Domovská stránka > Rakousko > Biberwier > MyTirol Posouzení

MyTirol

Address: Fernpaß Straße 71-72, 6633 Biberwier, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
20
Dobrý
4
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Aenneea Spadaro

Dorazili jsme pozdě a kuchyně se asi za 10 minut zavírala. Personál byl tak laskavý, že nám nechal objednat pizzu, takže bychom neměli mít hlad! Byli také tak laskaví, aby mému otci poskytli horkou vodu pro jeho termosky. Následující ráno nás jídlo šíří při snídani ohromilo. Postarali se o všechny - veganské, vegetariánské / halal atd. ... kuchař byl tak přátelský a velmi nadšený z jídla, které připravil, a tak vstříc všem lidem ve frontě. Ohhh ... miluju pohled na krásnou horu, přímo před námi, když jsme se podívali mimo náš pokoj!

Na webu booking.com se zmínili o dodávaných toaletních potřebách a pračce na pokoji. Toaletní potřeby zjevně neobsahují zubní pastu a zubní kartáček. Pračka také není v místnosti, ale v přízemí ve společné oblasti a budete muset zaplatit - což je spravedlivé, ale mělo to být jasně uvedeno na webu booking.com.
04/25/2020
Dorren Estorga

Skvělá lokalita, hned vedle hor a nejdelší letní sáňkařské dráhy v Tyrolsku. Krásný výhled z hotelového bazénu. Přátelské krávy a koně přímo na "dvorku" (děti je milovaly mazlení). Miloval kino a hernu v přízemí (bazén, šipky, horolezecká stěna, vzdušný hokej, stolní tenis atd.)

„Bahenní místnost“ před každým hotelovým pokojem byla trochu divná, zejména s dveřmi, které byly poloprůhledné, ale pravděpodobně se hodí v zimním období pro sundání mokrého lyžařského vybavení.
05/03/2020
Stephenie Boetcher

Hotel je velmi pěkný a útulný. Mají úžasné wellness centrum.

Restaurace funguje pouze do 21:30
05/03/2020
Cohdwell Nuxoll

krásné okolí, bazén s krásným výhledem na hory, příjemná snídaně, dobré zázemí pro cyklisty a lyžaře
05/05/2020
Monsour Laubacher

Pěkný hotel, skvělá večeře a snídaně
05/07/2020
Gibun Haakenstad

Jídlo je na úrovni 5hvězdičkového hotelu.
05/07/2020
Herrera Pikula

Hotel je skvělým prostředím pro rodinnou dovolenou. A okolí je ještě lepší
05/20/2020
Cochrane Wojeik

Hotel má docela zajímavou architekturu s krásným výhledem. Personál byl nápomocný a poskytl nám všechny potřebné informace (večeře, lázně, připojení k internetu ...). V restauraci byla k večeři podávána bohatá snídaně formou bufetu, což bylo skvělé.

Sauna se zavírala příliš brzy, protože jsem si to užila, než jsem šla spát.
05/22/2020
Fontes Oja

Sídlo

Personál není příliš přátelský
05/31/2020
Benito Tsai

Vše, co byste si mohli přát v hotelu, od kina po krásné výhledy. Celý hotel měl příjemnou atmosféru. Pokoj byl velmi čistý a čistý, postele byly super pohodlné. Bufet v restauraci byl dobrý, dost na výběr. Skvělá cena za hotel, který má všechno.
06/06/2020
Deron Ulberg

Celkově skvělý servis, čistý bazén a sauna s krásným výhledem. Vynikající snídaně a večeře formou bufetu s různými variantami každý den.

Pokoje jsou relativně malé.
06/08/2020
Cathy Racilis

Toto místo je úžasné. Jeli jsme na kole po cestě Claudia z Německa do Benátek. Jaké skvělé místo k zastavení na noc. Zařízení jsou perfektní z mnoha důvodů: Mají velkou předsíň připojenou ke každému pokoji, takže můžete mít své milované kolo s sebou, snídaně je pobuřující. Wow! Můžete jíst jako král a zásobovat muh potřebnými kaloriemi pro Fern Pass., Pokud nechcete jezdit na Fern Pass, je zde pohodlná autobusová zastávka, která bude tahat vaše kola přes pass za přijatelnou cenu., Make Určitě tam budete mít dost času na to, abyste si mohli užít úžasný bazén s neuvěřitelným výhledem. Byl to nejlepší pobyt za nejlepší cenu v našem měsíčním cyklu cestování z Mnichova do Říma! Miluji to! Je to poprvé, co jsem nechal obrázky, ale musíte to vidět, abyste tomu věřili.

Není nic nemilovat.
06/09/2020
Evans Polkinghorn

Ne každý dokázal mluvit anglicky
06/12/2020
Eugenides Edward

Fantastické umístění a vybavení s velmi přátelským personálem. Vynikající jídlo.
06/19/2020
Newcomb Kamman

Rychlá kontrola, mnoho zařízení a dobrá snídaně. Barfood byl dobrý, ale nic zvláštního. Když jsme tam byli, restaurace byla jen buffeyho stylu.

Kultura kouření v Rakousku. Je dobré, že uvnitř nemůžete kouřit, ale pokud všichni před vchodem kouří, máte dlouhou cestu.
06/21/2020
Sweyn Coppolino

Všechno bylo skvělé, hřiště pro děti, prohlížení, snídaně, recepce .......

Velikost místnosti je pro rodiny trochu malá ... ale hrací prostor v suterénu mi usnadňuje život
06/24/2020
Melesa Mcclay

Poloha hotelu je úžasná, oslavili jsme narozeniny a personál čekal s lahví sektu a sklenic, pěkný moderní styl hotelu, líbilo se nám to !!

Teplota bazénu byla velmi nízká - nemohli jsme si užít, Frontdesk osobní neoznačil otevírací dobu restaurace, takže jsme museli někde venku večeřet.
06/30/2020
Alard Elena

Úžasné zařízení, pěkný salonek, pestrá snídaně a velmi blízko ke sjezdovkám

Večeře formou bufetu trochu drahá
07/03/2020
Ulrica Lammie

Skvělá tělocvična, dobré pokoje, levné, krásné umístění
07/11/2020
Neoma Perun

Dobrý hotel s krásným výhledem
07/15/2020
Polito Abdelhamid

Přímo na sjezdovce

Moje žena trpěla dva dny kvůli jídlu (mořské jídlo)
07/26/2020
Maryanna Steinbock

Za snídani jsme zaplatili navíc a stálo to za to, protože výběr jídel, ze kterých si lze vybrat, byl vynikající. Krytý bazén je vyhřívaný a my jsme si užili relaxaci v bazénu po dlouhém dni ven.
07/30/2020
Ethbin Corelli

Skvělá lokalita na začátku mnoha stezek. Hotel je velmi moderní, velké a pohodlné pokoje. Úžasná snídaně - výběr byl neuvěřitelný (děti se nemohly dostat přes zmrzlinu k snídani) - Škoda, že večer je menu a la card tak základní. Nádherné sauny a bazén - s cílem zemřít. Hřiště pro děti a pračka usnadnila rodinnou dovolenou. Tento hotel rozhodně doporučujeme.
08/01/2020
Tessler Faulcon

Všechno bylo skvělé.

Zanechte recenzi pro MyTirol