Domovská stránka > Andorra > El Serrat > Hotel & SPA Bringué Posouzení

Hotel & SPA Bringué

Address: Av. Sant Pere, 16 let, AD300 El Serrat, Andorra
Recenze: 7
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
3
Dobrý
3
Průměrný
1
Špatný
0
Hrozný
0
05/14/2020
Alburga Armita

Jídlo na večeři bylo velmi dobré

Náš pokoj a koupelna byly trochu unavené. Restaurace byla otevřena okamžitě ve 8:15 a podalo se několik trenérových večírků, které měly být doručeny jako první s jejich „nastaveným menu“. Čekali jsme v baru po dobu 7.30 minut, aby se věci usadily, ale když jsme šli napříč, nebyl tam žádný Maitre D '. Nakonec poněkud obtěžovaný číšník, talíře v ruce, přikývl ke stolu pro dva, kde jsme seděli a čekali několik minut, než jsme dostali nabídku. Recepční přijala naši objednávku a jídlo bylo velmi dobré. Bylo by rozumnější, kdyby byly velké skupiny obsluhovány v 8, pak by ostatní hosté přicházející z XNUMX hodin měli pozornost očekávanou v jakékoli dobré restauraci. Alternativně by pro strany mohla být uspořádána samostatná část s dalšími zaměstnanci. Vzali jsme si snídani později než obvykle, abychom se vyhnuli rozdrcení v bufetu, protože strany odjížděly brzy a pokračovaly v autobusových jízdách.
05/16/2020
Haerr Featheroff

Lázně jsou úžasné

Večeře je v 10:XNUMX. Je třeba zaplatit za přístup do lázní.
05/27/2020
Vanden Purcell

El hotel precioso y el spa excelente..todo en general.
06/01/2020
Roach Murano

Snídaně byla dobrá. Dobrý výběr ovoce, chléb, jogurty, sázená vejce atd. Večeře byla také dobrá. 3 kurzy za 15 €, takže dobrá hodnota a dobrý výběr. SPA bylo pěkné, ale 20 € je trhlina.

Docela pár věcí. I dont think 4 star is valid rating. Pokoj nebyl čistý. Byli jsme tři v rodinném pokoji se čtyřmi lůžky (takže jsme měli dobrý prostor), ale museli jsme odpojit televizi a 2 lampy, abychom mohli nabíjet naše telefony. Všichni ostatní nepracovali (nebo prostě nebyli dostupní) Nebyla k dispozici konvice na přípravu vlastního čaje / kávy. Velmi špatná izolace. Pokoj 201 je hned vedle výtahu a slyšeli jsme to všechno. Nevybírejte tuto místnost. V koupelně nefungovalo větrání. Hotel je v horách, ale dekorace je tak zastaralá a bling bling.
06/12/2020
Fulks Cordera

Les, vodopády, čisté a aktuální vybavení Přátelský personál

Pokyny k místu není snadné sledovat
06/24/2020
Adar Vautrin

Sídlo

Neschopný připravit čaj, když jsem o to požádal, dostal jsem vlažnou džbán vody
07/21/2020
Aaronson Shakil

Krásný hotel, krásný výhled, skvělé jídlo a příjemný personál.

Zanechte recenzi pro Hotel & SPA Bringué