Domovská stránka > Rakousko > Salzburg > Radisson Blu Hotel Altstadt Posouzení

Radisson Blu Hotel Altstadt

Address: Rudolfskai 28 / Judengasse 15, Altstadt, 5020 Salzburg, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
18
Dobrý
6
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Frechette Arne

Výborná lokalita

Neexistuje bezplatné parkování a parkovací místo daleko od hotelu
04/25/2020
Homans Schayer

Krásné pohodlné pokoje a pozorný personál. Skvělá poloha ve středu starého města.

Bylo by hezké mít v hotelu snídani, ale za 27 EUR na osobu se zdá být předražená.
05/03/2020
Ulrikaumeko Beavin

Všechno bylo pěkné, umístění je perfektní

Nic
05/07/2020
Teodora Jakeman

Měl jsem velmi krátký, ale příjemný pobyt během velmi stresujícího období v Salcburku. Chci pochválit zaměstnance za to, že jsou v tak těžké době milí a ochotní. Nechali mě odbavit se brzy a odhlásit se pozdě v den odjezdu. Skvělá lokalita a můj pokoj měl pěkný výhled na řeku. Pokoje jsou trochu datované, ale hej, je to velmi stará a historická budova! Doufám, že se můžu někdy vrátit v šťastnější době.
05/11/2020
Haig Vliet

Skvělá lokalita, velmi přátelský a pozorný personál, krásný pokoj (máme upgrade zdarma), dobré jídlo v restauraci

Nic tu neřeknu
05/22/2020
Marutani Sherrill

Poloha byla vynikající, pokoje byly skvělé a také dobré. Byli jsme rodina šesti cestujících se třemi pokoji a stejně jako všechny pokoje byly odlišné, všechny byly krásné. Měli jsme rohovou místnost s výhledem na řeku a bylo to obrovské! Výběr snídaně byl dost velký a personál byl skvělý. Místo je vynikající.
05/22/2020
Sidonnie Daviss

Výhodná poloha ve staré části města, ochotný personál

Problémy s programem Radisson Rwards
05/26/2020
Cown Duncanjr

Sídlo

Hodinu před zavírací dobou jsme šli na večeři do jejich symfonie. Bylo řečeno, že šéfkuchař odešel.
06/02/2020
Lesh Davids

Personál byl vynikající

Cena snídaně
06/05/2020
Giulio Sanjeev

Velikost pokoje perfektní.

V zimě žádné střídání, takže musíme otevřít okno. Při otevírání oken uslyšíte zvuky lidí, kteří řídí auta, a odstraňuje personál z obchodu a automobilu.
06/06/2020
Archaimbaud Ith

Je to malý úzký hotel s předním vchodem vedoucím ze silnice vedoucí vedle řeky Salzach. Schody vedoucí do hotelu jsou strmé a vysoké a neexistují žádné výtahy ani rampy, které by vám pomohly dostat vaše tašky dovnitř, takže je nejlepší projít zadními dveřmi na Judengasse, hlavní pěší zóně přes Staré Město. Poloha hotelu by nemohla být lepší s velmi krátkou procházkou do obchodů, vánočních trhů, katedrály, hradu a půl tuctu stránek Sound of Music. Snídaně byla skvělá, s oranžovým a šampaňským k dispozici během našeho pobytu o Vánocích as dobrým výhledem na řeku těsně před hotelem. Vafle vyrobené na místě na žádost byly vynikající. Večeře v restauraci byla velmi drahá. Měli jsme speciální pětirůžkové jídlo na Štědrý den, které s nápoji a tipem bylo moje nejdražší jídlo vůbec (i když jsme se rozhlíželi, když jsme dorazili do Salcburku a cena se nelišila od ostatních restaurací - musí to být štědrovečerní věc!) . V přízemí je velmi dobrá kavárna, která poskytuje oběd a prodává skvělé horké čokolády. Služby od všech, se kterými jsme se setkali, byly přátelské a profesionální.

Místnost byla nesnesitelně horká a nastavení termostatu nepomohlo. Během noci tedy probíhala rovnováha hluku ulice a horkých teplot. Nerobí to pro nepřetržitý noční spánek. Samostatné postele jsou malé a nepohodlné a celá Evropa se zdá zamilovaná do nadměrných i zbytečných poddimenzovaných čtvercových polštářů na každé posteli.
06/08/2020
Andersen Manikowski

Vynikající. Dorazil v časných ranních hodinách kvůli zrušení letu - noční recepční (omlouvám se, že neznám jeho jméno) byla brilantní. Fab místnost a hotel dobře umístěný ve starém městě. Vynikající snídaně v kavárně spíše než v restauraci - vynikající kvalita a služby - děkuji.

Nic.
06/10/2020
Socrates Kalawe

Teplý útulný, ale sofistikovaný hotel. Milovali jsme tam náš pobyt. Postele byly velmi pohodlné, všechno bylo naprosto čisté a personál byl milý.
06/21/2020
Lyndell Picou

Přátelský a ochotný personál
06/24/2020
Baxie Mctier

Velmi vřelé přivítání. Skvělý parkovací služba. Velmi pěkný pokoj a koupelna. Krásná kavárna dole.

Skládací panel sprchového skla nezastavuje vodu z prosakování tak zatopenou koupelnou ... Restaurace v 1. patře je příliš drahá na nabízené jídlo a služby. Zvláštní nabídka a nádobí docela špatně provedené.
06/29/2020
Ros Bamford

Velmi dobrá poloha a velmi čisté pokoje Zaměstnanci byli velmi nápomocní a my jsme byli schopni zkontrolovat včas, což bylo skvělé.

Postele jsou trochu tvrdé a snídaně byla velmi drahá, takže tam nejedli!
07/03/2020
Wilhelm Desatnik

Personál byl úžasný a umístění bylo perfektní

Na
07/08/2020
Jacky Lopes

Velmi pěkný hotel ve starém stylu přímo v srdci starého města Salcburku. Po příjezdu nám bylo řečeno, že jsme byli upgradováni a dostali jsme velmi pěknou velkou místnost. I když počasí nebylo skvělé pro náš pobyt v Salcburku, personál hotelu byl velmi nápomocný při poukazování na věci, které je třeba vidět a dokonce poskytoval velmi pěkné deštníky, aby nás nepršelo. V ceně zahrnutá snídaně v hotelu byla také velmi pěkná.
07/08/2020
Abey Simmermaker

Personál, umístění a pokoj byly skvělé a určitě by tu zůstali znovu!

Parkovací situace byla nešťastná. Když jsme kontaktovali hotel před příjezdem, byli velmi rádi, že poskytli místa pro parkování. Doporučení ohledně venkovního parkování však bylo plné, takže jsme museli používat doporučení domu. Bylo to příliš drahé a ne cenu, kterou jsme dostali dříve.
07/12/2020
Garling Tugade

Místo, krásné staré vlastnictví, velmi přátelský ochotný personál.
07/13/2020
Armando Whittum

Krásný starý majetek velmi čistý výborný personál daný upgrade zdarma (díky), ale tento velký pokoj s přístupem na střešní balkon byl zastrčený nahoře
07/16/2020
Nawrocki Heyser

Poloha je perfektní, v blízkosti nákupní čtvrti. Pokoj je velmi čistý. Personál je velmi přátelský, vstřícný a ochotný.

Nic
07/27/2020
Izabel Oberer

Vynikající poloha a služby v centru Salcburku

Parkování s obsluhou je trochu nepohodlné, protože hotel je na hlavní ulici.
07/30/2020
Hahnke Kluck

Centrální poloha v Salzburgu Altstadt. Velmi přátelský a ochotný personál. Bohatá snídaně formou bufetu. Ideální pro náš jednodenní pobyt.

Zanechte recenzi pro Radisson Blu Hotel Altstadt