Domovská stránka > Rakousko > značka > Walliserhof Posouzení

Walliserhof

Address: Mühledörfle 158, 6708 Brand, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
9
Dobrý
9
Průměrný
4
Špatný
2
Hrozný
0
05/05/2020
Squire Vanegas

Velmi příjemný personál a prostředí Skvělá restaurace, mnohem nad moje očekávání pro 4hvězdičkový hotel

Postele jsou efektní, ale ne příliš pohodlné
05/09/2020
Flieger Cacioppo

Hotel byl krásný, na pěkném místě. Náš pokoj měl výhled na hory a byl velmi pěkný. Měli jsme také večeři, která byla vynikající. Snídaně byla pěkná. Bazén byl velmi pěkný.
05/11/2020
Rodmann Nuding

Snídaně byla skvělá, ale musíte jít každé ráno přes ulici, asi 100 metrů.

Transparentnost je klíčová, co očekáváte, když jsou oba rodiče zaměstnáni na plný úvazek a chcete si rezervovat lyžařskou dovolenou pro vlastní rodinu se sedmiletým dítětem. Jaký přístup k rezervaci se tedy jeví jako spolehlivý? Prohlédněte si webovou stránku hotelu Walliserhof (WH), prozkoumejte spoustu informací a vyberte si a rezervujte si pokoj typu Deluxe s manželskou postelí. Když jsme dorazili na recepci hotelu, byla nám přidělena budova a místnost, které tvar a kvalita, skromně řečeno, byly považovány za velký rozpor ve srovnání s výchozími informacemi. Bohužel jsme uvízli ve starém hotelu Scesaplana, který WH loni koupil přes ulici. Na základě příslušné stížnosti nabídli zaměstnanci hotelu menší místnost v nové budově hotelu, ale s omezením: „Žádné děti v bazénu po 4:XNUMX“. Odříznout naše dítě od příjemného koupaliště po lyžování dobrodružství nebylo možné. Zdálo se docela ironické, ne-li cynické, že v okamžiku odchodu rodiny poskytl hotelový personál zpožděnou radu „Měl jsem si stěžovat častěji, pokud jsem s nabídkou nebyl spokojen“.
05/12/2020
Conroy Marinez

pokoj byl vynikající

musela jít do jiné budovy, aby si nechala zkontrolovat snídani, což byl šokující zážitek, služba v restauraci byla ostuda
05/17/2020
Lidah Hoffner

Vybavení, jídlo, atmosféra Opravdu dobrá hodnota
05/18/2020
Dianne Whitworth

V blízkosti lyžařského střediska Bahnhof (bezplatnou kyvadlovou dopravou) a pěší vzdálenosti do pěkných restaurací.

Pouze jedna osoba na recepci, takže bylo třeba čekat na přihlášení do 30 minut.
05/18/2020
Cain Hobley

Všechno bylo skvělé Lázně byly úžasné Personál také

Žádná klimatizace je jediná věc, která se mi nelíbila
05/19/2020
Ashia Nosi

Velmi pěkné místo, hory, výhledy. Možnosti pro pěší turistiku, skying.

Hotel a vesnice Brand sám v několika aspektech. Ve vesnici nejsou místa na snídani, všechno bylo ráno zavřeno. Také cena. Ve Švýcarsku by snídaně mohla stát 10-15. V Rakousku předpokládám, že by to mohlo být kolem 10. Ale tady v hotelu to bylo 25. Je to cena za normální večeři. Spojení mezi těmito dvěma situacemi je tedy zřejmé.
05/21/2020
Tamanaha Fahning

Snídaně je velmi dobrá. Pokoj a postele jsou pohodlné. Restaurace je velmi dobrá.

Místnost inzerovaná na rezervaci byla Delux Double s doprovodnými obrázky, které vypadaly velmi prostorně. To, co jsme dostali, však nebylo tam, kde jsme blízko velikosti místnosti, o které jsme si mysleli, že jsme si rezervovali. Mezi zásuvkou a postelí bylo méně než půl metru chůze. Na otázku, proč takový rozdíl mezi tím, co je online a tím, co jsme dostali, hotel uvedl, že musí být chyba Booking.com za inzerci nesprávných fotografií a že bychom si měli rezervovat přímo v hotelu.
05/28/2020
Valente Jobes

Značka je dechberoucí - úžasné místo k návštěvě

To, že jsme museli chodit po silnici do samostatné budovy, nebylo ideální. Navíc jsem zjistil, když jsem se dostal domů, že mi byly účtovány poplatky za snídani (25 EUR), které jsem neměl.
05/29/2020
Meredeth Arniaga

Musíš přejít silnici k snídani
05/29/2020
Lesko Vaibahv

Krásná lokalita v horách, spousta letních aktivit, možnost dobít elektrický vůz😊
06/03/2020
Mintz Redemer

Servisní personál byl velmi laskavý a vynaložil velké úsilí, aby náš pobyt byl příjemný.

Chladná jóga, voda za velmi vysokou cenu, i když jste si objednali láhev vína 90 EUR, špatné pokoje, pomalá obsluha, žádné mléko na kávu, ručníky, sklenice na vodu nebo toaletní papír ve wellness centru ... Je to za ty peníze nestojí
06/08/2020
Tarrel Eppenger

Skvělá lokalita a fantastické lázně

Bylo mimo sezónu, takže v restauraci a baru pracovalo méně lidí. Nicméně to bylo zejména v restauraci docela zaneprázdněné, a proto čekací doba delší.
06/09/2020
Fabozzi Borg

Krásná jídelna. Skvělé menu a dobré jídlo. Bazén / lázně v každé ze dvou budov. Poloha byla skvělým skokem mimo turistické místo.

Check-in počítač byl dole. Byli jsme požádáni, abychom počkali v „hale“, ale personál nás nikdy nepřijel, když nás obnovil připojení k internetu! Zaměstnanci na check-inu nebyli nijak zvlášť kompetentní.
06/13/2020
Donelle Cabotaje

Skvělá lokalita, lázně jsou příjemné, jídlo u snídaně je dobré. Můžete použít svůj účet netflix a amazon, což je skvělé.

V létě jsem si rezervoval pokoj pro 3 a dostal dvoulůžkový pokoj, což znamená samostatnou ložnici pro mé děti. nyní v zimě, rezervováno pro 4 (včetně manžela) a teď mám jednolůžkový pokoj s pohovkou pro děti, polovinu povrchu, více než dvojnásobek ceny. Matrace a polštáře byly hrozné, celý týden jsem strašně spal a vrátil se domů s bolestí zad. Děti také spaly hrozné. Služba u snídaně je přátelská, ale buďte připraveni počkat půl hodiny na ranní kávu (káva je dobrá). Personál recepce je svobodně, ale vedení je špatné. Prvního večera jsem strávil 20 minut putováním po budově s našimi zavazadly, snažil jsem se najít místnost, netušil jsem, kde má lyžařská místnost uložit náš výstroj a místnost voněla příšerně (během celého týdne, velmi špatná ventilace, takže jsme měli dveře balkonu otevřené téměř neustále). Celkově vzato za více než 400 eur za noc jsem měl pouze hvězdnou zkušenost, pohodlí bylo opravdu špatné. A parkování noční můry, ale to bylo kvůli hlavní sezóně. Mimochodem jsem byl přeceněn na snídani. Zaplatil jsem za dvoulůžkový pokoj, ale mám opravdu malý jednolůžkový pokoj se sedací soupravou, aniž bych musel sedět pro děti nebo dělat nějakou práci. Vrátím se do Brand, ale ne do tohoto hotelu
06/18/2020
Rowney Morgon

Hotel je pěkně navržen, pokoje jsou čisté a pohodlné, snídaně formou bufetu je velkorysá, zahrada a wellness zařízení jsou velmi pěkné

Na první noci jsme si rezervovali drahý premierový pokoj a na poslední noci levnější komfortní pokoj a byli jsme překvapeni, když jsme zjistili, že mezi nimi není téměř žádný rozdíl. V obou místnostech jsme vynechali zařízení na přípravu kávy / čaje, balenou vodu nebo dokonce sklenici na pití pitné vody. Zdálo se, že při snídani i večeři je nedostatek personálu, což má za následek poměrně dlouhé čekací doby na doručení objednávek. Kvalita večer se mezi restauracemi velmi lišila.
06/22/2020
Natalya Troxel

Jídlo

Drahé ve vztahu k tomu, co dostanete.
06/30/2020
Biles Demontalvo

Košťata pro auto, bazén a sauna. Pěkná oblast na procházku.
07/05/2020
Monaco Wickham

Svěží a moderní atmosféra hotelu. Nejhezčí lidé vedou hotel a opravdu špičkový personál. Skvělá restaurace. Úžasná snídaně. Čerstvé pečené chleby a plný bufet čerstvého masa, sýrů a všeho druhu.

Místnost, kterou jsme si rezervovali, byla spíše starým stylem hotelu a nebyla aktualizována. Ale hodnota za peníze. A super čisté.
07/16/2020
Leodora Mihalik

Snídaně neměla mnoho možností, ale ty dostupné byly pěkné.
07/20/2020
Miksen Nakama

Nádherné lázně a zahrada k relaxaci, nádherné snídaně, velmi pěkný design pokojů a restaurace !!!
07/24/2020
Kilan Ogg

Dobrá snídaně. Příjemný a přátelský personál. Dobré umístění v Brand.

Nedostal jsem žádný pozitivní pocit z lázeňské oblasti, takže jsme ho nepoužili. Uvědomte si, že v místnosti nejsou žádné vzduchové podmínky a během teplých dnů se opravdu zahřeje. Postel v našem pokoji byla v japonském stylu (nízká)
07/26/2020
Gentry Blecker

Příjemný personál, ale zabralo jim to docela dlouho, aby něco zařídili ... Hezká lokalita, zastávky skibusu přímo před hotelem. Skvělá sauna a bazén.

Pokoje měly koberce, které byly docela špinavé. Naše rezervace nebyla zpracována v jejich systému, takže jsme měli štěstí, že měli stále k dispozici pokoj. Během našeho pobytu jsme však museli změnit pokoje. Recepce fungovala neefektivně, i když jsme zaplatili vše předem, že systém zmínil, že stále musíme platit jednu noc. Po manuálním výpočtu ceny zjistili, že už bylo vše zaplaceno. Kvůli pomalému příjmu byly postaveny fronty, které vedly k otráveným hostům. Docela drahé.

Zanechte recenzi pro Walliserhof