Domovská stránka > > Hotel Sonnhof-Gröbming Posouzení

Hotel Sonnhof-Gröbming

Address:
Recenze: 9
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
7
Dobrý
1
Průměrný
0
Špatný
1
Hrozný
0
05/26/2020
Raimondo Vecchione

Přátelští hostitelé učinili náš pobyt velmi příjemným, i když počasí nebylo na naší straně. Snídaně, večeře a piva s úžasným výhledem do údolí, kde jsou brilantní. Rád bych se vrátil během sněhové sezóny!
06/05/2020
Casimire Lisiecki

Velmi pěkný personál. Hotel je jednoduchý, ale zároveň pěkný anf s krásným výhledem do údolí. Jako cyklista mohu navrhnout tento hotel pro jeho pozici.
06/05/2020
Bernie Minchey

Vše se nám líbilo! Pěkné výhledy, dobrá snídaně a večeře. Přátelský personál! Útulné městečko, hodinu jízdy od Halstattu.
06/28/2020
Wilonah Caputi

Svařitelnost

Nic
07/08/2020
Royall Craveiro

Úžasné, útulné a cenově dostupné místo k pobytu. Skvělý výhled z jídelny. Ale ve srovnání s personálem to není nic. Šťastný, veselý a povídaný;) Byl jsem tam dvakrát pro obchodní účely, ale určitě by tam vzal svou rodinu. Navíc dorazit uprostřed noci nebyl problém.

Nelíbilo se mi, že jsem tam měl jen pár dní;)
07/14/2020
Salina Michelsen

Krajina je velmi pěkná

Když jsme provedli rezervaci při rezervaci, řekli, že majetek je 23 km od Hallstattu; ve skutečnosti je více než 60 km; majitel řekl, že je to chyba v rezervaci .. je pro nás nepříjemné, protože hlavním místem návštěvy byl Hallstatt. Také si myslím, že se majitel urazil, protože jsem se odvážil vyprávět mu o této chybě a on s námi neustále mluvil německy; Miluji Rakousko, byl jsem tam mnohokrát, ale nikdy jsem neměl takové zklamání ohledně ubytování
07/25/2020
Mead Ferrusi

Zvažujeme návštěvu tohoto hotelu znovu
07/28/2020
Xavier Takala

Opravdu dobré jídlo! Krásný výhled! K dispozici jsou propojovací místnosti.
07/31/2020
Osmond Ohno

Výhodná poloha s výhledem na hory, dobrá cena s polopenzí, dobré jídlo, velké pokoje s balkonem, parkování zdarma. Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (pokud je v hotelu dostatek hostů).

Trochu daleko od lyžařského areálu asi 20km.Ale je hlavní silnice, která potřebuje jen asi 20min, což je v pořádku Poměr cena / výkon velmi dobrý.

Zanechte recenzi pro Hotel Sonnhof-Gröbming