Domovská stránka > Rakousko > Seefeld v Tyrolsku > Hotel Klosterbräu Posouzení

Hotel Klosterbräu

Address: Klosterstraße 30, 6100 Seefeld in Tirol, Österreich
Recenze: 14
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
13
Dobrý
1
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
05/18/2020
Darn Rollerson

Fantastická lázeňská oblast, která se rok od roku zlepšuje. Skvělé jídlo. Láska zůstat na tomto místě.

Vůbec nic, je to perfektní
05/24/2020
Cookie Stombaugh

všechno bylo v pořádku. umístění je velmi dobré. jídlo je vynikající. fantastická snídaně, ale v restauraci na grilu nebylo jídlo tak dobré

žádné sportovní programy! nemohli jsme se dívat na fotbal! šílený pro tento hotel zklamaný
05/25/2020
Giulia Knecht

Loftová místnost 500, kterou jsme skončili, byla neuvěřitelná. Dobře stojí 500 EUR na osobu. Personál byl více než šťastný, aby pomohl se vším, co jsme během pobytu potřebovali. Dokonce nám pomohl nasadit sněhové řetězy, když jsme odcházeli.

Původně jsme si rezervovali jedno z jejich nerekonstruovaných apartmánů a neodpovídalo přesně půdorysu v seznamu (koupelna nebyla oddělena na toaletu a sprchu / vanu, jak je znázorněno na seznamu). Místnost také cítila kouř, protože to bylo v prvním patře a dolů z haly z kuřáckého salonku. Upgradovali jsme na Loft a bylo to neuvěřitelné.
06/05/2020
Forbes Ricigliano

mnoho a velkorysých instalací. velmi přátelský personál.
06/05/2020
Marlon Mather

Všechno bylo perfektní: jídlo, servis a láska. Bazén je velmi pohodlný a saunový svět vynikající. Poloha je nejlepší pro Seefeld! Znovu se omlouváme, protože náš Matteo neúmyslně zasáhl malého dědice v dětském klubu !!!!!

Nic !!!!!
06/07/2020
Agnew Harclerode

Poloha a atmosféra

Příliš zaneprázdněn kvůli aktivitám Světového poháru FIS. Nedostatek pozornosti pro hotelové hosty.
06/10/2020
Ancell Dinos

Přímo v centru města. Užili jsme si líný víkend, kdy jsme jedli, spali, relaxovali v sauně a chodili po městě. Interiér hotelu je sám o sobě velmi zajímavý.
06/16/2020
Steffane Donelson

skvělý breakfest, skvělý servis, skvělá večeře, umístění greta, skvělý hotel, nejlepší hotel v rakouském Tyrolsku
06/30/2020
Trabue Bertotti

Špičková lázeňská zařízení a jeden z nejvíce atmosférických vinných sklepů
07/02/2020
Velvet Devalcourt

Všechno je prvotřídní a opravdu špičková kvalita s ještě více vylepšeními od posledního pobytu

Na nic nedokážu myslet.
07/10/2020
Trini Hapeman

LOKACE PŘEDNÍ ZAMĚSTNANCI

SNÍDANĚ: OMEZENÉ / SEDADLO V RESTAURACI JE PROGRAMOVANÉ A POVINNÉ / ZAMĚSTNANCI NENÍ PŘÁTELÉ A VŽDY V HKTICKÉM REŽIMU / VŽDY PŘE VAŘENÍ (VYHRAZENÁ) PŘEDPOKLÁDANÁ VEJCE NEJEN POUZE PRO VŠECHNY HOSTY. PSY JSOU VŠE V LOOPY A BARI. PLATNÉ PARKOVÁNÍ.
07/11/2020
Barkley Flemister

Velmi relaxační atmosféra

Pokoj byl v noci velmi horký, ale právě jsme otevřeli okno - raději by bylo teplo než zima.
07/15/2020
Terrie Straker

Právě jsme zpět z AMAZINGOVÉ doby v tomto hotelu. Personál byl velmi přátelský (zejména Holly a Nadine) a ochotný. Vždy jsme byli nuceni se cítit vítáni a všichni byli zdvořilí a ochotní. Lázně a bazén jsou výjimečné, v přízemí je „nahá“ oblast se saunou, parní lázní a vířivkou. Pro Brita to bylo zpočátku trochu nervózní, protože nejsme známí, že bychom se v aktu měli cítit pohodlně, a 99% ostatních hostů mluvilo německy, takže pochopili, co se od nich očekává. "Sauna Master" byl báječný a na konci cesty jsem byl úplně uvolněný, zbavil se a otřel si soli a oleje přes mé tělo v přítomnosti úplných cizinců! Možná ne pro každého, ale stojí za vyzkoušení! Sauna Master mi laskavě přeložil vše do angličtiny, což bylo velmi užitečné. Jídlo bylo 5 hvězd a užili jsme si každé jídlo. Na displeje a prezentaci jídla šlo hodně úsilí. Všude svítí svíčky a architektura starého kláštera je fascinující na pohled. Rezervujte tento hotel! Je to absolutně prvotřídní!

Kdybych měl zmínit mírné negativy, byly by: Hotel je velmi teplý, takže jsme spali s otevřenými okny v noci, i když to bylo sněží. Když dorazíte, nic vám není vysvětleno, a pokud nemluvíte německy, musíte si najít věci pro sebe a položit spoustu otázek ostatním hostům / zaměstnancům. Bylo by dobré mít krátkou prohlídku hotelu po příjezdu. Můj syn skončil ve vinném sklepě a myslel si, že je to bazén!
07/25/2020
Mariande Dyre

Úžasný majetek, úžasný personál.

Nic!

Zanechte recenzi pro Hotel Klosterbräu