Domovská stránka > Rakousko > Seefeld v Tyrolsku > Natur & Spa Hotel Lärchenhof 4 hvězdičky Superior Posouzení

Natur & Spa Hotel Lärchenhof 4 hvězdičky Superior

Address: Geigenbühelstraße 203, 6100 Seefeld v Tyrolsku, Österreich
Recenze: 15
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
7
Dobrý
6
Průměrný
2
Špatný
0
Hrozný
0
05/06/2020
Kall Elmendorf

Postel byla pohodlná, pokoj čistý

Jídlo při večeři bylo velmi špatné, málo výběrů, ryby a kuře byly podávány pod vařením. Celkově pro 4hvězdičkový hotel bylo jídlo hrozné. Hotel je docela daleko od centra. Můj manžel byl během našeho pobytu nemocný, jednu noc jsem požádal o večeři v místnosti, protože nebyl dost dobrý na to, aby šel do jídelny, za to jsme nám účtovali 7.50 eur! Také jsem požádal o další polštáře, protože musel být opřený o postel, přinesli nám jeden malý dětský polštář !!! Nikdo se nezeptal, jestli jsme v pořádku nebo potřebujeme pomoc s vědomím, že jsem řekl recepci, že potřebujeme doktora a můj manžel měl chřipku. Den před odjezdem jsem požádal recepci, aby nám rezervoval taxi na letiště, v den odletu s 10 minutami náhradní jsme zjistili, že taxi nebylo rezervováno! Naštěstí se nám podařilo dostat taxi včas. Zaměstnanci nejsou nápomocní a potřebují dělat svou práci lépe, nikdy se do tohoto hotelu nevrátí !!!
05/10/2020
Gesner Surguy

Náš pobyt v tomto hotelu byl prostě úžasný. Byli jsme spokojeni se vším - náš prostorný pokoj s nádherným výhledem, voda v bazénu byla teplá, což bylo skvělé po lyžování, obě lázeňské oblasti byly velmi čisté a pohodlné. Hodně jsme si užili snídani a večeři, stejně jako afternnon koláče. Nový design tohoto hotelu je opravdu krásný.
05/19/2020
Tu Rothgaber

hotel se nachází na klidném místě jen velmi blízko centra Seefeldu, ale v dostatečné vzdálenosti, aby byl v naprosto klidné poloze. Plavecký bazén a sauna jsou nádherné, velké a dobře vybavené. Snídaně je vynikající, velmi dobré ovoce a veškerý možný chléb, vejce atd. Lärchenhof rozhodně stojí za delší pobyt.
05/22/2020
Erskine Cajoux

Personál byl vynikající. Velmi přátelské, užitečné za všech okolností. Střecha na střeše byla úžasná s krásným výhledem na Seefeld. Byl na perfektním místě, pokud nemáte problémy s chůzí. Do centra dojdete nejméně 30 minut. Taxíky byly k dispozici. Není moc místa pro chodění automobilu, zvláště když je práce

Je příliš daleko na to, abych za mnou chodil osobně. Hotel, voda ve sprše šla všude. Není navržen velmi dobře. Pokaždé, když jsi vstal na záchod, rozsvítila se světla a zhasla o 5 minut později. Byli neustále celou noc. Postel hrozná, polštář voněl a měl na něm žluté skvrny. Náš výhled z okna byl kuchyňské nebe. Ne to, co jsme si mysleli, že dostáváme všechno. Velké zklamání.
05/24/2020
Helbon Clipper

Úžasná lokalita a nádherné pokoje a služby
05/25/2020
Dawes Raes

Velmi pěkný hotel, příjemný personál, vynikající jídlo
05/31/2020
Naldo Colbeck

Měli jsme pokoj 35 mXNUMX, velmi prostorný a obývací pokoj je velmi pohodlný. Matrace je vynikající - pravděpodobně nejlepší ze všech hotelů, které jsem byl. Interiér pokoje je také velmi moderní. Přestože jsme v přízemí, v blízkosti vchodu, pokoj je velmi tichý. Wifi je dobrá. Personál na recepci a restaurace jsou velmi přátelští a pozorný. Také jsme si dali večeři v hotelové restauraci Lärchenstube (v blízkosti restaurace), která má velmi dobrou kvalitu jídla, raději bychom měli večeři před polopenzí v hotelu. Hotel má pro hosty naplánováno mnoho aktivit (včetně jógy) každý den; sledujeme jeden z jejich denních doporučení a objevíme příjemnou procházku / prohlídku památek v Leutaschu.

Koupelna je poměrně malá, interiér koupelny vypadá ve srovnání se zbytkem místnosti spíše zastaralý. Odpočívadlo kolem bazénu je malé, pokud jdete ve špičce, možná nenajdete židli, kterou si můžete lehnout.
06/06/2020
Nikolaos Tremont

Velmi elegantní, pohodlný a cenově dostupný hotel s nádhernou snídaní formou bufetu. Hotel nabízí bezplatný program aktivit a mohl jsem se zúčastnit 2 hodinové akce na sněžnicích. Andreas byl báječný vůdce a já bych vřele doporučil využít nabídky.

8-10 minut chůze do kopce může být problémem pro některé. Místo však stálo za to.
06/07/2020
Cai Duchaine

Personál jídelny byl skvělý - zdvořilý a profesionální. Pěkný hotel - ne příliš velký.

Lázeňské uspořádání velmi trapné - stejně jako jídelní kout. Posezení velmi stísněné proti sobě, takže přístup k bufetu je velmi složitý.
06/13/2020
Jed Makekau

Pohled z našeho pokoje a jeho velká velikost Snídaňová místnost

Lázně by mohly být větší
06/22/2020
Holmes Jarreau

Skvělá atmosféra. Mnoho mladých lidí v našem věku. Velmi příjemný personál a pohodlný hotel.
07/04/2020
Zonnya Phinazee

Snídaně byla AAA umístění kousek od centra, ale tam je busrute (45 min.) A hotel má kyvadlovou dopravu v dopoledních hodinách.

Těžko říct
07/16/2020
Nett Maril

Pěkné místo k pobytu pouze na posteli bylo příliš tvrdé a stlačené, takže nebylo tak pohodlné spát. Recepce velmi přátelská. Zaměstnanci v restuarantu vypadali občas trochu krmeni. Celkově pěkný pobyt.

V našem pokoji jsme měli několik malých problémů s televizí a fénem. Čekající štáb v restuarantu se trochu rozzlobeně díval.
07/19/2020
Wappes Hantman

Výhled byl naprosto krásný a my jsme si užili náš prostorný pokoj. Lobby a výzdoba byly skvělé. Malá sousední restaurace na kopci byla prostě nádherným místem s příjemnou a přátelskou obsluhou a jídlo bylo také velmi dobré. Personál na snídani byl také velmi vřelý a příjemný.

Postel byla velmi nepohodlná a pokoj byl velmi teplý, i když jsme otevřeli okna a dveře celou noc, když se venku ochladilo.
07/20/2020
Minier Tufano

Polopenze byla ještě lepší, než se očekávalo.

Zanechte recenzi pro Natur & Spa Hotel Lärchenhof 4 hvězdičky Superior