Domovská stránka > Belgie > Bruselas > Hotel Saint Nicolas Posouzení

Hotel Saint Nicolas

Address: Rue Marché aux Poulets 32, 1000 Bruselas, Bélgica
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
10
Dobrý
14
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/30/2020
Borden Lamar

Zarezervovali jsme si apartmán, který se nachází v nové budově poblíž hlavního hotelu. Je moderní a čistý, ale bez atmosféry. Na požádání jsme dostali novou místnost v hlavní budově. Je méně moderní, ale útulný a pohodlný. Postel byla také mnohem lepší a větší.
05/15/2020
Pierette Gosso

Bylo to velmi umístěné, v blízkosti mnoha obchodů a památek.

Venkovní značka byla velmi malá, takže zjištění hotelu bylo obtížné. Byl ztracen po dobu 10 minut
05/19/2020
Dahlstrom Carls

Hotel byl velmi stylový a na skvělém místě. Byli jsme schopni chodit skoro všude, kam jsme chtěli jít! Personál byl velmi vstřícný a přátelský. Pokoj byl čistý a pohodlný!

Díky skvělé poloze je tu poněkud hlasitý noční život, ale hotel to nemůže opravdu ovládat. Doporučuji vám zasunout ušní zátky jen pro případ, že jste lehčí spáč :)
05/19/2020
Grimbly Garabedian

Perfektní poloha, krásný hotel, dobrá snídaně.

Budova anexu (kde se nachází studio) byla velmi špinavá.
05/20/2020
Beverly Spivery

Místo bylo brilantní čisté pohodlí, vše, co jste potřebovali

Vchod postavil černé dveře, pak se rozbila frob a kdokoli by mohl dostat to, abychom se cítili v bezpečí
05/28/2020
Bronson Lepping

Vynikající snídaně s dobrou nabídkou jídel a nápojů. Čistý, prostorný pokoj a koupelna.

Měl jsem pokoj s výhledem na ulici, takže v noci to bylo docela hlučné,
06/04/2020
Galloway Kantner

Efektivní personál, úžasná snídaně.

Sprcha vytékala. Po každé sprše byla celá koupelna úplně mokrá. V blízkosti hotelu je velmi hlučný bar. Hluk velmi spal. Žádné zvukotěsné pokoje. Slyšel jsem všechno, o čem lidé ve vedlejší místnosti mluvili.
06/06/2020
Opportuna Ouch

Poloha je vynikající, místnost má mnoho prostoru, zařízení bylo velmi dobré, personál je přátelský, design je autentický a krásný.

pohled, kde jsem vlastně požadoval výhled na město.
06/06/2020
Elston Brownsword

Velmi blízko k náměstí Grand Plaza. Spousta restaurací a obchodů na ulicích kolem hotelu. Skvělá lokalita. Pokoj byl v pořádku, dost místa pro rodinu 3, ne super svěží výzdoba, ale to pro nás není problém. Zůstal směrem k hotelu. Překvapený, že nevychází žádný hluk z velmi rušného hlasitého sousedství. Postel byla velmi pohodlná. Nezkoušel restauraci v hotelu, ale přál bych si, abych měl. Chůze po všem vypadala a voněla chutně.

Špatné osvětlení v koupelně. Žádné jasné světlo. Pokud potřebujete udělat make-up, nemusíte to udělat v této koupelně. Je tam docela tma.
06/06/2020
Leff Vikaram

Skvělá lokalita, férová cena.

Žádné stížnosti, zůstanou znovu.
06/08/2020
Jaal Coulombe

Žádal o manželskou postel, ale byl 2 singly
06/08/2020
Sidon Mavromatis

Pokoj: malý, minimalistický, ale teplý a čistý. Postel byla pohodlná. Snídaně byla velmi dobrá, s teplými a studenými výběry - měli trochu všeho: obiloviny, mléko, čerstvý džus, kávovary, šunka, tvrdý sýr, vejce, párky, fazole, slanina, zelenina, ovoce, pečivo, různé chleby . Proces checkin a checkout byl bezchybný, personál byl se mnou vždycky milý. Připojení k internetu fungovalo dobře, ale připojil jsem pouze telefon. Poloha: je přímo v centru, vedle obchodu máte supermarket Carrefour, Grand Place je 5 minut chůze. Spousta obchodů a jídelen v okolí.

V koupelně bylo trochu chladno, byl tam elektrický radiátor, který byste mohli použít. Také musíte být opatrní, když se sprchujete, protože neexistuje žádná sprchová clona a skleněný panel je zužovat, takže voda jde snadno na podlahu. Neexistuje ani mini lednice, takže si nekupujte věci, které je třeba udržovat v chladu. Stěny jsou tenké a uslyšíte každý krok z chodby.
06/16/2020
Skip Spillman

Kávovar na velmi omezeném místě - fronty na různé věci ve stejné oblasti
06/23/2020
Uke Pinkowski

Všechno bylo v pořádku
06/24/2020
Mikihisa Dacus

Poloha by nemohla být lepší: v blízkosti Grand-Place a v rušných čtvrtích Saint-Géry a Sainte-Catherine. Bylo to čisté místo každý den. Snídaně byla úžasná, spousta odrůd, dobrá káva - chybělo jí však nějaké ovoce. Rychle se vypořádat s problémy. Přátelský personál. Check-in a check-out k dispozici také přes noc. Cenově nejvýhodnější hotel, který jsem byl už dlouho. Rychle odpověděli na moji otázku o době snídaně (ve všední dny od 7:10 do 7:11 a o víkendech od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX). Komfortní manželská postel.

Stáli jsme před problémem, protože horká voda nebyla pro část našeho pobytu k dispozici, ale vyřešili to za méně než jeden den. Vytápění nefungovalo, chvíli nám trvalo, než jsme zjistili, že musíme zapnout elektrické / přenosné ohřívače, abychom udrželi místnost v teple. To bylo dost, ale ne automatické a rozhodně ne šetrné k životnímu prostředí ...
06/25/2020
Ferullo Kuck

Poloha je perfektní, přímo v centru Bruselu. Pokoj byl uklidňující a snídaně byla skvělá. Personál byl velmi přátelský a zdvořilý.

Hotel by měl dát lepší znamení před hotel. Musel jsem se zeptat v kasinu u dveří ohledně místa pobytu v hotelu.
06/27/2020
Buote Hotze

U dřezu byl k němu připojen zápach z odtoku
07/06/2020
Ilowell Abrahms

Ok

Ok
07/09/2020
Banky Madnick

Hotel a studio, které mám, byly v centru Bruselu. Studio bylo opravdu velké a zcela nové a navzdory mimo samotný hotel, opravdu blízko a ticho.
07/12/2020
Steinke Fausnaught

Miloval jsem snídani a koupelnu! Místo bylo perfektní! Pouze 7 minut chůze od hlavního vlakového nádraží v Bruselu!

Chtěl bych změnit teplotu místnosti, protože druhý den kai bylo velmi horké. Přestože je horko lepší než zima!
07/18/2020
Erik Mehnaj

Centrální

Nic
07/19/2020
Roxanna Schnabel

Pokoj byl velmi pohodlný a koupelna byla docela prostorná. Poloha hotelu je v centru Bruselu.
07/21/2020
Germaine Stableford

Skvělá lokalita v centru, ale žádný hluk v místnosti i během rušných víkendových nocí Skvělá snídaně (i když je každý den stejná) Pěkné čisté místo, které vřele doporučuji na prohlídku města v Bruselu. problém na recepci. Děkuji!

Vchod z restaurace, trochu těžké najít alespoň v noci, když jsme dorazili. Velmi malý pokoj bez šatníku, který vám udrží oblečení. Vzduchový ventilátor v koupelně nefungoval (a žádné okno v koupelně).
07/23/2020
Sandor Vanvleet

Horká voda ve sprše a pohodlná postel

Žádná voda ze sprchových dveří nevytekla všude, žádná rychlovarná konvice ani železo

Zanechte recenzi pro Hotel Saint Nicolas