Domovská stránka > Rakousko > Mayrhofen > ElisabethHotel Premium Private Retreat- Pouze pro dospělé Posouzení

ElisabethHotel Premium Private Retreat- Pouze pro dospělé

Address: Einfahrt Mitte 432, 6290 Mayrhofen, Österreich
Recenze: 21
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
18
Dobrý
3
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Baun Bontempo

Pohled z našeho pokoje byl nádherný! Koupelna moderní a čisté. Bazén a sauny byly tak krásné!
04/27/2020
McRoberts Rusch

Vynikající bohatá snídaně. Spousta zdravých možností. Přátelská útulná atmosféra. a usmívající se vždy ochotní recepční, velmi pohodlné lůžko, nádherné lázně, vynikající klavírní zpěvák ve večerních hodinách miloval alpskou výzdobu a obrazy.
04/30/2020
Rech Puliafico

Vše, co si dokážete představit, a další -

Skříňky na lyže byly příliš malé
05/02/2020
Zwick Kephart

Krásný hotel s vynikajícím lázeňským zařízením. Spousta možností k snídani. Jen kousek pěšky do obchodů a restaurací.

Koupelna není příliš dobře navržena pro přátele, kteří sdílejí místnost kvůli skleněným dveřím. Styl a design koupelny je opět krásný, ale my bychom raději neměli skleněné dveře, abychom zachránili naši skromnost 🤣
05/02/2020
Smart Bizcassa

Fantastické a relaxační místo. Budu v Tirolsku ještě častěji. Kvalitní servis a velmi profesionální personál. Moje místo v Tyrolsku.
05/11/2020
Brick Posis

Vše

Nic
05/24/2020
Howard Clanton

Velmi klidné pokoje a vynikající služby. Velmi pěkný personál.
05/30/2020
Varrian Deepak

Velké elegantní pokoje

Nic
05/30/2020
Lowry Wolfgang

Pokoj, zařízení, jídlo a personál byly vynikající. Bydleli jsme v juniorském apartmá „obývacího“, které bylo velmi prostorné a pohodlné. Lázně jsou opravdu luxusní a jídlo opravdu překonalo naše očekávání.

Místnost byla příliš horká a nemohla regulovat teplotu (žádná okna, pouze patio). Chtěli by čajový caddy v místnosti. Bylo by hezké, kdyby si vzali zavazadla do místnosti. Situace na polštáři byla opravdu směšná - byl poskytnut pouze jeden tenký polštář a poté si za něj změnili poplatek 10 EUR. Dokonce i cestovní ubytovna by vám poskytla další nebo jiný polštář zdarma, takže se nám zdálo velmi zvláštní.
05/31/2020
Gainor Dudenbostel

Všechno - náš třetí pobyt a místo je stejně bezchybné jako vždy. Poloha je na místě - snadná procházka do centra a lanovek nezbytných pro ty, jako jsme my, kteří se chtějí dostat vysoko do hor. Špatně čisté všude a krásné pokoje. Přátelský a efektivní personál, skvělé jídlo ... a krásné zařízení pro volný čas / lázeňské chvíle, kdy je čas na odpočinek.

Nic
06/03/2020
Clovah Mongold

Lázně a bazén byly skvělé.

Pět chodů každé noci bylo trochu skličující.
06/06/2020
Diaz Luebbe

Velikost pokoje, koupelna, personál.

Zvuková izolace
06/08/2020
Lael Salabarria

Vše
06/11/2020
Hagerman Tallis

Líbilo se mu velikost místnosti, krásná velká sprcha a celková čistota a pohodlí pokoje. Krásný personál na recepci av jídelně a výběr jídel byl velmi dobrý.

Nemám co negativně říci, líbilo se mi všechno.
06/15/2020
Hege Nivens

Kuchyně je nad vynikající. Velmi dobře vyvážené večeře, velmi značná polední přestávka s polévkami a saláty. Místnost 25 je masivní, velmi dobře umístěná v blízkosti schodů do lázní, s krásným výhledem na hory a rybníkem vpředu.

Jediné 2 věci, které by se daly vylepšit, jsou: 1. Bylo by skvělé, kdyby čisticí prostředky v místnosti daly šaty dohromady nebo by je alespoň pověsily, pokud jsou hodeny na křeslo. Ne, že je to nutné, ale vytvořilo by to 5 * atmosféru útulnosti a péče. 2. Bylo by velmi dobré vylepšit lyžařskou místnost: skříňka se sotva vejde na 2 páry bot a 2 snowboardy. Neexistuje žádný prostor pro svrchní oděv, ani místo pro suché rukavice nebo boty. Je to velmi malá nepříjemnost, ale obecně je vše skvělé.
06/23/2020
Weissman Foshee

Vynikající snídaně, vynikající pokoj, vynikající lázně

Hotel se nachází v blízkosti dálnice.
06/23/2020
Pippy Vollmar

Skutečně luxusní zařízení ...... bazén, lázně, pára, místnost na zavazadla.

Lyžování a přechod na poslední den plus trochu jasnější při odjezdu.
07/02/2020
Miett Schnelder

Krásný bar a restaurace; lázně a bazén také vynikající. Jídlo bylo výborné po celou dobu - všechna sezení super (miloval se odpolední čajová pomazánka) Personál většinou velmi přátelský - recepce občas trochu nevrlá

Postele nebyly podle mého vkusu - ale to může být osobní volba; polštáře velmi tenké a žádný výběr jiných pevnějších polštářů, které považuji za překvapivé vzhledem k tomu, že mnoho lidí může mít problémy se zády; pokoje také trochu horké a topení nebylo snadné regulovat.
07/07/2020
Medovich Kutella

Komfortní pokoj. Pěkná sauna a bazén. Parkoviště

Po frontě u jediného kávovaru u snídaně bych očekával, že kávu bude servírovat číšník / servírka. U prémiového hotelu bych také očekával číšník / servírka k snídani, nejen si pomohl.
07/16/2020
Cerys Pjetrovic

Krásné pokoje, skvělé lázeňské centrum, krásné jídlo

Nic
07/24/2020
Edora Ruckmani

Přišel jsem na snowboard a nechtěl jsem opustit hotel, to je dobré.

Nic!

Zanechte recenzi pro ElisabethHotel Premium Private Retreat- Pouze pro dospělé