Domovská stránka > Rakousko > Kirchberg v Tyrolsku > Hotel Elisabeth, 4 Sterne Superior Posouzení

Hotel Elisabeth, 4 Sterne Superior

Address: Aschauer Straße 75, 6365 Kirchberg in Tirol, Österreich
Recenze: 23
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
11
Dobrý
9
Průměrný
1
Špatný
1
Hrozný
1
05/11/2020
Nassir Blanco

všechno o tomto hotelu bylo skvělé a víc, než jsme čekali :-)
05/15/2020
Thaddeus Callaghan

- Vynikající lázeňská zařízení. Fotografie nedělají spravedlnost. Bazén je v jednom patře a lázeňské centrum se 2 saunami, 2 parami, vířivkou, venkovním prostorem pro zasněžené cooldowny a relaxační zónou je na vlastním patře. Obzvláště pěkné po setmění. - Dobré jídlo, včetně veganských jídel pro mě. - Pokoj (standard) byl dobře jmenován a koupelna byla velká a čistá. - Dobrá poloha. Přestože z města lze lyžovat zpět do hotelu (sjezdovka 39) a vleky jen 2 zastávky na skibus (Maierlbahn v jednom směru, Pengelsteinbahn v druhém, což je skvělé pro rychlý přístup k Jochbergu). - Přátelský personál baru a restaurace. - Obědová taška poskytovaná místo snídaně pro náš ranní odjezd. - Kuřácký bar je útulný a atmosférický (pokud vám nevadí kouřit). - Obecně dobrá hodnota za peníze.

- Pokoj nebyl připraven na check-in 3:24. Řekl jsem, že se vrátím - žádný pokus, abychom se cítili pohodlně (např. Koupit si drink), zatímco jsme čekali. - Žádné župany pro nás do XNUMX hodin po přihlášení. Říkal jsem, že jdu do lázní v ručníku (dlouhá procházka studenými chodbami hotelu). - Smíšené zprávy o činnostech. - Informační brožura poskytnutá při odbavení není v angličtině. Ranní informace a výběr menu ne v angličtině, ale (bizarně) večerní menu (když jste si již vybrali, abyste věděli, co získáváte), bylo v angličtině. - Nekuřácký bar nemá atmosféru. - Pokoj byl dost chladný.
05/17/2020
Sheryl Romenesko

Jsme častá rodina na cestách a stěží psáme recenze. Náš třídenní pobyt v hotelu Elisabeth 3 * Superior byl však tak zklamáním, že jsme výjimečně zveřejnili recenzi. Především příjezd / místo. Na obrázcích to vypadá, jako by byl tento hotel na klidném místě, ve skutečnosti je hotel na rušné hlavní silnici. Recepce nebyla srdečná, žádná pomoc s kufry, ale hlavně se zaměřila na formality. Místnosti ještě nebyly připraveny a protože jsme chtěli lyžovat, oblékli jsme se do veřejné smíšené šatny (nemůže to být jinak?) Při návratu odpoledne jsme dostali první pokoj, zatímco 4 pokoje byly rezervovány a zaplaceno . Když vstoupíme do místnosti, teplo nám dopadlo do tváře. Dveře v koupelně byly otlučeny a na dlaždicích jste nemohli stát. Okamžitě jsme ohlásili extrémní teplo a zeptali jsme se, jestli by teplota v místnosti mohla klesnout. Náš dětský pokoj byl na podlaze nad námi. Při rezervaci jsou zvlášť požadovány tiché pokoje a dva pokoje vedle sebe. Náš pokoj byl umístěn vpředu a přímo naproti vchodu a parkoviště! Také jsme to přímo zmínili. Na recepci byla poznámka, že to nebylo daleko pěšky do 2. patra a že už neměli pokoj! Noc bez spánku v důsledku extrémního tepla (Curacao je v noci ještě chladnější) a protože okno muselo být otevřeno kvůli hluku z dopravy a parkování. Den 2 opět hlásil (nyní řediteli) extrémní teplo a hluk. Naznačil, že s tím nemůže nic udělat, protože hotel byl plně rezervován. V jídelně pro nás nebyl vyhrazen žádný stůl a odpoledne po návratu nebyl náš pokoj vyčištěn a ani Wifi nefungoval. ……. Na druhou noc bez spánku .... Po další stížnosti v den 2 jsme konečně dostali slevu na náš pobyt ve výši 3% a pokojová teplota byla konečně normální. Závěrem je, že tento hotel nijak nepřekonává nadřazený titul. Poměr cena / kvalita zcela chybí.
05/20/2020
Mell Rera

Ski In

Tmavý prostor recepce Úžasný zápach v hale - Špatné jídlo Nepřátelský personál a služba pod očekáváním Absolutní NE / NE, pokud jde o předstíraný vynikající status 4hvězdičků
05/21/2020
Marcelia Martes

Přes všechno

Žádný výběr zeleniny
05/26/2020
Beberg Kimbell

Snídaně byla pěkná. Pokoj byl čistý, polštáře ne skvělé a bez zařízení na přípravu čaje a kávy na pokoji, i když je zde malá lednička s minibarem. Lázně jsou velmi pěkné.

Navštívili jsme v březnu - jako místo pro lyžování jsme byli závislí na autobusu, který se dostal k a z výtahu. Web říká, že hotel je ski-in, ale nebyl - zřejmě je to možné pouze v lednu, když je dobrý sníh.
06/05/2020
Dielle Gardener

Přátelský a ochotný personál, bez poskvrny čistý, se zastávkou skibusu přímo před domem. Bylo skvělé vrátit se z lyžování k volitelnému čaju a koláče nebo vysokému čaju a vždycky tam bylo spousta salátů a ovoce. Lyžovali jsme jak v lyžařských oblastech Kitzbuhel, tak Westendorf (Brixen in Thale). Skibus jezdí obecně časem a na hlavních zastávkách je půjčovna lyží.

Ložnice byly dost horké.
06/10/2020
Ventre Fosler

Jídlo a služby byly vynikající. 5 chodových jídel, které byly rozmanité a opravdu chutné, a personál byl opravdu nápomocný zejména pro mé dcery, alergie na lepek. Dokonce pro ni vyrobili odpolední dorty GF. Také jsme milovali bazén a wellness zařízení, která jsou vynikající.

Je to o něco dále od Kirchbergu, než jsem si myslel, což znamenalo, že chůze do vesnice byla docela dlouhá cesta, ale bonusem bylo zastavení skibusu přímo před hotelem a jen 2 zastávky od lanovky Pengelstein.
06/10/2020
Ab Schomaker

Skvělý hotel, přátelský, skvělé jídlo, parkování s osobním jménem je pěkný dotek. Dobrá masáž / skvělé zdravotní středisko a bazén.

Přední budova příliš blízko u silnice, která se nyní stala silnou dopravní cestou, vzhledem k tomu, že nové budovy jsou dále nahoře. Při teplotě 40 stupňů je nutné nechat okna otevřená (bez airco), a tedy nedostatek spánku, kamiony projíždějí méně než 4 metry od místnosti. Trvejte na pokoji v novějších budovách (dále od silnice) nebo nechoďte. V důsledku toho, vzhledem k vysoké ceně (za polopenzi jděte na týdenní dovolenou s balíčky, místo rezervace.com s plnými zálohami předem) během této roční doby, velmi špatná hodnota za peníze.
06/17/2020
Uchish Brigner

Hotel je krásný. Lázně jsou úžasné pro lyžařské středisko. Dvě patra spa / sauna / jacuzzi / bazén / tělocvična / parní lázeň a masáže, pokud si rezervujete. Výhled z lázní je také úžasný, s výhledem na hory. Zůstal bych zde znovu a každému doporučuji. Několik minut autobusem k lanovkám. Krásná restaurace v hotelu a okolí.

Pokoje jsou v noci mírně příliš teplé, ale můžete otevřít okno, ale cestu mimo hlučnost. V koupelně není mýdlo, které by si umývalo ruce - muselo to jít do sprchy, aby se pokaždé dostalo. Jedná se však o minimální problémy a hotel je fantastický!
06/29/2020
Adrianna Pear

Krásný hotel, ale personál nebyl anglicky mluvícím lidem vřelý. Nemluvíme anglicky nebo nerozumíme, takže to přispělo k problému.
07/02/2020
Hardi Hislope

Hotel a zařízení jsou krásné. Pokoje jsou velké a snídaně byla vynikající. Naše děti milovaly bazén a vířivku.

Hotel není příliš vhodný do města nebo na lyžování. Během našeho pobytu hodně zasněžilo a my jsme museli každý den vykládat auto na nekryté parkoviště. Silnice v okolí nebyly dobře orané, takže cesta do našeho lyžařského střediska trvala 30 minut - 1 celou hodinu. WiFI nepracoval první dva dny našeho pobytu a zaměstnanci nenabízeli žádné jiné řešení, než na tom pracovali. Hotel je velmi drahý. Zůstali jsme přes Silvestra, takže víme, že to zvýšilo cenu, ale necítil jsem, že se cena odrazila ve službě. Nedělali jsme plnou penzi, jen snídani, a každé ráno jsme museli hledat zaměstnance, abychom našli stůl, který nebyl rezervován pro někoho jiného. Postupovali tak, jako by nás to bylo obrovskou nepříjemností. Náklady na plnou penzi byly podle našeho názoru pobuřující. Setkali jsme se s několika velmi přátelskými zaměstnanci, ale celkově byl personál chladný a nepřátelský - zejména poté, co jsme mluvili anglicky. Po porovnání nákladů na náš pobyt s naším potěšením mohu říci, že tuto možnost pravděpodobně nebudeme znovu vybírat.
07/05/2020
Eggett Quesnell

- umístění - výběr potravin - kvalita vybavení

- úklidová služba je špatná
07/06/2020
Coveney Armer

snídaně a večeře

nic
07/06/2020
Melodie Woode

Velmi klasický, pěkný a pohodlný hotel. Neměl jsem čas zažít lázeňská zařízení, ale vypadá to, že to bylo velmi populární. Byl v pěkné, klidné oblasti Kirchbergu. Personál byl velmi přátelský a ochotný.

Jediné, co si myslím, je prodloužit nedělní ranní snídani kolem 10:XNUMX.
07/08/2020
Marcellus Sedlay

Všechno bylo dobré

Zmeškal jste kávovar v místnosti Nedostatek anglických televizních kanálů Mohlo by to s modernizací místností trochu
07/16/2020
Frants Canalez

Skvělá káva

Je velmi dobré zůstat v tomto hotelu, vrátíme se
07/16/2020
Seana Rollins

Viděl jsem, že některé špatné recenze personálu nebyly moc milé k anglickým mluvčím, nebyla to moje zkušenost. Personál byl velmi přátelský a neměl problém mluvit se mnou v angličtině.

Snídaně mohla začít trochu dříve, ale ne moc
07/20/2020
Glynnis Stauble

Všechno. Umístění, laskavost personálu, zařízení a jídlo.

Nic se mi nelíbilo.
07/22/2020
Strickler Aiudi

Hotel je krásný a jeho skutečné umístění je skvělé pro lyžování Kitzbuhel i Ski Welt (přes Brixen). Personál a služby byly také velmi dobré a lázně / bazén velmi pěkné. Snídaně a večeře o 5 chodech byly velmi dobré

Místnost byla skvělá, ale bohužel u silnice, která, i když není příliš zaneprázdněna, je velmi hlučná! Místnosti jsou také velmi teplé (a ne pod vaší kontrolou), takže otevírání oken hluk výrazně zhoršilo až do okamžiku, kdy jsme si koupili ušní svíčky. Je to taková ostuda, protože je to jediná nevýhoda velmi pěkného hotelu. Večerní jídlo vegetariánské možnosti někdy postrádaly kvalitu.
07/22/2020
Vizza Lizaola

krásný hotel, pěkné a velké pokoje, dobrá lokalita se spoustou turistických možností v okolí. Skvělé wellness / bazén! Dobrá snídaně

pokoje blízko ulice jsou docela hlučné
07/23/2020
Lau Mawhorter

Vynikající lokalita pro lyžování Dobré lázně Velmi pěkné jídlo

Kouření v hlavním baru
07/30/2020
Seagrave Schelberger

Velmi nepříjemná matrace. Personál nebyl tak přátelský. Není hodnota za peníze.

Zanechte recenzi pro Hotel Elisabeth, 4 Sterne Superior