Domovská stránka > Rakousko > Běžný > Hotel Sonnenhof Posouzení

Hotel Sonnenhof

Address: Rettweg 5 a 10, 6353 Going, Österreich
Recenze: 5
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
3
Dobrý
2
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
05/03/2020
Runkel Villalvazo

Krásná lokalita, pěkně udržovaný hotel s typickým nádechem rakouské krajiny. Skvělá osobní a pečlivá péče o zákazníka ze strany majitelů, pěkné lázně a krásná terasa se sluncem po celý den

Někteří servisní pracovníci byli trochu neorganizovaní, například jsme nechali naše zavazadla ráno, abychom vyzvedli odpoledne pro check-in, a dokonce jsme byli plně nabití personálem, přátelská služba nenabídla žádnou pomoc se zavazadly ani proaktivně mezitím nám to přinesl do místnosti
05/14/2020
Hiroshi Amiraka

V tomto hotelu je spousta lásky, vše je dobře udržováno, sauna je relaxační oáza a tichá místnost v horním patře je skutečně třešničkou nahoře! Večeře a snídaně byly vynikající a služba byla skvělá!
06/03/2020
Miru Bia

Velká herna pro děti. Jídlo bylo velmi dobré. Pokoje byly velmi čisté a každý den se jich účastnilo. Maďarský obsluhující personál a kuchaři byli velmi přátelští a ochotní.

Nabíjení vody! Zaváděcí místnost byla dobře umístěna, ale potřebovala vyhřívaná topná tělesa. Plocha bazénu byla trochu unavená a žádná parní lázeň plus sauna nebyla nahá sauna. Někteří recepční byli svěží a nijak zvlášť přátelští.
06/06/2020
Ebneter Haizlip

Jsem tak šťastný, že jsem tento hotel našel, protože je to určitě ten, který znovu navštívíme Můj syn miloval bazén a bylo těžké ho dostat ven na večeři Zaměstnanci byli opravdu přátelští Náš pokoj byl obrovský a jídlo bylo skvělé! Jeden z nejhezčích hotelů, kde jsem zůstal při lyžování!
06/11/2020
Griggs Borovetz

Je to ok..ish místo .... ale to je vše.

Náš pokoj byl příliš chladný na pohodlí. Zdálo se, že pro velký pokoj je jen jeden vlažný radiátor.

Zanechte recenzi pro Hotel Sonnenhof