Domovská stránka > Rakousko > Vídeň > Hotel Westbahn Posouzení

Hotel Westbahn

Address: Pelzgasse 1, 15. Rudolfsheim-Fünfhaus, 1150 Vídeň, Rakousko
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
10
Dobrý
14
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Ade Emerton

Hotel byl útulný, snadno dostupný, nabízí samoobslužnou kávu, čaj ... atd. Kdykoli.Room byl pěkný, velmi malý ... Bylo to horké, pohodlné lůžko .. stánek byl krásný

Čištění lze zlepšit
04/27/2020
Rennold Bayles

V blízkosti MHD a dobrá snídaně

Stále trochu stará móda
04/27/2020
Sum Rekha

Lokalita je vynikající, 5 minut chůze od Westbahnhof. Byla to docela velká místnost, která měla dostatek prostoru pro uložení našich zavazadel. Okna se otevřela na frekventované silnici, ale nebyl to problém, izolace byla pravděpodobně dobrá. Celkově velmi pohodlný pobyt a snadný přístup k Westbahnhof byly největší výhodou.
05/03/2020
Zildjian Herriot

Kvalita a vybavení byly dobré. Měli 24hodinový přístup do kávovaru, který se nám líbil.

Poloha je docela daleko od centra města. Neuvědomili jsme si, že to bylo daleko od všeho, co jsme chtěli navštívit. V místnosti není ohřívač vody. Takže se muselo jít do přízemí, aby se pila horká voda. Sprchový kout byl příliš malý.
05/07/2020
Izabel Sither

Hotel se nachází v blízkosti stanice metra a vlakového nádraží. Okolí však nevypadalo příjemně zejména ve večerních / nočních hodinách. Velmi dobrá snídaně a čaj a káva zdarma po celou dobu pobytu.

Místo manželského lůžka se jednalo o dvě samostatná lůžka, která se pohybovala společně, takže ráno je mezi nimi 10 cm otvor. Stěny jsou velmi tenké a protože náš pokoj byl první na podlaze, slyšeli jsme každý pohyb. Nikdo se nestará o to, kdo jste a jaká zavazadla berete z úschovny.
05/16/2020
Clay Genta

Snídaně byla dobrá - různé možnosti k jídlu a pití čokolády a kávy. Místo vynikající - 5 minut chůze od Stadthalle, kde jsme si rezervovali vidět kapelu, ale také skvělou stanici přes silnici pro Ubahn kdekoli plus tramvaje. Poloha překonala moje očekávání. Nečekejte příliš mnoho a místo se vám bude líbit, kromě toho, že jste ve středu Vídně, asi za 10 minut. Pokoj na boku, takže nebyl rušen hlukem.

Žádný anglický čaj vůbec při snídani nebo v salonku (nic v místnosti kromě láhve perlivá voda a jedno sklo ??) - spousta ovocných čajů. Zeptal jsem se na recepci a bylo mi řečeno, co to je, co mají. Koupil jsem si vlastní od Lidl přes silnici. (Opravdu levné, dlouhodobé - vynakládejte úsilí na své anglické hosty!) Hotel byl v pořádku. Špinavý, obarvený žlutý polštář na židli v ložnici, zaprášený okenní rám, „cítil prázdné“ polštáře a matrace byly docela tvrdé. Byl jsem ale vyčerpaný a doma nemám polštář, takže jsem byl v pořádku, manžílek ne! Nemyslel jsem si, že personál recepce je obzvláště přátelský, ačkoli tam byla mladá dívka, hezká a svěží tvář, která byla veselá.
05/18/2020
Meir Nindorf

Výhodná poloha se spoustou veřejné dopravy.
05/21/2020
Suhail Tetro

Pokoj byl prostorný, s dostatkem místa pro rodinu 4. Přátelský personál. Teplý. Snídaně má široký výběr a je docela levná (9 EUR pp).

Vzhled hotelu je levný a improvizovaný, některé části byly modernizovány a jiné staré v ponurém stylu šedesátých let. Úschovna zavazadel nebyla zamčena a nebyla pod dohledem. Oblast kolem trasy Westbahn není příliš atraktivní, ale je to krátká procházka do města. Místnost byla předražená, ale to bylo pravděpodobně kvůli vánoční sezóně.
05/26/2020
Trella Cervantsz

Snídaně byla skvělá, můžete si vybrat jakékoli jídlo, které se vám líbí. Poloha je vynikající !!! Autobus VAL1 je jen 250 metrů od hotelu. K dispozici je také nákupní centrum, tramvajová zastávka, metro. Pokoj je pohodlný, ručníky se mění každý den. Personál je velmi přátelský a ochotný !!! Také si můžete připravit čaj nebo kávu, kdykoli budete chtít.

Pokoj nebyl vyčištěn jednou během 3 dnů, s výjimkou výměny ručníků.
06/01/2020
Kathlene Hemans

Výhodná poloha, v blízkosti vlakového a metro
06/04/2020
Sopher Reikowsky

Velký pokoj, samostatné WC mimo koupelnu, dobrá TV

Minibarové a kávové a čajové mashine chybí. Proč máte v místnosti dostatek místa.
06/06/2020
Martie Nitchals

Skutečnost, že existují pokoje s jedním lůžkem

Sídlo
06/06/2020
Hephzipah Ellestad

Poloha je perfektní z Westbahnnof přímo naproti
06/07/2020
Brentt Lagatella

Opravdu dobrá lokalita, v blízkosti jídlo, obchody, restaurace, doprava. Airportbus hned za rohem. Lednice v místnosti. Zdarma čaj / káva 24/7. Velmi čisté a tiché. Prostorný pokoj. Pěkný a vstřícný personál. Láhev vody při příjezdu 😉

Bylo by hezké s malým stolkem a další židlí v místnosti.
06/08/2020
Rosy Forson

Příjemný personál, prostorný pokoj, výhodná oblast hned vedle metra a vlakového nádraží. Obrovský supermarket přes ulici. Snídaně byla úžasná, dokonce nabídli šampaňské! Zdarma káva a čaj 24/7 byl dalším plusem. Skvělá hodnota za peníze celkem!

Všechno bylo skvělé.
06/13/2020
Radburn Lusk

umístění, na ulici parkování je snadné najít, pokoj je čistý a pohodlný. snídaně je skvělá. super personál s perfektní angličtinou!
06/14/2020
Dalston Tooker

Bylo to blízko k veřejné dopravě
06/14/2020
Ranger Coetzee

Snídaně

Koupelna byla velmi malá
06/16/2020
Ras Amigon

Pro nás byla perfektní poloha, 24 hodin bar / káva / čaj, pokud si chcete odpočinout, minibar, voda v místnosti, čisté ručníky a povlečení, a velmi tichý, pokud budete mít štěstí, že nechytíte pokoj s výhledem na ulici, velmi příjemný personál.

Čištění v místnosti lze zlepšit.
06/27/2020
Mandy Dellaporta

Poloha nemovitosti byla skvělá. V těsné blízkosti metra a autobusového nádraží je to také pěšky daleko od centra. Čistý pokoj, bohatá snídaně! Vřele doporučuji tento hotel!
07/12/2020
Patty Rychlicki

Útulný a blízko metra

Malá koupelna
07/18/2020
Felske Foriest

Skvělá snídaně a blízko u-bahn. Místnost byla velká a velmi tichá.

WiFi bylo v našem pokoji špatné. Sprchový kout byl trochu rozbitý, a když jsme přišli do pokoje, viděl jsem, že podlaha není čistá. Žádná klimatizace, v místnosti bylo trochu teplo.
07/21/2020
Mafala Gaub

Pokoj je prostorný. místo je perfektní

V místnosti není rychlovarná konvice
07/22/2020
Philine Haering

Personál velmi pěkný a přátelský, snídaně velmi dobrá, čistá a klidná lokalita v blízkosti autobusových, tramvajových a U-trubkových stanic, také v blízkosti hlavní nákupní ulice ve Vídni, Mariahilfestrasse ... Dobrá restaurace v rohu, vedle tramvajové stanice

Vytápění nefungovalo v koupelně, takže ... cool styl sprcha !! Odpadkový koš příliš daleko od toaletního sedadla?!? ... Těsně pod umyvadlem .... Myslím, že 4hvězdičkový hotel potřebuje v pokoji plný minibar; pokoj 227 lednice byla studená a prázdná, alespoň jsme měli láhev vody z domu ... Jedno z vnějších oken, které se neuzavřelo správně, jeden ohřívač (ze dvou) měl přerušený kohoutek v uzavřené poloze; pěkně zima v místnosti s omezenými možnostmi zahřátí ...

Zanechte recenzi pro Hotel Westbahn