Domovská stránka > Bègica > Brussel·les > Van Belle Hotel Posouzení

Van Belle Hotel

Address: Chaussée de Mons 39, Anderlecht, 1070 Brussel·les, Bèlica
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
5
Dobrý
19
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/30/2020
Adlee Puskar

Nové pokoje. TV s anglickými kanály. Procházka ve sprše. Místo je 12 minut chůze do centra.

Mírná chyba v platbě t byla opravena následující den. Kontinentální snídaně formou bufetu je omezená. Žádná klimatizace.
05/01/2020
Nagy Trundle

Tato lokalita je v těsné blízkosti vlakového nádraží Midi-Bruxelles, které je jednou z nejdůležitějších nádraží v Bruselu, také v blízkosti centra města. Přátelský personál a čistý pokoj.

Za cenu by mohl mít pokoj alespoň fén
05/02/2020
Merrel Schmieder

Snídaně byla chutná! Úložný prostor byl zdarma :)) personál ochotný a přátelský! Snídaně byla také dobrá hodnota za peníze, protože stravování v dopoledních hodinách bylo dražší. Dobré televizní kanály :) Trezor v místnosti zdarma.

WiFi trochu pomalu. V místnosti není povoleno žádné jídlo :(
05/07/2020
Brion Paloma

25 minut od centra města. Dobrá poloha.

ne ta zvukotěsná, poslouchal moje sousedy po telefonu celou noc
05/12/2020
Greenleaf Genz

Čistý, velký pokoj.

Oblast je v noci dost nebezpečná.
05/12/2020
Meris Mcgorry

Personál dobrý, místo 1.2 km od centra, veselí restaurátoři kolem

Mají parkování, ale pro zákazníky jeho ne zdarma, stojí 19 euro
05/13/2020
Charlet Sorokin

Snídaně byla dobrá! Pokoj byl uklizený a pohodlný a ve standardním stylu hotelu (spíše minimalistický a „neosobní“), který se mi líbí. Zvuková izolace byla velmi dobrá (přinejmenším v nové budově, ve které byl můj pokoj): Tak dobré jsem už roky nespal!

Okolí hotelu se necítilo v bezpečí, alespoň pro ženu, která cestovala sama.
05/28/2020
Boorman Dzinski

Snídaně byla opravdu dobrá, chutná a velmi výživná. Poloha hotelu je skvělá, jen jsme šli na všechny hlavní památky. Personál je příjemný a velmi vstřícný. Jediným problémem bylo topení, které bylo umístěno v rohu místnosti, takže bylo chladno, když jsme vcházeli do místnosti, ale teplá pravá síť k topení.

Jediným problémem bylo topení, které bylo umístěno v rohu místnosti, takže bylo chladno, když jsme vcházeli do místnosti, ale teplá pravá síť k topení. V koupelně nejsou žádné háčky, takže když se chcete osprchovat, je jen na vás, kam necháte své šaty ... což není příliš pohodlné.
05/30/2020
Brownson Gienger

Čistý pokoj Zdvořilý personál Pohodlné špatné

Nezmění náš ručník po dobu 3 dnů! Velmi malý pokoj Restaurace je velmi malá a vše, co mohou nabídnout, je 3-4 jídla Nemají lednici Hotel se nachází v Anderlechu v sousedství obývaném arabskými občany, 1.2 km od centra
06/04/2020
Cesaria Farone

šlo to dobře.
06/09/2020
Goulden Commer

Umístění, garážové stání.

Personál nebyl opravdu přátelský.
06/11/2020
Maureene Perruzzi

Byl jsem jen 2 noci. Ale byl skvělý čistý pokoj a tak milý personál
06/15/2020
Knoll Sarchet

Poprvé jsem byl s rodinou v Bruselu. Rozhodli jsme se zůstat ve Van Belle, protože je na centrální párty v Bruselu a má vlastní podzemní parkoviště. Hotel je vzdálený 2–6 km od zajímavých bruselských míst, doprava je vždy v pořádku. Lidé jsou velmi přátelští, pokoje jsou čisté. jeřáby a shovery nejsou dokonale workong, ale fungují, je to v pořádku. Máte-li nějaké zvláštní požadavky na jídlo, jako jsme my (cukrovka), můžete se zeptat lidí z kuchyně a připraví si jídlo v mikrovlnné troubě. Obzvláště díky za to! Přežití v Belgii není snadné, proto děkuji týmu Van Belle za to, že náš pobyt v Bruselu je pohodlný a není příliš drahý. Hodně štěstí a přijedeme znovu, pokud někdy přijedeme do Belgie.

Z hotelu je vše v pořádku! Nelíbí se nám mnoho věcí ve městě - odpadky a orientální bazary v ulicích místo civilizovaných obchodů a nákupních středisek, ale není to odpovědnost hotelu. Hotel je ve skutečnosti čistou oázou v oceánu odpadků v Bruselu
06/19/2020
Lemmie Luyando

Přátelský ochotný personál. Pokoje byly dobré velikosti a čisté. Upgradoval jsem z jednoho na lepší pokoj

Není to nejhezčí oblast kolem hotelu
06/20/2020
Sebastian Biscaro

Pohodlná postel

Plaťte za parkování
06/25/2020
Mandie Daza

umístění, personál, bar, parkování

Postele nejsou tak dobré ... Nespíte moc dobře.
06/26/2020
Paterson Woolson

Zůstali ve dvojče, postele byly velmi pohodlné! Personál byl velmi nápomocný při jakýchkoli požadavcích a spoustě informací.
07/05/2020
Osithe Knowland

Pohodlné
07/06/2020
Macknair Firpi

Skvělé služby. Velmi dobrá snídaně. Pokoje v dobrém stavu.
07/12/2020
Trevethick Skeeter

Dekorace a nábytek vypadají jako nové a čisté byly docela dobré. Krátká procházka a jste na Grand Place, co pro nás bylo perfektní.

Poloha je dobrá, ale oblast vypadá trochu špinavě a temně. Pokoj je malý a koupelna také, ale vzali jsme třílůžkový pokoj. Pohled na náš pokoj byl stejný opuštěné budovy a nemají mini bar. Snídaně je opravdu jednoduchá a neměli jsme rádi kvalitu výrobků, jako je chléb.
07/13/2020
Jenness Karell

Prostor a hotel byly v pořádku pro to, co jsme potřebovali. Místní potraviny a bary byly dostatečně přátelské a ceny velmi rozumné. Samotný hotel byl v krátké vzdálenosti od vlakového nádraží. 24 hodinový příjem byl dobrý.

Kdybych měl stížnost, byla by to služba u baru v hotelu. Za barem byl zjevný nedostatek kohokoli. Možná jsme si právě vybrali špatný okamžik.
07/15/2020
Dickson Cabage

Byl to můj třetí pobyt v tomto hotelu, takže už s ním mám nějaké zkušenosti. Čisté a pohodlné pokoje za mírné ceny. Dobrý čaj a káva a to vše v příjemné snídani.

Žádný fén v koupelně, což bylo trochu nepohodlné. Výběr masa a zeleniny byl podle mého názoru nedostatečný. Zásady týkající se zálohových plateb kreditní kartou jsou ve srovnání s jinými místy trochu matoucí a přísné.
07/29/2020
Chilt Irick

Komfortní, pěkný hotel. Vynikající hodnota za peníze, dobrá snídaně.

Škoda, že recepční nemluvila holandsky, něco, co očekávám od hotelu v Bruselu. Větrání i v koupelně nefungovalo dobře.
08/01/2020
Mendy Krasovec

Skvělá lokalita a příjemný personál

Zanechte recenzi pro Van Belle Hotel