Domovská stránka > Rakousko > Kaprun > Das Alpenhaus Kaprun Posouzení

Das Alpenhaus Kaprun

Address: Schlossstraße 2, 5710 Kaprun, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
20
Dobrý
4
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/27/2020
Imalda Massengill

Hotel má velmi dobrou polohu. Pár minut do vleků. Spousta lyžařských škol. Snídaně je standardní, odpolední občerstvení (setkávání, chov, brambory v různých variantách). Večeře je opravdu dobrá, jiná a choulostivá.

Všechno bylo dobré
04/30/2020
Neri Clayson

Velmi dobrá přestávka, dobrá poloha - téměř vše, co potřebujete. Bylo skutečným potěšením zůstat v tomto hotelu!

Sauna je otevřena pouze v poledne.
05/02/2020
Fulvi Falk

Velmi překvapivě veganská snídaně! Ve skutečnosti v těsné blízkosti lyžařských zařízení a ledovce.
05/05/2020
Wootan Basquez

SPA oblast byla skvělá.
05/18/2020
Audrye Rennick

Lokalizace v centru města pár kroků od gondoly
05/20/2020
Hoisch Rakauskas

Poloha v centru Snídaně

Ručníky v místnosti byly směšně malé
05/23/2020
Hatch Bakst

Umístění, garáž je velmi výhodné, zařízení (Fitness, sauna, bazén) byly vynikající, jídlo bylo úžasné a postele byly velmi pohodlné.

Jediná věc je, že internet byl v mém pokoji trochu pomalý, ale na recepci a v baru byl signál lepší.
06/04/2020
Barny Croxton

První den jsme měli v restauraci trochu problém (Němec není náš nejlepší), ale číšník byl velmi dobrý v angličtině a velmi nápomocný a zábavný. Naštěstí jsme také našli maďarské zaměstnance, takže jsme museli někdy používat náš jazyk. Snídaně a večeře byly vynikající.

Možná jsou náklady na garáž příliš velké a garáž je o něco menší.
06/04/2020
Laverne Schrimpf

Všechny věci

Nic
06/08/2020
Murdocca Bovey

Tento hotel se mi moc líbí, je to druhá kniha o stejném hotelu a požádal jsem, aby byl pokoj s výhledem na hory, a oni byli nápomocní. Velikost pokoje je přijatelná a styl nábytku se opravdu hodí k palci. K dispozici je parkoviště, bazén, přístup na internet, skvělé umístění a krásný balkon.

Parkování je úzké. Žádné odrůdy Snídaně
06/14/2020
Simonette Zoda

Zaměstnanci druh, pěkný pokoj, dobré jídlo.

Všechno je v pořádku.
06/18/2020
Alitha Mckusick

1 - Poloha je skvělá, s nedalekým supermarketem a restauracemi. 2 - Dobrá snídaně s výhledem na hory

1 - Žádné parkování zdarma (10 EUR za noc), ale v blízkosti je bezplatné parkoviště. 2 - Sprchové teplo není konzistentní, někdy se během sprchy objeví výtrysky velmi horké vody.
06/20/2020
Abbott Mccorvey

Hlavní umístění v Kaprunu. Pěkný a čistý hotel s vynikajícím lázeňským zařízením. Přátelský personál.

Úklid v domácnosti by se mohl zlepšit.
06/21/2020
Viviene Mclead

Jídlo bylo skvělé a personál se snídaní byl velmi přátelský, vždy šťastný, že nám pomohl s naší němčinou!

Personál na recepci nebyl moc vstřícný nebo nápomocný, protože jsme nemluvili velmi dobře německy, náš pokoj byl vedle skříňky na čističe a těsně před dodávkami! rezervovali jsme si na 14 nocí, že tu nikdo nebyl pro toto období! Na konci prvního týdne jsem se zeptal, jestli bychom mohli mít tišší pokoj jen proto, aby viděl, co dokáže! máte zlevněnou místnost? Nemyslel jsem si to. Zaplatili jsme 12 měsíců předem, hotel byl velmi hlasitý, když lidé chodili na chodbách pozdě v noci a lidé ze sousedního hotelu mimo kouření, ujistěte se, že máte pokoj s výhledem, i když naše rezervace řekla pohled!
06/21/2020
Wallford Kirchoff

Poloha v centru Kaprunu je výhodná pro procházky po vesnici a obchodech. Hotel podzemní parkoviště je také pohodlné a cenově dostupné. Pokoj (junior suite) byl prostorný a čistý a postel pohodlná.

Personál byl přátelský a vstřícný, ale poněkud nevyhovující. Registrace a odjezd byly poněkud pomalé. Jídlo v restauraci bylo dobré, ale služba byla také pomalá a příliš málo zaměstnanců běhalo šíleně se snaží vyrovnat. Vzhledem k tomu, že jídla jsou plně nebo částečně formou bufetu, zdá se, že zařízení je prostě zmatené. V koupelně byla pouze polovina použité lahvičky tělového mléka, což nebylo dostačující. A žádná zařízení v místnosti pro přípravu kávy / čaje, i když pošle rychlovarnou konvici, pokud se zeptáte. Celkově pozornost chybí detailům.
06/30/2020
Cimah Syas

Výhled byl velmi pěkný. A recepce je přátelská.

Nebyla žádná klimatizace. Postel není velká. Jedná se o dvoulůžko v kombinaci se 2 přikrývkami.
07/06/2020
Mason Desmet

všechno bylo perfektní!
07/11/2020
Ansel Longford

snídaně je velmi dobrá a umístění je fantastické

nic
07/12/2020
Hortensa Palfreyman

Jídlo bylo opravdu krásné a personál byl velmi příjemný a ochotný. Lázeňská zařízení byla skvělá.

Hotel je velmi centrální a vedle hotelu je pár barů, takže v noci bylo často hlučné až do časných ranních hodin. Hotel byl velmi horký a v našem pokoji nebyl žádný termostat, který by reguloval teplo, takže mít v noci otevřené balkonové okno znamenalo, že to bylo více hlučné.
07/18/2020
Fugate Kime

Místo koupaliště Zell am see card

Žádné tělo nepomáhá s taškami
07/21/2020
Jozef Lamarre

Jídlo, lázně, velké pokoje, umístění a výjimečné věci.

Jednoduše můj nejlepší výběr v této oblasti ... vše, co potřebujeme a další
07/28/2020
Ide Haulk

Skvělé místo k pobytu. Dobré parkování. Velký bazén. Vynikající jídlo v restauraci. Velmi dobrá snídaně. Čisté a pohodlné.

Nic.
07/29/2020
Wallace Keitsock

Zůstali jsme v Das Alpenhaus v lednu 2020 po dobu 6 nocí a milovali ji každou sekundu. Hotel má skvělou polohu jen přes ulici od lyžařského vleku a vše, co potřebujete, je v docházkové vzdálenosti, obchod s drogami, supermarket, móda, cigarety atd. Personál je naprosto úžasný, velmi přátelský a vstřícný. Jídlo bylo velmi dobré a chutné na snídani i večeři. Také veganské. Místnost byla prostorná a byli jsme ohromeni velikostí oblékání a šatníků. Nikdy jsme v našem životě neměli tolik prostoru pro oblečení v hotelu! A v neposlední řadě naší oblíbenou věcí na našem pobytu s Dasem Alpenhausem byla bezpochyby roztomilá legrační kočka, která chodila po hale a spala u bazénu. Nejzkaženější kočka vůbec, Felix na jeho jméno! Absolutně jsme ho zbožňovali (nejsme si jisti, zda je to žena nebo muž) a ocenili jsme, jak je tento hotel přátelský. Rozhodně se vracíme a důrazně doporučujeme Das Alpenhaus všem, kteří chtějí mít v Kaprunu skvělý lyžařský zážitek!
07/30/2020
Garner Soltero

WiFi trochu pomalé

Zanechte recenzi pro Das Alpenhaus Kaprun