Domovská stránka > Rakousko > Dát > Hotel Kohlerhof Posouzení

Hotel Kohlerhof

Address: Hochfügenerstr. 84, 6263 Fügen, Österreich
Recenze: 16
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
8
Dobrý
4
Průměrný
4
Špatný
0
Hrozný
0
04/25/2020
Fredkin Herrboldt

Pěkné pokoje, dobré jídlo, výhodná poloha, přátelští číšníci

Restaurace smíchala rezervace stolů každou jednu noc Jeden z pokojů musel být změněn v polovině pobytu
05/04/2020
Elata Zicari

Odpoledne jsme dostali další jídlo. Takže jsem si myslel, že budu mít polopenzi a bylo to spíš jako plná penze s tímto dalším jídlem. Jídlo bylo docela chutné. Hotel má bazén, wellness centrum a saunu pro lidi, kteří rádi relaxují po náročném lyžařském dni. Také velmi přátelský personál. Jo, a nezapomeňte na perfektní polohu - Je to přímo pod lyžařským vlekem (gondlebahn). Pokud jste na výletě na lyžích - je to perfektní místo. Několikrát předtím jsem byl v údolí Zillertal v Kaltenbachu a Mayrhofenu a toto bylo nejlepší ubytování, jaké jsem dosud měl.

Během mého pobytu jsem byl nemocný, takže to celé potěšilo (např. Lyžoval jsem jen pár běhů a musel jsem to ukončit. Plavecký bazén jsem nemohl použít, protože jsem byl nemocný). Vzhledem k blízkosti lyžařského vleku by mohlo být obtížné najít volné parkovací místo u hotelu (měl jsem štěstí, že jsem volné místo chytil, když jsem dorazil, ale poté, co jsem dojel autem, jednou jsem měl problém s hledáním parkovacího místa znovu - zmáčkl jsem se těsně po jednom kole kolem bloku).
05/05/2020
Reuben Mazuo

Skvělé zařízení s dobrými příležitostmi k relaxaci. Snadný přístup k gondole. Restaurace podává dobré jídlo a služba byla vynikající, i když byla zaneprázdněna.
05/13/2020
Austina Petrovich

Skvělá lokalita, skvělé jídlo, velký pohodlný pokoj

Zaměstnanci nemluvili anglicky, koupelna v místnosti měla velké vidět oknem, které bylo zvláštní a ne soukromé, a nejhorší ze všech lázeňských komplexů bylo pro nahé nakloněné, což je vysoce diskriminační, pokud ura rodina nebo osoba, která není tak nakloněná. To se nikde nezmiňovalo, kdybych věděl, že bych tento hotel nenahrál
05/13/2020
Narah Legge

Velmi široký výběr snídaně. Velké večeře menu, i když jídlo samotné by mohlo být o něco lepší. Doporučil bych menší výběr a vyšší kvalitu. Vířivka a bazén jsou v pohodě.

V hotelu je rušná a velmi hlasitá restaurace. Hudba podobná „dum-dum-dum“ se hraje až do 2–3:XNUMX (!) A opilí lidé křičí na ulici. Ty prostě nemůžeš vůbec spát. Personál restaurace je trochu pomalý. Parkování před hotelem je přeplněné.
05/17/2020
Kendricks Zerck

Sauna komplex je velmi pěkné a skutečné plus pro hotel. Dobrá snídaně a pohodlný pokoj

Večeře polopenze nebyly dobré, těžké jídlo, převařené a bez chuti. Spousta různých možností, ale ne dobrá. Jídlo, které se podává v baru / restauraci, vypadá mnohem lépe.
05/19/2020
Jaddan Mcallen

Jídlo je v pořádku. Zaměstnanci velmi užitečné. Skvělá lokalita, přestože Spieljoch je malé středisko a někdo, kdo chce mít více lyžařských příležitostí, by měl navštívit Kaltenbach nebo vzdálenější místa v Zillertalu.

Topení! Teplota v mém pokoji byla příliš vysoká a nemohla být změněna. .... a bylo to poprvé v mém životě, kdy byla jacuzzi každý den studená :)
05/22/2020
Wat Ziraldo

Jak se očekávalo, byl to skvělý hotel s krytým bazénem a saunou a restaurace byla skvělá se spoustou jídla a kapelou ve večerních hodinách, což bylo opravdu skvělé. Zima přijde znovu.
05/28/2020
Olivie Picucci

Velmi velká snídaně vše, co jste mohli jíst, večeře měla spoustu chodů a byla hodně, ale dobrá a každou noc jiné menu. Pěkný a přátelský personál.

Jídelna byla velmi velká a cítili jsme se trochu ztraceni
05/30/2020
Fleck Henderlite

Wellness sauna
06/08/2020
Madaih Giumarro

Velmi přátelský servis a vynikající jídlo

Kouření ve vstupním prostoru vstupujícím do restaurace
06/18/2020
Gathard Barco

POTRAVINY ZASAŽILI. Jedli jsme tak dobře pro všechna naše jídla v hotelu. Všichni hosté obdrží po celou dobu svého pobytu vyhrazený stůl v restauraci. Zaměstnanci hotelu jsou velmi přátelští a ochotní (děkuji!) Je to skvělý hotel pro pobyt s rodinou a dětmi. Lyžařské pokoje mají výhodnou polohu se 2 vchody. V blízkosti hotelu bylo dostatek parkovacích míst, což je velké plus. Prostorný pokoj je poměrně teplý (únor), takže to bylo velmi pohodlné. Koupelna má také pěkné příslušenství a nové ručníky denně.

Trasy kolem hotelových zařízení by mohly být jasnější, několikrát jsme ztratili procházku v hotelu, protože existují 2 budovy a museli jsme vzít různé schody / výtahy. ale nejde o velký problém, nakonec jsme to zvládli. :)
06/19/2020
Ban Colinger

Poloha je v pořádku. Pokoj byl pohodlný a čistý.

Personál prostě není moc přátelský. Úsměv nestojí moc, lidi. Lázně klesají. Vstup do hotelu je divný. Při snídani je velmi nepřátelský systém - nemůžete si vybrat tabulku, jsou přidělena, ale ne pod čísly pokojů, ale jmény; prostě to nedává smysl.
06/19/2020
Dolores Guterman

Je to výhodné místo pro lyžování a další aktivity.

Ve vstupní hale je také kuřák. Naštěstí přesouvali kuřáky venku, ale při příjezdu, odchodu nebo čekání na někoho je to velmi nepříjemné. Za pár nocí můj nekuřácký pokoj hledal cigaretový kouř. To je pro mě velmi problematické a kvůli kouření a zápachu kouře se do tohoto hotelu nevrátím. Některé pokoje mají malý společný balkon s kouřením povoleným na balkoně. Poráží účel žádosti o nekuřáckou místnost. K dispozici je rušný bar s velmi hlasitou hudbou. Díky bohu, že cestuji s bílým hlukem. Také jsem se setkal s bláznivým problémem, když jsem odjížděl na letiště ve 4:30 ráno. Zjistil jsem, že jsem v hotelu zamčený. Všechny normální dveře byly zamčené. Nebyl nalezen žádný strážce ani noční manažer. Výsledkem bylo několik minut paniky. Nakonec jsem našel dveře do nakládací dokovací oblasti, která byla otevřená. V noci jsem se odhlásil a řekl osobě, která odcházela, ve 4:30 ráno, bylo by hezké, kdyby mi řekla, jak se dostat ven ve 4:30 ráno. Můj velký kufr dolů z oblasti nakládacího doku byl není zábava. Voda v krytém bazénu a vířivce byla studená. Nelze použít ani.
06/29/2020
Kurtzig Brancati

Skvělé jídlo, pokoje vypadají dobře, pěkný bazén, ochotný personál a dostatečné parkovací místo.

Nejdříve jsme museli zůstat v bytě 2 dny a pak se přestěhovali do hotelu. Téměř všechny informace jsou v němčině. Když se zeptáte, dostanete informace v angličtině, ale u čtyřhvězdičkového hotelu, který má standardní všechny informace také v angličtině, se nezdá příliš žádat.
07/21/2020
Seiden Colson

Lázně byly perfektní. Personál je nejlepší. Poloha nejblíže k výtahu.

Kuchyně je hrozná. Večeře vypadá jako něco ze snídaně. Jedl jsem kordon bleu. V Rakousku to bylo nejhorší. Pouze rybu nebylo možné zkazit a čerstvý chléb. Ale lidé, kteří v hotelu pracují pokaždé, byli připraveni pomoci.

Zanechte recenzi pro Hotel Kohlerhof