Domovská stránka > Rakousko > Oberau > Alpenhotel Wildschönau Posouzení

Alpenhotel Wildschönau

Address: Hauserweg, Oberau 210, 6311 Oberau, Österreich
Recenze: 6
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
3
Dobrý
1
Průměrný
2
Špatný
0
Hrozný
0
05/23/2020
Cassilda Jorgenson

Slepici jsem si stěžoval na pokoj a na poněkud nepříjemný staromódní pokoj, který mi majitel dal pokoj s velmi pohodlnou postelí a velkou sprchou, což byla spásonosná milost.

První místnost byla základní a velmi staromódní. Lázeňská zařízení nebyla otevřena a byla k dispozici pro použití během mého pobytu 3 dny.
05/27/2020
Gilmour Corella

velmi příjemný personál, dobrá lokalita

špatné wi-fi
06/13/2020
Darby Gefroh

HOTEL JE VELMI DOBRODRUŽENÝ. LÁSKY ZAMĚSTNANCI. VELMI ČISTÉ. VÝKONNÁ KOUPELNA. VÝBĚROVÉ ZOBRAZENÍ V KAŽDÉM OKOLÍ, SNÍDANĚ BYLO ROZHODNUTÍ. BAR byl výborně skladován a upravován na místním pivu byl k dispozici. RŮZNÉ JAZYKY SPOKEN. VELMI PLEASENT STAY INDEED. DÍK.

SNÍDANÉ KÁVA NEJVYŠŠÍ. NEBUDE, ale není skvělé. AF DOBRÁ KÁVA JE VŽDY DOBRÝ ZAČÁTEK DEN.
07/02/2020
Bates Stollsteimer

Všechno bylo dobré

Všechno bylo dobré
07/31/2020
Mathias Overley

Parkování zdarma a mír.

Location.
08/01/2020
Asquith Calnick

Ne tak moc

Registrace byla velmi „studená“. Muž (majitel?) Byl velmi stručný a nevykazoval žádnou pohostinnost. Osoba (jedna osoba) v restauraci vypadala velmi znuděně a za posledních 30 minut jsme téměř otevřeli restauraci, která byla otevřena (19:30). Všechny pokoje jsou velmi zastaralé, naše postel byla hlučná a praskala sebemenším pohybem. Slyšel jsem, jak soused chrápání a všechny toaletní zvuky okolních pokojů byly, jako by to bylo v našem pokoji. Vyplachování, močení a tak. Druhý den našeho pobytu nebylo mýdlo a šampon doplněno / přidáno. Sauna byla zahřívána v počáteční době (17:00), takže jsme si museli počkat alespoň hodinu, než jsme si mohli saunu užít. Bazén byl studený (27 stupňů. Očekávali jsme více od 3hvězdičkového hotelu i za ceny žádají o pokoje. Tento hotel už nebudeme rezervovat.

Zanechte recenzi pro Alpenhotel Wildschönau