Domovská stránka > Rakousko > Pertisau > Entners am See Posouzení

Entners am See

Address: Seepromenade 17-19, 6213 Pertisau, Österreich
Recenze: 23
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
13
Dobrý
8
Průměrný
2
Špatný
0
Hrozný
0
04/27/2020
Wieren Bunker

Zobrazení polohy

Nic
04/27/2020
Ford Carmenate

umístění je opravdu dokonalé, zvláště výhled na jezero, které jsem opravdu doporučoval pro páry

1) Snídaně není to dobré 2) Některé věci (v.few) nejsou přátelské 3) Správce hotelu byl tak přátelský a dobrý 4) jeho drahý
05/06/2020
Clifford Blachowski

Etnners sealounge! Perfektní místo. Navštívíme tento hotel znovu kvůli tomuto salonu.

Žádné AC, v létě, když je venku venku, a nemůžete spát s otevřeným oknem kvůli hluku z pouličních restaurací, kvalita spánku nebyla dobrá. Žádný šampon, žádný koupelnový a sprchový gel v koupelně, za tuto cenu, kterou zaplatíte za pokoj, je směšné nemít tyto jednoduché soupravy pro výbavu.
05/07/2020
Ger Mckimmy

Pokoj je velmi čistý a milý personál
05/07/2020
Reinertson Gregorysr

Velmi pěkný hotel s pěkným výhledem, celkem doporučuji, aby někdo chtěl být na klidném místě, aby tu byl, zvláště díky MARTINI, že byl velmi nápomocný

Nic z toho nebylo opravdu dobré a opravdu dobré brekfast
05/14/2020
Francois Mitzel

Venkovní bazén je vyhřívaný a úžasný! Je skutečným potěšením sledovat jezero od okraje tohoto bazénu, po kterém následuje návštěva venkovní sauny. Součástí hotelového zařízení jsou také vnitřní lázně, které velmi příjemně relaxují. Z balkonu výhled na zasněžené hory
05/22/2020
Trinl Paff

V místnosti není rychlovarná konvice !!!!
05/24/2020
Edva Lepera

Lokalita Komfort Nově zařízené pokoje

Žádný žehlička a žehlící stůl
05/25/2020
Bambie Sodek

Umístění, Stuff

Žádný AC
05/26/2020
Echo Shellgren

Lokalita je vynikající

Platit navíc za pobyt po dobu jedné hodiny po odhlášení
05/27/2020
McGaw Hassig

Byl to půvabný starý světový majetek situovaný přes silnici od krásného jezera. Parkování bylo pohodlné. Nedostali jsme pokoj s výhledem na jezero, ale zadní pohled na hory byl téměř stejně krásný a rozhodně dost na to, abychom cítili, že jste nechybili.

Místnost byla možná trochu přehřátá. Vyrovnali jsme to zavřením dveří koupelny (zdroj tepla) a otevřením oken. Nelíbilo se mi sprchování ve vaně. K dispozici byl pouze doplňkový tělový krém. Místnost byla také lehká na toaletní papír. Nebyly k dispozici žádné tkáně. V ledničce nebyl džbán na vařící vodu na přípravu čaje atd. A nic.
06/10/2020
Burtie Jimmerson

Tento hotel má nejúžasnější výhledy! Nekonečný bazén je výjimečný, teplý a má nejkrásnější výhled. Je to přes silnici od hotelu, která byla nečekaná, ale stojí za to! Jídlo bylo pro takové místo vynikající a lahodné. Pokoje jsou čisté a mají veškerá zařízení, která byste mohli chtít. Vřele doporučuji.
06/24/2020
Beverlee Dries

Cestovali jsme po světě, ale ten pohled z bazénu a sauny s výhledem na jezero byl něco, co si budu pamatovat po zbytek svého života. Nelze popsat. Za deště, mlhy, slunečního svitu mohla být zařízení používána za každého počasí, protože je vyhřívané a bylo to hlavní místo, kde jsme strávili dovolenou. Náš pokoj měl výhled na jezero a byl prostorný (dvoulůžkový pokoj). Výběr snídaně byl také dobrý.

Můj manžel a já jsme se snažili ohodnotit tento hotel, protože existuje tolik pozitivů, ale bože, nikdy jsem nebyl v luxusním hotelu s tak špatnými službami. Není zaměřen na služby nebo hosty vůbec. Mnoho zaměstnanců bylo nevrlých a nepohodlných, když jsme požádali o objednávku (jsme přátelští, zdvořilí a obvykle zažíváme dobré služby, když pozdravíme zaměstnance úsměvy a úctou. Bohužel ne vždy se jedná o tento případ) Bylo to vlastně bizarní. Bylo tam několik vynikajících zaměstnanců, ale zdálo se, že většina z nich tam moc nelíbí. Naše rada? Stále jděte a vytěžit maximum z toho. Například: Snídaňové stoly jsou vybírány pro vás, pravděpodobně v závislosti na tom, kolik zaplatíte za svůj pokoj, můžete přistát v tmavém rohu za zády, takže si jen sedněte na balkon s výhledem na jezero k snídani. Popadněte kabát, pokud je zima, je to krásný výhled. Další příklad: Proces přihlášení byl směšný. Byli jsme trochu brzy, náš pokoj byl připraven, takže vzali naše zavazadla nahoru, ale odmítli nám dát klíč do 2:XNUMX na tečce. Zasmáli jsme se a jen si užili bazén. Líbilo se nám to? Ano!! Doporučili bychom to ostatním? Pouze pro lidi, kteří jsou schopni pokrýt špatné služby a užívat si neuvěřitelnou krásu, která vás obklopuje.
06/29/2020
Cybill Reinholdt

Úžasné umístění a výhledy. Wellness areál je velmi uspokojivý vnitřní i venkovní prostor. Venkovní bazén je jen sen. Pěkný personál, moderní hotel, velmi pěkné moderní pokoje a design interiéru.

Nic. Velmi spokojen. Nic mě nemohlo zklamat.
07/02/2020
Nievelt Ellner

Personál byl velmi profesionální a velmi přátelský velmi přirozeným způsobem ... výborná snídaně, dobré večeře měly velmi příjemný pobyt!
07/13/2020
Toll Talluto

Personál byl skvělý! Martin nás tak srdečně přivítal. A pak nám jeden ze zaměstnanců pověděl o nádherné vesnici pár kilometrů daleko a následující den jsme tam šli, abychom vrátili krávy na nižší pastviny, Almabtriep. Skvělá zkušenost. Snídaně byla skvělá. Pokoj byl velký a pohodlný.
07/17/2020
Gottfried Hendren

Místo jen přes ulici k jezeru. Bazén je báječný

Snídaně je omezená
07/21/2020
Victory Housewright

Poloha se mi líbí, výhled je úžasný. Styl je moderní.

Je velmi škoda a není mi jasné, proč nemohli udělat tunel nebo nějaký most, cokoli, aby se dostali do lázeňské oblasti, která je venku. Například tento nekonečný bazén, pro který turisté vybírají tento hotel, je těžko přístupný! Nemohl jsem tam plavat, protože je to doslova přes silnici a musíte se nosit nějaké teplé zimní oblečení, abyste se tam dostali. Další věcí jsou lázně uvnitř hotelu: zaměstnanci lépe snižují AC v Ruheraumen (relaxační místnosti), dávají do sprchy nějaké dávkovače mýdla a dávají nějakou poznámku, aby neobsazovali postele v Ruheraumen! Moje nálada byla snížena tím, že během jediného dne, kdy jsem používal tyto lázně, jsem ukradl 2 ručníky jeden po druhém .. opravdu nemůžu pochopit, proč to lidé dělají ..
07/23/2020
Powell Ricigliano

Personál recepce přátelský a ohromující výhled na jezero vytvořené pro jiné niggles.

Služby v restauraci nejsou skvělé. Průměr potravin. Postele nejsou nejpohodlnější, ale v pořádku. Pokoje trochu mimo, ale čisté. Drahý za to, co dostanete.
07/29/2020
Brozak Donahoo

Hotel má skvělou polohu u jezera, s krásným výhledem. Také skvělé venkovní lázně s nekonečným bazénem. Všechny pokoje jsou velmi čisté, ale se starým nábytkem.

V restauraci jsme museli hodně čekat na večeři. A neměli menu v angličtině.
07/30/2020
Dougal Roos

Nábytek do pokoje byl nový. Lokalita je přímo před jezerem. Venkovní bazén byl úžasný. Ve srovnání s evropským standardem byla snídaně v pořádku

Cena pokojů je na vysoké zazvonění
07/31/2020
Abernathy Munnis

Velmi bych ráda útulné SPA a také moderní a krásný Interieur v jídelně a barových místnostech. Místnost byla velmi velká a velmi docela, což jsem preferoval. Personál je velmi přátelský a v případě potřeby vám pomůže. Poslední doporučení: Sauna a lázeňská zařízení u jezera s nekonečným bazénem. Timo Müller

Neměl vůbec žádné problémy.
07/31/2020
Nichole Groholski

Tato lokalita je úžasná, velmi klidná oblast a krajina je krásná. Personál hotelu je velmi přátelský a ochotný.

Zanechte recenzi pro Entners am See