Domovská stránka > Rakousko > Bad Blumau > Rogner Bad Blumau Posouzení

Rogner Bad Blumau

Address: Bad Blumau 100, 8283 Bad Blumau, Österreich
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
19
Dobrý
5
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Tamer Lutze

Vynikající jídlo, široká nabídka relaxačních aktivit
05/03/2020
Suh Lonneman

Krásné termální a lázeňské oblasti, skvělé bazény, fascinující architektura, čistota, uvolněná atmosféra. Velmi dobrá snídaně.

Zaměstnanci mohou být trochu více informativní: při check-inu jsme nedostali vůbec žádné informace o aktivitách a rezervovatelných službách. Dostali jsme je ráno po snídani, ale bylo příliš pozdě. Matrace nebyla pohodlná, bolesti zad ráno, velká „mínus“ pro relaxační / wellness středisko. Průměrný oběd formou bufetu, obecně špatná kvalita jídla.
05/04/2020
Watson Lapre

Byl to nejlepší zážitek z hotelu v mém životě. Skvělé designové budovy, jako trávení času v pohádce. Jídlo bylo vynikající a personál byl velmi přátelský a ochotný. Dokonce jsme udělali malou procházku kolem místa, skvělé prostředí.

Ve skutečnosti se zde opravdu nic nezmíní. Místo je dost velké, takže buďte připraveni na spoustu chůze, ale to je vše.
05/06/2020
Raycher Wolfert

Personál byl velmi přátelský a ochotný. Jídlo je vynikající a místo bylo bez poskvrny čisté. Bazény jsou krásné a místo je ohromující. Je to opravdu jedinečné místo. Komplex má vynikající parkoviště.

Cestoval jsem se starým přítelem ze školy, jsme dvě starší ženy. Dostali jsme manželské lůžko, které nebylo možné oddělit, aby se jednalo o oddělené postele. Konkrétně jsem požádal o dvoulůžkový pokoj. Celý hotelový komplex nemá dvoulůžkový pokoj. Myslím, že je to opravdu hloupé. Nemůžete očekávat, že přátelé sdílejí postel.
05/29/2020
Gauthier Hummell

Hundertwasser postavil hotel, takže styl je vynikající! Všechno je velmi čisté a upravené. Koupelna v místnosti byla vyrobena způsobem Hundertwassera, který byl velmi uklidňující. Ankety a sauny jsou čisté. Jídlo je vynikající!

Poloha je trochu nepříjemná, pokud cestujete bez auta. Nejbližší autobusové nádraží je asi 15 minut chůze.
06/01/2020
Granlund Gepner

Skvělé lázně ve stylu Hunertwasser, široká škála velmi dobrého jídla k snídani i večeři
06/08/2020
Raffin Vanharlingen

Zařízení (pokoje) je na vysoké úrovni, ale otevřenost by mohla být lepší. Vnitřní bazén je v pořádku, ale nic zvláštního, sauny by mohly být lepší, vulkánský bazén je vynikající. Obecně velmi čisté, jídlo bylo opravdu pěkné.
06/12/2020
Lancey Satiago

bazény a lázně

Za každý krok musíte zaplatit další peníze. I pro sezení v saunách. Velmi špatné jídlo v bufetové restauraci, zejména na večeři. Museli jsme jít na večeři do steakové restaurace se slušným příplatkem.
06/17/2020
Croom Pech

Estetika Laskavost personálu Termální voda a umělecká díla Relaxace

Nic
06/18/2020
Swithin Bingert

Bylo by skvělé, kdyby v hotelu bylo více představení designu hundertwasseru. Také by bylo dobré, kdyby byl k dispozici úvod nebo nabídka v angličtině.
06/25/2020
Annmaria Tacconi

Všechno bylo příjemné.
06/28/2020
Pinebrook Alesse

1. Design hotelu je velmi zajímavý (je to jako byste žili v uměleckém muzeu / galerii); 2. Velmi čistý, útulný a pohodlný pokoj; 3. Pěkný personál (i když ve většině případů s námi mluvili německy, což nevíme) 4. Pěkné umístění: 15 min práce od vlakového nádraží, 15 min od supermarketu Nah und Frisch (pokud si přejete některé doplňky), město Bad Blumau 7 minut chůze, malý „les“ hned za budovami hotelu; 5. Pěkná snídaně a večeře: k snídani - dobrý výběr sýrů a setkávání, různě vařená vejce, bezlepková jídla, různé druhy chleba, organické máslo, velmi chutné croissanty, jiný výběr chutné vody (voda s mátou, voda s citronem) a zázvor atd.), čerstvá pomerančová šťáva, šampaňské, okurky a rajčata; na večeři - dobrý výběr sýrů, různé pouště, zmrzlina, okurky a rajčata, ryby, maso, pijeme stolní vodu během večeře, když jsme šli po Klim Bim Bar po (pokud si přejete pít alkohol během večeře - budete nabízené pivo, víno, Champaign za příplatek); 6. Příjemný a útulný bar Klim Bim s příjemnou živou hudbou 3krát týdně: milovali jsme skvělého zpěváka - Tom Rohm; 7. A samozřejmě termální voda !!! Úžasné bazény: 2 mineralizované bazény Vulkania 30 a 38 stupňů; vnitřní hotelové bazény, které jsou ideální za deště nebo nízké teploty venku a venkovní velký bazén s vířivkou a vodní masáží.

1. Chybějící přehledná prohlídka hotelu. Pomohlo by to k lepší orientaci na území, které není triviální, většina nováčků vypadá zmateně, dokud nerozumí a nezapamatují si všechny správné trasy. 2. Nedostatek kultury poradenství. Několik příkladů: A) Při příjezdu nám nebylo řečeno o sopečné show (Vulkania), po několika dnech jsme slyšeli nějaké pyrotechniky a zeptali jsme se na to zaměstnanců. Ukázalo se, že jsme zmeškali dvě představení a už jsme neměli šanci ji sledovat po zbytek našeho pobytu. B) Hned po našem příjezdu jsme šli do baru Klim Bim a personál tam řekl, že je zavřený a musíme počkat 30 minut před zahájením. Domnívám se však, že by mohli poradit, že je tu další bar, který je již otevřený (o kterém jsme dosud nevěděli). 3. Mnoho chodníků v hotelu není osvětlených večer, bylo by hezké se projít, když je již tma.
06/28/2020
Jenne Warnock

Všechno

Nic
06/29/2020
End Vieux

Nestandardní architektura hotelu, stromy na střechách, vynikající služby a příjemný personál. Asi deset různých saun a zvýraznění, zejména večer před uzavřením v saunovém komplexu: malý horký bazén a oheň před ním. ps Bylo neuvěřitelně hezké přijímat vánoční pozdravy a láhev šampaňského z hotelu 7. ledna!

Není dostatek zvukotěsné místnosti
07/03/2020
Abate Garrington

Fantastická architektura a velký soubor bazénů a dalších zařízení v krásné lokalitě. Stravování pro malé dítě, ale více pro dospělé lázeňské, než je opravdu orientované na rodinu (např. Několik bazénů je označeno pouze 6 a více let), Skvělé jídlo s možností polopenze, i když některé poměrně těžké rakouské vaření pro horký letní den . Dobré wifi. Přátelský personál nám pomohl nechat nás odjet trochu pozdě.

Parkoviště je hrozné. Sotva místo na stlačení dvou normálních aut v malých mezerách mezi sloupy a já jsem mohl jen dostat ven z auta, jakmile zaparkoval. Nejste si jisti, kdo to považoval za dobrý nápad mít na zdi koupelny několik skleněných tvárnic, ale to znamenalo, že ložnice byla pěkně osvětlena. Přineste boty pro vstup do / mezi bazény: dlažba kolem venkovních bazénů byla na slunci velmi horká a vnitřní chodby byly mokré, když byly mokré.
07/05/2020
Gweneth Condelario

velmi vynikající čerstvé jídlo, budova, rozvržení, nastavení v přírodě, ošetření v rozpětí a rozmanitost lázeňských procedur, velmi přátelský personál a umělecké zobrazení, přes všechny velmi úžasné zážitky

být účtován v poslední den, aby zůstal déle v lázních po odhlášení z hotelu vzhledem k ceně hotelu ve všech, bylo by hezké mít klimatizaci v pokoji, bylo by hezké, kdyby umění práce by měla jméno umělce vedle ceny
07/09/2020
Applegate Cody

Pokoj byl čistý, pohodlný a měl dobrou velikost.

Večeře byla průměrná kvalita. Používají mnoho látek zlepšujících chuť a míchají se v produktech nízké kvality. Ne to, co inzerují.
07/10/2020
Tacye Mosca

Vynikající útěk z velkého města. Jedinečná poloha, cenná termální voda, úžasná příroda v okolí a báječná architektura, samozřejmě. Vysoce doporučeno!
07/14/2020
Zita Bibber

Večeře i snídaně byly dobré !! Bylo to atraktivní a pohodlné místo pro mě a mého manžela. Chci zůstat znovu, pokud mám šanci.
07/17/2020
Moffit Paluch

Je to jako žít v umělecké formě, svět Hundertwassera! Každý roh, který odbočíte, má nové krásné překvapení.

Pokud by to stálo o něco méně, zůstali bychom déle. Týdenní sazby ??
07/24/2020
Bayless Blafield

Budova hotelu a špatný je klenot

Zaslouží si lepší kuchyni
07/25/2020
Any Liebenthal

Přál bych si, aby krytý vyhřívaný bazén byl otevřen déle

Majitelka Mariany je opravdu super. Byla tak milá. Všechno je čisté. Bar se zdá být zcela nový. Dorty jsou vám k dispozici po celý den. Poloha je ideální pro celodenní výlety kolem. Město je krásné. Nedaleká restaurace s dobrým jídlem (forellencamp). Velmi přátelské k dětem.
07/25/2020
Phillada Winchenbach

Líbilo se nám množství bazénů a saun. Architektura pouze přispívá k celkovému zážitku. Personál byl velmi nápomocný a učinil náš narozeninový víkend zvláštním.

Více informací o saunách a aktivitách byly k dispozici také v angličtině.
07/26/2020
Higginbotham Belloso

Jídlo bylo obecně vynikající

v našich pokojích nám chyběla klimatizace a bylo to strašně horké

Zanechte recenzi pro Rogner Bad Blumau