Domovská stránka > Andorra > Soldeu > Park Piolets MountainHotel & Spa Posouzení

Park Piolets MountainHotel & Spa

Address: Carretera General 2, nº 19, AD100 Soldeu, Andorra
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
17
Dobrý
4
Průměrný
3
Špatný
0
Hrozný
0
04/24/2020
Ullman Oblinski

Všechno. Check-in byl vynikající, pokoj byl fantastický, sprchový kout byl úžasný, postel velmi pohodlná, velmi ochotný personál, speciální výkřik na Nacho Miguel, který se o nás staral v baru. Slušná snídaně. Těšíme se na další návštěvu.

Air-con. Bazén byl mimo renovaci, nikdo není vinou.
04/26/2020
Candis Slunaker

Je to krásný čistý, dobře prezentovaný hotel s ochotným personálem, ale pro mě je to místo, kde se zastavil.

Hotel nemá klimatizaci, což znamená, že pokoje lemované borovicemi jsou doslova jako Sauny během dne. V noci musíte nechat otevřené balkonové dveře a je těžké spát s pouličním hlukem. Všechny pokoje jsou pěkně vypadající, ale nenašel jsem obzvlášť pohodlné lůžko a polštáře, kde měknout. Téměř vše je navíc jako použitelná rychlost WiFi. Také jsem se nemohl dostat kamkoli, abych zaparkoval svůj motocykl na parkovišti na silnici, to znamenalo, že jsem musel zaplatit 12 eur za noc, abych zaparkoval v garáži. Většina ostatních hotelů v mém 10 venkovském výletu poskytla vyhrazené parkoviště pro motocykly, to byl jeden z mála, který tak neučinil. Večerním jídlem je bufet, který za 30 euro není špatná hodnota. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu bych však očekával místo restaurace, která je na místě, místo stolu, restaurace. Chápu, že to stojí peníze a nevadí mi platit za věci. Vadí mi však skryté poplatky a doplňky, pro mě by se měly připočítat a zahrnout do nákladů na váš pobyt, které by se při příjezdu nedostávaly. Není to špatný hotel, jen špatná hodnota ve srovnání s ostatními, na kterých jsem zůstal během své 4 týdenní cesty.
04/28/2020
Leitman Whippo

Je velmi snadné jezdit výtahem dolů do šatny, nasadit si lyžařské vybavení a poté přistoupit k raketoplánu, který jezdil nepřetržitě celý den. Nikdy jsem nemusel čekat. Dostat se z hory nebylo nikdy bezproblémové. Nádherný výhled z pokoje hory. Pokoje jsou stylové a čisté. Sprcha je skvělá se silným tlakem vody a může být velmi horká. Pěkný bar a salonek. Lázně jsou také pěkné.

Potřebujete lepší polštáře. Žádné vany, pokud jste ve vaně.
04/30/2020
Dorin Bellville

Perfektní hotel ve všech ohledech, nic špatného nahlásit Snídaně a večeře zahrnuté v polopenzi byly naprosto skvělé Bufetový styl, ale ta nejfrekventovanější a nejlepší degustace, jakou jsem kdy měl.

Vlastně nic
05/02/2020
Taran Mcginnes

Vzhled interiéru. Umístění. Převod na svahy. Lyžařské středisko. Pohled.

Očekávání byla zničena. Úplné zmatení ohledně recepce, spa, ceny. Žádné nápoje ani minibar v místnosti. Musíte si objednat pokojovou službu pro sklenici Coca Cola a připravte se, že vám bude účtována 200% za pokojovou službu. Spousta nedorozumění. V lázních žádný vodní chladič. Žádné možnosti pro čaj nebo jiné občerstvení.
05/13/2020
Piscatelli Genthner

Příjemný personál, skvělé zázemí, vzdušná hala, krásný pokoj (při příjezdu jsme byli upgradováni na apartmá), lázně jsou příjemné pro relaxační apres ski plavání a saunu (venkovní vířivka byla blažená ve sněhu). Dětský klub byl úžasný se zvláštním odkazem na úžasný personál (Mateo a další dívka, která byla úžasně přátelská s mými dětmi).

Nic, vlastně nic. Dobře, pokud jsi mě tlačil, bufet byl spíše dobrý než vynikající.
05/21/2020
Beatrisa Mcauley

eL SPA

La hora de entrada
05/25/2020
Wat Garciaroque

Zůstal zde mnohokrát za posledních 15 let Nedávná renovace se výrazně zlepšila

Postel byla příliš tvrdá
05/26/2020
Borlow Catucci

Dobrá nabídka potravin Čisté pokoje

Dveře, které bouchly do všech dveří místnosti, vydávaly velmi hlasitý zvuk, když sousedé vstoupili nebo narušili spánek. Náš pokoj se třásl, když sousedé nechali dveře zavřít samy
05/28/2020
Ferdinande Raghunandan

velmi dobře

Vše ok
06/02/2020
Baptlsta Coffin

Bylo to velmi čisté. Příjemný hotel

Jakmile se dostanete do svého pokoje, bylo to, jako byste byli v sauně! Doslova se všemi borovicemi. V létě žádný vzduch nebo ventilátor. Nejhorší část nebyl žádný bazén, protože byl rekonstruován a booking.com to nezmínil při rezervaci! Měli jsme txt z hotelu říct, že žádný bazén, ale až pozdě, jak již bylo rezervováno bez bezplatného zrušení a my jsme byli na cestě k víkendové pauze od města Toulouse, zatímco tam v podnikání. Tak velmi zklamáním! Jsem si jistý, že to bude krásné, až bude hotovo. Ale kdybychom věděli, že bychom si rezervovali někde jinde!
06/08/2020
Yard Quijas

Dobrá nabídka jídla, přátelský personál, výhled z pokoje byl úžasný. Bylo to velmi přátelské pro rodinu.

Bohužel Lázně nefungovaly a my jsme mohli jít jen do rekreačního centra na plavání. Vybíráme si hotel také z důvodu lázeňského zařízení.
06/11/2020
Dumas Iorio

Každý z nich byl skvělý, nic moc problémů, výběr jídla byl vynikající stejně jako hotelové zařízení.
06/26/2020
Ad Bult

Snídaně a večeře formou bufetu byly vynikající, dobrá lyžárna a doprava na sjezdovky, nějaký další program, jako je kouzelník, byl pěkný.

Bylo by hezké zahrnout lázeňský přístup k ceně pokoje již při rezervaci. Nyní to vypadá, že to stojí víc, když platíte zvlášť.
06/26/2020
Germana Devanski

Bufet, personál, orientace na servis.
06/27/2020
Pilar Chaffins

Neuvěřitelné přátelské věci a snídaně !!
07/02/2020
Tracy Keogh

Perfektní hotel, personál a jídlo ve všech směrech.

Během večeře jednu noc byli trochu na grilu.
07/02/2020
Pears Kubik

Žádná voda na pokoji, po polovině žádná voda na pití v hotelu !!
07/03/2020
Karil Blomquist

Nádherný přátelský personál. Úžasný dětský klub a lázně.

Pokoje byly trochu malé pro rodinu.
07/13/2020
Kary Bacino

Vynikající jídlo, pohodlné velké pokoje

Nic
07/16/2020
Guillema Assenmacher

Velmi milý personál, dobré jídlo, dobré vybavení, lyžařský obchod uvnitř usnadňuje život lyžařům, častá doprava k vlekům, krásný výhled na hory, dobrý bar.

Po několika dnech je jídlo víc stejné. Pokoje nemají dobrou zvukovou izolaci a mohly by být také trochu hlučné, když se dveře zabouchly.
07/16/2020
Rodmur Thomases

Skvělé masáže, skvělé jídlo a mimořádně přátelský personál. Nabíječka Tesla nás opravdu přiměla vybrat si hotel na prvním místě.

Jedna restaurace, která byla pouze pro dospělé, by se hodila vyzkoušet. Moje synové boty se mýlily z playarea, ale našly se další den.
07/31/2020
Weir Koltz

Příjemný personál, prostorné podzemní parkoviště s vybavenou úschovnou kol, dobré jídlo, perfektní výhled

Pokoje nejsou k dispozici dříve než do 15:00 (bez flexibility). Místnost nebyla jednou vyčištěna a kosmetické výrobky nebyly znovu naplněny
08/01/2020
Chil Lopato

Hotel má dobrou polohu pro návštěvu venkovských Andorra. Personál byl přátelský a přívětivý. Jídlo bylo dobře vařené a na výběr byl velký výběr

V ložnici nebyl vzduch a bufet v 30Euros byl trochu strmý

Zanechte recenzi pro Park Piolets MountainHotel & Spa