Domovská stránka > Bègica > Brussel·les > Hotel Floris Hotel Ustel Midi Posouzení

Hotel Floris Hotel Ustel Midi

Address: Square de l'Aviation 6-8, Anderlecht, 1070 Brussel·les, Bèlica
Recenze: 24
Celkové hodnocení: průměrný
Vynikající
0
Dobrý
20
Průměrný
4
Špatný
0
Hrozný
0
04/26/2020
Lynna Vitale

Dobrý breakfsst

Matrace mohla být lepší
04/27/2020
Paterson Safila

Snídaně byla skvělá!

AC z našeho pokoje nefungovalo
04/28/2020
Janenna Itzep

Snídaně byla v pořádku. Postel pohodlná. Silný internetový signál.

Není široký výběr televizních stanic.
05/09/2020
Waldack Dunkleberger

Snídaně byla dobrá a zahrnuta. Místnost byla velká a vy jste mohli otevřít okno. Registrace a odhlášení bylo snadné. Místo je jen 15 minut chůze do centra a vlakové nádraží je jen 5 minut chůze od hotelu

Hotel je docela starý a bude potřebovat renovaci. Bylo to opravdu hlučné, zní to, jako by někdo přesouval nábytek celou noc (možná to byl výtah, byl blízko našeho pokoje). Záchod dělal zvuky po celou dobu. Oblast lokality není moc pěkná a v noci není opravdu bezpečná.
05/17/2020
Rozina Stoudt

Poloha je velmi dobrá, 8 min do Gare du Midi Snídaně byla velmi dobrá a personál velmi přátelský a vstřícný.
05/25/2020
Constant Leitzinger

Levné a nachází se poblíž Grand Place a dalších turistických míst. Příjemná sada zaměstnanců se postará o jakékoli nedostatky v dekorech. Můj pokoj byl pohodlný s dobrou velikostí postele a satelitní TV. Snídaně byla velmi působivá pro levný hotel a byla více než dostačující, aby vás připravila na den. Hotel se nachází co by kamenem dohodil od vlakového nádraží Brussels Midi, které se nachází v klidné rohové ulici; žádný hluk ze silnice nebo železnice.

Jedná se o levný hotel a je to vidět na výzdobě a vybavení. Výtah je velmi malý, poskytuje prostor pouze pro 1 osobu plus tašku. Můj pokoj byl pohodlný, ale vyžadoval údržbu. Nemohl jsem najít únikový požár z horních pater. K dispozici není oběd ani večerní jídlo.
06/01/2020
Trini Zdanowicz

Poloha hotelu je velmi centrální a velmi blízko k tramvajové zastávce.

Můj pokoj byl přesně vedle výtahu, ten druhý byl velmi hlučný. Někdy musel čekat 5 minut, než dorazí výtah, protože je velmi pomalý.
06/02/2020
Birk Scampoli

Snídaně byla celkem dobrá. Postel je pohodlná.

Pokoj a koupelna potřebují renovaci. Peníze, které byly na mé kartě na 1 noc před příjezdem „blokovány“, nebyly po odhlášení plné částky „odblokovány“ po zaplacení plné ceny. Přeplatek ve výši 89 EUR může k pobytu stěží přidat plusy.
06/03/2020
McGray Thiboutot

Skvělá lokalita a snídaně!
06/04/2020
Boykins Baerg

Základní, ale dokonale odpovídající hotel, skvělá hodnota, kousek od jižní stanice

Nic
06/08/2020
Blondie Sedler

Jedná se o 3hvězdičkový hotel za rozumnou cenu v blízkosti stanice Brusel Midi tak snadno pro vlak Eurostar. Byl jsem tam na jednu noc a personál byl příjemný a ochotný. Snídaně byla kontinentální a docela dobrá. Personál je udržoval dobře zásobený a čistý.

Místnost byla trochu zima a nemohl jsem pochopit topný systém.
06/09/2020
Elnore Mcclaim

Majetek byl čistý a uklizený personál byl nápomocný Snídaně byla docela dobrá Blízko Bruselu-Midi

Místo - nejkrásnější oblast Hlasité vrtání / práce probíhající od 7.30 hodin Koridory potřebovaly nějakou aktualizaci
06/12/2020
Tavia Otterson

Snídaně byla vynikající. Ne příliš daleko od nádraží Midi.
06/18/2020
Roath Cordera

Personál recepce byl velmi milý a profesionální a snídaně byla vynikající.
06/22/2020
Sabina Rios

Líbilo se: - Všichni recepční mluvili anglicky. - Kontinentální snídaně. Byly tu croissanty, bolest-au-chocolat, bochníkový dort, čokoládový bochníkový dort, 2 druhy chleba, bageta, míchaná vejce, slanina, sýr, šunka, cereálie, jogurt, olivy, ovoce, salát, horké nápoje, džusy, džemy & další pomazánky a další položky. - Posezení v hale s TV. - Literatura / Letáky pro turisty v blízkosti recepce. - Určuje úschovnu zavazadel, která zapouzdří vaše brzké místo pro váš pokoj nebo váš let / vlak je později po pokladně. - Výtah je k dispozici (i když je trochu malý). - Vytápění. - 3 druhy ručníků. - Pokoj byl velmi čistý. - Zrcadla v místnosti a koupelně. - Stůl a skříň na oblečení a skladování. - Telefonní přístup k recepci a probuzení hovoru. - Dva koše. - Noční stolní lampa. - Televize Samsung s belgickými / francouzskými / nizozemskými kanály. - Tramvajová zastávka Lemonnier je 2 minuty chůze a jsou v provozu 4 tramvajové linky. - Bruselské nádraží Midi / Zuid v okruhu 8 minut chůze, které zajišťuje místní a vnitrostátní železnici včetně spojení na letiště, mezinárodní Eurostar a také metrem, autobusem, tramvajovými spoji. - Grand Place je 20 minut chůze nebo 2 zastávky tramvají. - Spousta obchodů na jídlo a pití v blízkých obchodech.

Nelíbilo se: - Během mé první noci se malá část stropu zhroutila v průchodu hotelového pokoje, voda vytékala na podlahu a vydávala hlasitý kapající zvuk. Zaměstnanci hotelu nebyli informováni, dokud jim to nedovolili. Kbelík byl umístěn v noci na vytékající vodu a trosky a podlaha byly ráno vyčištěny. Dvě ze sousedních světel stále blikala a za zborceným stropem byly vystaveny elektrické dráty, které mohly vést ke zkratu. Když jsem se 1. den odhlásil z hotelu, malý zborcený strop v průchodu stále ukazoval vlhkou skvrnu a stále nebyl zakryt nebo opraven. - WiFi signál byl špatný a stále se odpojoval. - Polštář je neortodoxní, spíše čtvercový polštář než obdélníkový polštář a matrace postele nebyla pohodlná, vyrobená z jara. - Záchodové sedátko není v koupelně v ideální poloze, protože velký člověk s podsadou postavenou by se snažil sedět, protože na levé straně není místo. - Klimatizace nefungovala, i když byla zapnuta dálkovým ovladačem se správným nastavením. Naštěstí je zima. - Moje druhá noc, když jsem se vrátil do hotelu po 6:2, jsem musel počkat déle než 8 minuty, než mi někdo otevřel hlavní vchodové dveře hotelu, aby mě dovnitř dovnitř. - V chodbě hotelového pokoje nebyly žádné známky CCTV. - Karta klíče od pokoje přestala fungovat bez důvodu, i když nebyla v kontaktu s magnetickým nebo mobilním telefonem atd., Ale recepční kartu znovu nakonfigurovala. - Nebylo tam žádné normální křeslo s výjimkou neortodoxního dřevěného sedadla na pláži, na které jste nemohli sedět, protože to bylo nepříjemné. - Pokoj není dobrý na 2 nocí, možná 5 na maximum, protože tam nebylo zařízení na přípravu čaje a kávy.
06/22/2020
Morey Eblen

Snídaně byla opravdu skvělá !!! Spousta možností ... Měl jsem skvělou snídani ... Poloha byla perfektní ... Metro je v docházkové vzdálenosti od hotelu ....

Hotel vypadá starý.
06/23/2020
Nathan Calwell

pokoj byl čistý, umístění bylo dobré a věci byly pěkné

Koupelnu se mi moc nelíbilo, že to vypadalo trochu staré
07/03/2020
Millman Carrere

Personál byl velmi laskavý a rychlý s check in

V chodbě je cítit určitý zápach koberců a místnost může být o něco pohodlnější
07/10/2020
Neumann Tasveeran

Pěkná lokalita v blízkosti železniční stanice South. Dobrá hodnota za tuto cenu. Pěkná snídaně v ceně.

Během pobytu se mísí se šatnami.
07/14/2020
Putnam Hanenberger

Velmi slušný personál.

Budova je stará.
07/16/2020
Demaria Hagie

umístění a pohodlí a hodnotu za peníze
07/20/2020
Modestia Jankowski

Snídaně byla zahrnuta v ceně, kterou jsme zaplatili, a byla podstatná. Spousta odrůd včetně teplého jídla. Místo jsem ohodnotil, protože je vhodné, abychom byli tak blízko vlakového nádraží Brussels Midi. Bylo to 15 minut chůze táhnoucí těžký případ, v dešti a silném větru, takže to asi mohl udělat za méně dobrého dne nebo při cestování světlem (něco, co se mi zdá být nemožné). Hotel byl bez poskvrny čistý ve všech oblastech. Přidělený pokoj měl manželskou postel a jedno lůžko, takže jsme oba měli prostor se trochu rozšířit. Příjemně překvapilo: dvě okna v ložnici, velké zatemňovací závěsy a velikost koupelny (a skutečnost, že i to mělo malé okno, které bylo možné otevřít).

Poloha byla ideální pro terminál Eurostar, ale ulice v okolí hotelu se necítily jako nejlepší. Nejsem si jistý, zda se v noci cítím bezpečně procházet ulicemi hotelu. To však znamená, že samotný hotel je na otevřeném náměstí, které je dobře osvětlené a vedle hlavní rušné komunikace. Tento komentář je pouze informativní, protože bych byl ochoten znovu zůstat v hotelu. Zejména při cestování do / z Bruselu přes vlakové nádraží Brussels Midi.
07/26/2020
Fridlund Pennella

V blízkosti centra města (15 minut pěšky) V blízkosti nádraží Brusel Midi (7 minut pěšky) Naproti stanici metra Lemmonier

Těžko najít vyšlapanou stopu Snídaně (bez chuti) Hlučná klimatizace
07/31/2020
Jamilla Catterton

Snídaně byla super dobrá a teplota v místnosti byla skvělá. Poloha byla skvělá, protože to bylo 7 minut od vlakového nádraží a 15 minut od centra města.

Záchod byl poškozen a oni ho nedokázali vyřešit.

Zanechte recenzi pro Hotel Floris Hotel Ustel Midi