velmi tiché, čisté, pěkné procházky do Starého města (ale je to 20 minut pryč as výkyvy a pády). Celé místo bylo čisté a spousta lidí se snažila udržovat to aktuální. Náš pokoj byl uklízen každý den, ručníky byly uvolněny tak často, jak bylo potřeba. Večery na terase s výhledem na pláž byly skvělé.

To je férový 3hvězdičkový hotel. Některé oblasti vypadají datované. Jídlo bylo nudné a nepožádané. Ryby nebyly dobré, zapomeňte na nějaké mořské plody. Ale myslím, že někdo najde něco k jídlu. Pokud si však chcete užít příjemnou večeři, zamiřte dolů k Mario Cafe hned vedle hotelu.
07/23/2020
Veradis Hazucha

personál byl opravdu milý vždy smilling a ochotný pomoci. Dámy v restauraci se velmi rychle uklízely a udržovaly vše v pořádku. Hotel je dobře organizovaný také, pokud jde o anemity - je blízko všude uvnitř a blízko hotelu. pokud jde o vstup na pláž, je to pěšky po schodech dolů - nic komplikovaného a je to 3-4 minuty chůze od nejvzdálenější části hotelu. (např. zůstali jsme v sekci C a pláž byla 1min chůze). Pláž je pěkná a udržovaná každé ráno. Vstup do vody je mělký a dokonce 30-40 metrů je stále asi 1 metr vysoký.

v našem pokoji (C305) jsme měli v koupelně zápach - zvláště když venku byla větrnější. Myslím, že je to něco s potrubním systémem, protože to je to, co nám řekla recepce. Zavřeli jsme dveře koupelny a dveře do obývacího pokoje a tehdy to bylo v pořádku. Trápilo se tedy, když musela být používána koupelna (ale nebyla to konstantní vůně 24/7), ale nenarušilo celkovou zkušenost s pobytem, ​​protože většinu času jsme v místnosti stejně nebyli.
07/26/2020
Camarata Manjarrez

Cesta byla pro výročí mých rodičů a jsou s pobytem velmi spokojeni. Skvělá lokalita, skvělý hotel a bylo velmi snadné komunikovat s vedením při organizaci cesty.

Zanechte recenzi pro MPM Hotel Arsena - Ultra All Inclusive