Domovská stránka > Belgie > Genval > Martinův zámek Du Lac Posouzení

Martinův zámek Du Lac

Address: Avenue du Lac 87, 1332 Genval, Belgie
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
15
Dobrý
9
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/27/2020
Manton Weber

Tato lokalita je vynikající s pěknými procházkami v okolí. Vánoční večeře byla opravdu pěkná. Výběr na snídani byl v pořádku se dvěma řádky, takže nemusel být zařazen do fronty, i když byl obsazen

Snídaňová místnost byla velká hala se stoly vedle sebe, která se tehdy stala velmi hlučnou. Vůbec nepříjemné. pokud je místnost používána, lze použít některé metody potlačování hluku.
05/02/2020
Quennie Peloso

Dobré místo pro odpočinek se snadným a pohodlným přístupem do Bruselu. Vrátím se.

?
05/04/2020
Cohby Gushiken

Skvělá lokalita fantastická pro převíjení zpět.

Náhodou jsem tam byl, když pořádali dvě konference, takže to bylo pořád velmi zaneprázdněné.
05/05/2020
Burdelle Giancarlo

Moje celková zkušenost je skvělá. Chtěl bych se určitě vrátit. Lázně byly velmi relaxační. V pokoji máte župany a pantofle. Personál byl velmi nápomocný. Umožňují domácí zvířata v hotelu, i když za dalších 30 eur (zatím to je nejvyšší cena, kterou jsem zaplatil v hotelu za přivedení psa se mnou). Kolem jezera je velmi svěží a klidné. Otevřená snídaně formou bufetu byla skvělá, bylo tam i šumivé víno. K dispozici je bezplatné parkování. Neměli jsme možnost večeřet v hotelové restauraci, protože byla plně obsazena, ale recepce pro nás rezervovala stůl v Brasserie du Lac a bylo to skvělé.

Existují však malé problémy. Hotel je nabízen jako „zážitek ze zámku“, ale vůbec se nepodobá zámku, fasáda vypadá falešně a uvnitř je jako každý jiný hotel. Lázně mají vše, co potřebujete (bazén, jakuzi, sauna, turecká lázeň), ale jsou extrémně malé, menší, než to vypadá na obrázcích. Když je uvnitř 15 lidí najednou, je to zabaleno, neumím si představit, jak to bude, pokud ho bude používat více lidí. Sprchování v místnosti nemělo kabinu, pouze závěs, ale nestačilo to na to, aby voda zůstala venku. Podlaha byla během našeho pobytu namočená, jak si dokážete představit, že to bylo velmi nepříjemné.
05/05/2020
Liew Hovel

Hotel byl vet pohodlný, personál velmi vstřícný

Hotel vzal z naší bankovní karty 2 záruky, z nichž jedna nebyla vrácena a my jsme museli pronásledovat více než týden poté, co jsme odešli. To bylo nesmírně zklamáním az tohoto důvodu by už v Martinově hotelu znovu nezůstalo.
05/07/2020
Kesia Parisi

Velmi klidné místo jen z Bruselu, v ideálním případě se nachází 5 min od vlakového nádraží (17 min do centra Bruselu). Autem trvá cesta do centra Bruselu 25 minut. Velmi vzdělaný personál a vynikající pokoje a snídaně.
05/08/2020
Andrade Allcock

Vynikající služba. Velmi užitečné a profesionální

Všechny dobré žádné stížnosti
05/10/2020
Sidwohl Manganelli

Vynikající snídaně s veganskými možnostmi. K dispozici byly velké pokoje a velmi pohodlné, pantofle a župany. Tělový krém a šampon voní velmi pěkně. Hotel se nachází před jezerem. Personál je nápomocný a velmi zdvořilý. Ve chvíli, kdy vstoupíte do hotelu, jste obklopeni příjemnou vůní.

V místnosti není konvice ani čajové sáčky, pouze kávovar Nespresso. Při snídani není k dispozici snadno nemléčné mléko, ale představuji si, jestli se zeptáte na něco z kuchyně. Jeden z županů měl skvrny. Náš pokoj mohl použít trochu údržby, některé okraje věšáků vypadly nebo chyběly a okno se vůbec neotevřelo. Topné kolejnice na ručníky nefungovaly, přestože jsme se je pokusili zapnout.
05/21/2020
Winson Dair

Pěkné pokoje, cenově dostupné a pěkné místo. Personál byl velmi dobrý a okolí velmi příjemné.
05/25/2020
Trina Egarr

Místo .. Klidné s krásným výhledem na jezero

Nic
05/30/2020
Nickola Mudrick

Pěkný hotel

Nelíbilo se mi, že jsem musel platit za tělocvičnu
05/31/2020
Kipton Bobby

Líbilo se mi umístění, ticho, vytříbená atmosféra. Bylo to blízko Švýcarska.

Při snídani bych měl rád více druhů ryb, nejen lososa.
06/09/2020
Bergh Jacquay

Úžasné místo, velmi krásná lokalita, velké a útulné pokoje
06/16/2020
Ticon Olay

Sídlo

Tam jsou velmi často seminairs (des séminaires)
06/17/2020
Faunia Wohlrab

Pohodlné lůžko a umístění hotelu

V místnosti není rychlovarná konvice
06/23/2020
Yeaton Tutino

Nádherné prostředí u jezera s příjemnými restauracemi v okolí. 10 minut chůze od stanice Genval, odkud se dostanete vlakem do Bruselu. Krásný hotel. Pokoje velmi pohodlné.

Zklamání, že lázně / bazén nebyly zahrnuty v ceně hotelu.
06/25/2020
Cordey Trygg

Krásná lokalita přímo u jezera. Nelze zavinit místnost nebo personál. Snídaně byla vynikající - včetně slaniny, uzenin, vajec a fazolí a také kontinentální strany. Pěkné posezení uvnitř a krásná procházka přímo kolem jezera.

Moje největší stížnost je cena za použití bazénu. Chtějí jednorázový poplatek za osobu, aby využívali bazén tolikrát, kolikrát chcete. Takže pokud jste tam na 1 nocí nebo 5 noc, vypadá to, že platíte totéž !! Byli jsme tam na 1 noc a chtěli pro nás dva 1 eur. Skutečnost, že bychom ji pravděpodobně použili jen půl hodiny, je podle mě vydírání.
06/26/2020
Martinez Ragsdale

Vše

Nic
06/30/2020
Paske Meitner

Dobré velikosti pokojů

Vypouštěcí vůně na chodbě sousedící s pokojem. Pokoj byl daleko od recepce
07/03/2020
Oppen Cranmer

Snídaně byla velmi dobrá, příjemná a čerstvá! Jezero a pěší cesta kolem byla velmi příjemná. Pokoje byly velmi čisté a pohodlné. Lázně byly fantastické, masáž byla tak dobrá. Lázeňský personál velmi zdvořilý a profesionální.

Signál pro telefon na místě nefungoval dobře. Restaurace servírovala večeři velmi pozdě.
07/03/2020
Shama Atma

Snídaně byla velmi chutná s kvalitními ingrediencemi a výběrem. Místo bylo velmi krásné.

Místo bylo úžasné s krásným výhledem a procházkami. Interiér hotelu byl velmi okouzlující a relaxační.
07/19/2020
Barbour Petrin

Snídaně byla dobrá. Pokoj byl velký a pěkný. Lidé byli přátelští. Nejlepší umístění bylo hned vedle jezera.

Nebylo nic, co bych řekl, že se mi nelíbí. Matrace byla velká těžká, ale to je osobní preference. Jediným negativním bodem je skutečnost, že si myslím, že to, co dostanete, je předraženo. Spíše jako hvězdy 4+ než skutečné 5.
07/26/2020
Silden Cornman

Postel byla velmi pohodlná
07/28/2020
Sexton Mccorey

Místnost byla velmi velká a okna se otevírala k jezeru. Snídaně byla báječná, stejně jako koncert organizovaný v prostorách hotelu. Sprchový kout měl několik efektních zařízení, díky nimž se sprchování změnilo na spoustu zábavy.

Zanechte recenzi pro Martinův zámek Du Lac