Domovská stránka > Albanien > Vlora > Hotel Nimfa Posouzení

Hotel Nimfa

Address: Prane Zhironit, Rr. Nacionale Vlore-Sarande, 9400 Vlora, Albanien
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
16
Dobrý
8
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/28/2020
Douglass Quiver

Poloha hotelu je vynikající ... Pláž je krásná a voda byla křišťálově čistá ... Perfektní místo k pobytu s dětmi ... Byt byl s výhledem na moře a byl jsem zamilovaný do západu slunce ...

Snídani lze vylepšit ... Věci u restorantu nebyly přátelské, jak jsem očekával, a oni vážně mluví anglicky.
05/09/2020
Mamoun Mcclenithan

Skvělá lokalita přímo u moře, teplá a čistá voda ideální pro ranní koupání, parkování na místě, dvě lehátka a slunečník pro hosty.

Snídaně byla podávána každý den se špatným výběrem jídel. Personál však byl skvělý a neměl problém, když jsme si objednali více.
05/14/2020
Rema Stamer

Krásná, čistá pláž je hned vedle hotelu, není třeba překračovat silnici. Klidné místo, úžasný výhled z místnosti, ideální pro rodiny s malými dětmi. Personál je velmi laskavý, ubytování je fantastické za málo peněz.

Wi fi bylo hrozné. Snídaně je stejnou kombinací vajec každý den.
05/21/2020
Aric Trulli

Je to dobrý hotel s dobrou soukromou pláží. Skvělý výhled z našeho balkonu. Místnost byla velká a postel byla pohodlná. Také personál byl velmi milý

Sprchový kout byl příliš malý. Můj manžel musel vodu neustále vypínat, aby se mohl sprchovat. A opona ráno neblokovala slunce.
05/22/2020
Winnie Lemme

Bylo to velmi dobré místo s nádherným mořem.
05/23/2020
Ladd Kirwin

Skvělé umístění pro tento hotel s vlastní soukromou pláží. Půjčovna deštníků a židlí je zahrnuta, pokud jste host a malá pláž je ideální pro koupání. Pokoj s výhledem na moře byl ideální a měli jsme perfektní výhledy na záliv na ostrov Sazan s úžasnými západy slunce. Pokoj byl čistý s krásným balkonem a postel byla pohodlná. V místnosti byla lednička, která byla užitečná. Restaurace byla dobrá na večerní jídla s pěkným výběrem vína, ačkoli menu bylo omezené, to, co nabízeli, bylo dobré a restaurace dává skvělý výhled. Výběr zmrzliny byl báječný.

Snídaně byla velmi jednoduchá, neposkytovalo se žádné čerstvé ovoce ani salát. Káva a čaj však byly zdarma doplněny. Kvalita chleba, pomazánek a džemu / medu nebyla vysoká. Neexistuje žádná bezplatná voda a nejbližší obchod je pět minut jízdy autem. Vezměte s sebou vodu! Pokud chcete pro vaši dovolenou Wi-Fi, nezůstaňte tady, wifi bylo špatné a často velmi omezené na schodiště, když to fungovalo. Klimatizace v našem pokoji nefungovala správně a přestože jsme na recepci řekli, během našeho 5 nočního pobytu nebyla opravena. Koupelna byla malá a v určitém okamžiku byly sprchové zástěny odstraněny, což znamenalo, že použití krásné dešťové sprchy nebylo možné, protože nasáklo celou koupelnu, ručníky, roličky atd. Zde je prostor pro zlepšení.
05/25/2020
Bussey Bloniarz

Úžasný výhled ! Dobré jídlo ! Velmi příjemný a kompetentní personál!

Pláž příliš přeplněná, protože pro hotel není soukromá. Klimatizace v místnosti nefunguje
06/05/2020
Gayner Herrea

Skvělá lokalita, nemohla být blíže k pláži. Wifi byl velmi dobrý, a to jak v místnosti (přízemí), tak na pláži. Pláž je krásná. Restaurace měla dobré jídlo za rozumné ceny.

Čistotu lze zlepšit zejména v oblasti sprchových kabin. Ze sprchové kabiny unikla voda. Pláž je přeplněná, příliš mnoho lehátek a deštníků. Cena možná trochu vysoká pro tuto část sezóny.
06/06/2020
Danby Harken

Hotel se nachází přímo na pobřeží a má soukromou pláž. Pokoje s výhledem na moře a balkonem byly vše, co potřebujete k zahájení a dokončení vašeho dne.

Pokoj je velmi malý a základní.
06/10/2020
Jamey Cordel

Fantastická poloha nad pěknou pláží. Velmi ochotný a milý personál. Dobrá snídaně na terase. Parkování zdarma a opravdu silný WIFI přístupný i na pláži.
06/14/2020
Zelazny Oats

Vynikající poloha na přímořské linii, milý a profesionální personál hotelu a dobré služby.
06/16/2020
Inglebert Lawernce

Výhled na hotelový pokoj byl úžasný. Nemůžu se dočkat, až se tam vrátím😍
06/18/2020
Lexis Cargile

Hotel je prakticky na pláži. V přízemí jsme měli pokoj a moře bylo 5 metrů daleko. Sledovali jsme krásný západ slunce z našeho balkonu.

Hotelová pláž se může velmi zaplnit, protože prodávají lehátka lidem, kteří nejsou také hosty hotelu. Parkování také, velmi velmi zaneprázdněn.
06/18/2020
Bullock Edlow

Sídlo
06/23/2020
Isabelita Jahgeer

Všechno bylo perfektní. Pokoj byl dobrý, servis v restorantu je vynikající. Nejkrásnější je pláž

Nic vyhýbání nebylo dokonalé
06/28/2020
Gebhardt Hosier

Velmi pěkná pláž s kamennými skoky. Ideální pro naše větší děti.

Snídaně je každý den stejná.
07/03/2020
Fleta Morgen

Tento hotel má úžasný výhled, praskající pláž, a proto takový potenciál jako nezapomenutelné místo k pobytu.

Náš pokoj byl bohužel velmi špinavý a ve všech rozích zůstal prach a chloupky. Jídlo bylo průměrné a bílé víno bylo jediné, které mi v Albánii sloužilo, což nebylo dobré.
07/05/2020
Latea Quaife

Hlavní remíza je blízkost moře a hotel se nachází ve své vlastní zátoce. Čtyřlůžkový pokoj; 2 dospělí a dva teenageři (v palandě) dobře; měl pěkný balkon a přímý výhled na moře ve čtvrtém patře, což bylo skvělé místo pro úžasné západy slunce. Anglicky mluvící číšník v restauraci velmi užitečný a poskytoval dobré služby.

Parkování bylo obtížné, protože polovina pláže je otevřená i pro nerezidenty, kteří tam jezdí. Kavárna / bar mohla nabídnout občerstvení, hranolky atd. Jako jediná alternativa byla restaurace a umístění trochu izolované jako na frekventované silnici, takže nechtěli nikam chodit.
07/05/2020
Hanae Hilliker

Jídlo je dobré a personál v restauraci velmi přátelský. Je to dobrá hodnota pro hotel mít soukromou pláž ;-)
07/06/2020
Petromilli Bollich

Poloha na pláži, soukromá oblast s plážovými lehátky zdarma, dobré jídlo za dobré ceny, personál velmi milý a ochotný. Překonal očekávání!

Nic, možná čištění by nebylo možné zlepšit.
07/27/2020
Moody Morisey

Vše se nám líbí

Máme rádi hotel, personál je dobrý na pláži a moře jsou perfektní
07/29/2020
Glover Vicknair

lokalita je, jak očekáváme, snídaně jako menu byla šířka, podmínky venku byly jako období roku, parkoviště uspokojivé, personál velmi laskavý as úsměvem negativním, sprcha SMALL, nemohla jsem se sprchovat správně ... ...... DŮLEŽITÉ: Uvidíme se znovu .....
07/30/2020
Linette Ohrt

Všechno je nad tříhvězdičkovým hodnocením.
08/01/2020
Busiek Kinzer

Velmi klidné místo u moře se soukromou pláží - dobré místo k úniku ze všeho a všech! Dobrá kuchyně, přátelský majitel a jeho posádka! A ne tak daleko od města. V chodbách jsou všechny příběhy o hotelu!

Někdy to bylo ze strany personálu trochu hlučné - když vytvářely místnosti a prováděly nějaké stavební práce na střeše.

Zanechte recenzi pro Hotel Nimfa