Domovská stránka > Rakousko > Sankt Johann in Tirol > lti alpenhotel Kaiserfels Posouzení

lti alpenhotel Kaiserfels

Address: Winkl Schattseite 6b, 6380 Sankt Johann in Tirol, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
19
Dobrý
4
Průměrný
1
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Nasya Pettet

Jídlo, wellness

Fitness by mohla být lepší.
05/04/2020
Theola Newgard

Všechno ostatní. Pohled, umístění, pokoje, bazén, jídlo, personál, skoro všechno!

Pokoje byly velmi horké
05/08/2020
Paucker Lever

Hotel byl perfektně umístěn v dolní části jednoho z lyžařských vleků. Jídlo bylo velmi dobré a personál neuvěřitelně nápomocný.

Polštáře - jediný negativní!
05/13/2020
Lingwood Mcnish

jídlo bylo perfektní každý den

Žádná malá kosmetika - jako šampon a kondicionér vlasů - v místnosti ...
05/29/2020
Johen Enno

umístění, čistota a jídlo

Voda z bazénu je trochu studená. Místnosti mohou být trochu teplejší
06/03/2020
Cibis Romagnoli

Velmi pěkný moderní hotel Úžasné jídlo (snídaně i večeře) rozhodně stojí za 5hvězdičkový hotel a pro každý vkus. Velmi příjemný a ochotný personál.

Jediným mínusem pro nás bylo, že v místnosti a také v restauraci, v hale atd. Bylo příliš horké. Teplota místnosti musela být pravděpodobně kolem 26 stupňů Celsia. Abychom mohli spát, museli jsme nechat okna mírně otevřená celou noc. Hotel je velmi oblíbený u nizozemských hostů, což samozřejmě není samo o sobě negativním bodem, ale pokud vaše dítě nemluví holandsky, bude pro ně těžké najít přátele.
06/03/2020
Holcomb Parvashi

Junior suite má opravdu skvělou velikost, je moderní, funkční a nové.

Bydlel jsem v místnosti obrácené k hlavní silnici, kde je většina pokojů obrácena. Cesta je velmi zaneprázdněná a hluk nám nedovolil udržovat okna otevřená v noci. Existuje omezený počet pokojů obrácených k zadní straně hotelu, které by mohly být klidnější, ale nachází se zde dětské hřiště. Hotel je poměrně velký, plný lidí během hlavní sezóny, takže pokud hledáte relaxační dovolenou, raději vyberte jiný typ ubytování a umístění.
06/07/2020
Linkoski Larriuz

Hotel je pěkný a náš pobyt byl velmi dobrý. Personál je v pořádku, pokoje jsou čisté a bazén a sauna jsou velké a pohodlné. Parkování je velmi snadné, WiFi v místnosti bylo dobré a TV měla nějaké italské kanály. Jídlo bylo také dobré a rozmanité k snídani, ale také k večeři.

1) Restaurace je velmi dobrá, ale pokud půjdete po 8:8.30 (zavírá se v 8:2), najdete spoustu studených jídel. Myslím, že přestanou coocking v 3 hodin. 4) Číšníci jsou přesní, ale někdy si jídlo vezmou, když jste ještě nedokončili své jídlo ... XNUMX) Ceny vody jsou příliš vysoké! Víme, že v Rakousku a Německu je voda dražší než pivo, ale zde to bylo přehnané, většinou cena vody z vodovodu ... XNUMX) Plavecký bazén je v pohodě, ale teplota je trochu studená (to může být subjektivní), ale více než cokoli jiného je to plné dětských bombových potápěčů ... Pokud hledáte nějaký odpočinek, nechoďte tam ...
06/08/2020
Mara Reetz

Skvělá volba! Ideální místo pro lyžování ve skistaru, přístup do 10 - 25 minut k dalším nejlepším lyžařským střediskům (kitzbuhel, skiwelt, saalbach ..), večeře a snídaně velké rozmanitosti, wellness centrum dost dobré, pohodlné pokoje ... mnohokrát děkuji za vřelé přivítání, které jsme dostali, i když jsme byli pozdě po příjezdu, personál pro nás připravil stůl se všemi dobrými věcmi .. úžasný pobyt!
06/16/2020
Agamemnon Perryman

-Lovely personál .. jídlo typický standard pro oblast .. ale dezerty byly hezčí než předchozí hotely v oblasti. -bar personál milý - úklid personálu milý a skvělý v jejich práci-jídlo .... Bufetový styl slouží, skvěle můžete mít tolik nebo málo, jak chcete. Obsluhující personál a přední dům vaří výjimečné, vstřícné a pozorné standardy aclealiness báječné - Sauny a dobré podmínky v hotelech. Župan a taška pro použití v bazénu a v sauně atd., Kterou hotel a pantofle používají

-Boty pokoj trochu unavený a malý pro velikost hotelu dávají přednost přístupu v přízemí a nemusí jít dolů po schodech do lyžařských bot -Ne voda, káva a čaj ve starší části hotelu. - ve starších hotelových pokojích není žádná síťová opona. Starší strana hotelu je stále krásná, ale náš pokoj byl ve staré části (306j a v rohu, takže to znamenalo, že místnost v pravém úhlu k nám v nové části hotelu, mohla vidět do našeho pokoje, pokud bychom nezavřeli hlavní to znamenalo, že když jsme se vrátili a osprchovali, nemohli jsme ležet na posteli a užívat si výhled, před setměním. Pokoje v nové části hotelu měly síť / viole zakrývající jejich okna. -Výběr britské televize je špatný, ale vzali jsme oheň hůl, takže mohli sledovat Netflix pomocí WiFi zdarma - to není nechuť, ale někteří si mohou být vědomi ... Zaměstnanci nemluvili tak plynule anglicky jako hotely ve městě St Johan, ale neměli jsme s tím žádné problémy a my prostě potřebujeme více se snažit mluvit jinými jazyky ... právě si zvykli na širší používání angličtiny ve městě - generální zaměstnanci byli milí, zdvořilí a ochotní .... s výjimkou jedné z dám na recepci pro naše pokladna, nebyla nápomocná a cítili jsme se s námi dost hrubí. Zaplatili jsme částku v hotovosti, s níž byla spokojená, že jsme si rezervovali taxi pro airp Ort transfer, protože to bylo provedeno prostřednictvím hotelu jsme si mysleli, že to půjde na účet ... to ne ... na rozdíl od jejího obecného nedostatku zájmu o nás a její zjevné nechuť k nám rozdělení našeho platebního typu, pak jsme neměli žádnou hotovost platit za taxi, nedovolila nám ani nenabídla, abychom vzali hotovost zpět, která byla stále v ruce a upravila platbu za platbu kartou a další zastávkou bylo letiště ... museli jsme najít hotovost en trasa.
06/18/2020
Lanae Semprini

Je to ideální místo pro klidnou letní dovolenou s přírodou, relaxací a sportem. Hotel je pěkný, částečně moderní, částečně "alpský styl". V kuchyni je vynikající se spoustou možností. V zimním období jsou sjezdovky hned za domem, v letních měsících můžete pěší túru přímo z hotelu. Sauna a lázně jsou jednou z nejlepších oblastí, které jsem viděl v hotelech v této kategorii.
06/26/2020
Landes Blazier

Kromě jednoho zaměstnance byli všichni nesmírně šťastní a zdálo se, že skutečně pomáhají z dobrého srdce, nikoli povinnosti. Údržba domu byla fantastická, nebyla v nedohlednu. Krásné lázně a bazén. Fantastické sjezdovky na dosah ruky. Všichni zaměstnanci výtahů byli absolutní radostí.

Vezměte si prosím nové polštáře, možná v místnosti trochu vypněte topení a vím, že je to velká žádost, ale možná máte zdarma k dispozici zařízení na přípravu čaje a kávy. (nemusí to být v pokojích), pokud to nemůžete udělat, pak alespoň nabídněte kávu nebo čaj po večeři zdarma. Nakonec neúčtujte 4 EUR za karafu vody, zdá se to jen malicherné.
07/02/2020
Wohlen Sibille

Pokoje byly v patře výkonné. Jídlo bylo skvělé. Katherine byla opravdu skvělá pomoc. Lyžařská škola a půjčovna v budově a vlevo vedle. Plavecký bazén přeplněný malými dětmi.

Večeře příliš brzy. Hotel je opravdu pro rodiny s malými dětmi. Byli jsme na výkonné podlaze, ale čaj a káva byla odvezena večer a ráno. Bar byl plný hlučných malých dětí. Večer nic nedělat.
07/09/2020
Monie Laflore

Skvělé nastavení. Perfektní lyžařská dovolená s rodinou. Hotel má vše, co potřebujete. Bazén je nejlepší po dni na sjezdovkách!
07/14/2020
Almeta Cezil

Poloha - přímo MTB stezkami do hor (my jsme zůstali v hotelu v květnu). Večeře formou bufetu - skvělé jídlo, tak dobré. Bazén s krásným výhledem na hory.

Nevím.
07/18/2020
Newlin Dripps

Velmi pěkný zážitek! Tento hotel mohu doporučit turistům, kteří milují wellness po dlouhém dni. Jídlo je vynikající a personál je velmi přátelský. Pokoje jsou tiché a výhled je pěkný. 10 ++

Žádné negativní body.
07/19/2020
Coster Echegoyen

Skvělé pokoje v nové budově. Skvělý bufet k snídani i večeři. Úžasná kvalita a rozmanitost. Byl jsem opravdu pozitivně překvapen kvalitou večeře formou bufetu. Bazén a sauna jsou také opravdu pěkné a personál je opravdu skvělý.
07/19/2020
Banwell Zagulski

Personál byl velmi nápomocný.

Očekávali jsme, že bude k dispozici několik dalších aktivit.
07/20/2020
Nochur Baehr

jídlo bylo méně než průměrné
07/20/2020
Evslin Sardeep

vytápění nelze ovládat a pokoje jsou teplé
07/24/2020
Ximenes Penick

V létě jsme v hotelu pobývali (2 dospělí, 2 děti - 3 a 7). Hotel je moderní a má velmi pěkný výhled na okolní hory. Obzvláště se nám líbilo jídlo (večeře a snídaně), zvláště zákusky byly super. Nápoj na uvítanou v baru byl dobře oceněn a velmi příjemný personál.
07/24/2020
Hedveh Aguillard

Velmi pěkný hotel v blízkosti sjezdovek. Stačí si jen nasadit oblohu a jít. Hotel je velmi pěkný, čistý. Snídaně a večeře jsou velmi dobré. Personál je velmi přátelský a ochotný.

Jediná věc pro nás nebyla dobrá - v místnosti není topení, takže po lyžování jsme měli problém se sušením oblečení.
08/01/2020
Venetis Mckirryher

Pěkné a uvolněné wellness, velký pokoj a koupelna. Přátelský personál. Dobře rozmanitá snídaně

Fronta u kávovaru u snídaně, jen jedna pracovala. Možná se káva mohla vyrobit jinde a distribuovat.
08/01/2020
Demmer Hofland

Personál byl profesionální. Požádali jsme o obědové balíčky kvůli předčasnému odjezdu (05:00) a nebyl to žádný problém. Pakety na nás čekaly na recepci v době odletu. Check out nebyl žádný problém ani v 5 hodin ráno. Jídlo formou bufetu se měnilo hlavně od večera do večera (zůstali jsme 3 noci). Kvalita jídla byla dobrá. Při každé příležitosti bylo pokryto široké spektrum potravin, takže očekávám, že každý najde něco, co uspokojí jeho vkus. Zařízení je moderní a čisté.

Matrace byly trochu příliš měkké, čtyři naše chuť (to byla jediná nevýhoda pro nás).

Zanechte recenzi pro lti alpenhotel Kaiserfels