Domovská stránka > Émirats Árabes Unis > dubaj > Gevora Hotel Posouzení

Gevora Hotel

Address: Oblast obchodu Sheikh Zayed Road Trade Center, vedle Al Attar Tower, Trade Center, Dubaï, Émirats arabes unis
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
12
Dobrý
12
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
05/05/2020
Fuchs Gelais

ZOBRAZENÍ
05/06/2020
Maurie Loftman

- Poloha - Čisté pokoje - výhled

- Potřebuje více pracovníků na recepci - pomalá reakce ze strany parkovací služby - zvuk klimatizace je hlasitý
05/10/2020
Hackney Sincell

Pokoj byl velmi pěkný as úžasným výhledem na Burj Khalifu a další mrakodrapy v Dubaji. Bazén byl také skvělým místem pro trávení času. Snídaně vynikající. Místo dobré. Cena přijatelná.

Bylo obtížné rychle dostat výtah, ale je zde také spousta podlaží a místností, takže to lze očekávat (myslím, že již existuje 5 vleků). To je moje jediná starost.
05/12/2020
Sayed Mallak

Dobrá hodnota za peníze a dobrá poloha, v pěší vzdálenosti od metra a restaurací

Hotel inzeruje jako nejvyšší hotel na světě, i když jste hostem hotelu, musíte zaplatit, abyste šli do nejvyššího patra - je minimální útrata 100 AED na osobu a musíte ji zaplatit, aniž byste viděli restauraci nebo Pohled. Nedává to smysl.
05/23/2020
Hobey Magette

Skvělý poměr cena-kvalita

Pokud jde o kvalitu služeb při snídani, je zde prostor pro zlepšení. Jinak úžasný personál
05/25/2020
Brocklin Kosareff

Sídlo

Doba odezvy
05/26/2020
Callida Narayanan

Hotel je v dobré poloze. Existuje mnoho možností, jak dosáhnout obchodů, barů, procházek atd. Personál hotelu je dobrý, laskavý a jemně. Hotel je čistý, cena a podmínky se shodují.
05/27/2020
Sonya Jamaal

- Skvělý výhled z mého pokoje ve 41. patře - dobrá lokalita, v blízkosti stanic metra - Téměř žádné čekání na odbavení / odhlášení / výtahy, ale to bylo možná kvůli koroně (dostali mnoho zrušení jako všechny hotely) - Bazén s úžasným výhledem, také ve tmě (otevřeno do 22 hodin) - vynikající hodnota za peníze (<100 EUR za noc)
06/08/2020
Angle Lurye

- Snídaně byla trochu špatná; - Káva byla špatná; - Byl to neustálý problém s čekací dobou na výtahy, někdy jste museli čekat i asi 10 minut; - Pokoj není tak pěkný; výhled je znemožněn, protože okna jsou umístěna trochu podivně a nejsou příliš čistá; - Nebyl žádný ohromný okamžik, jen dobrý hotel, nic zvláštního.
06/08/2020
Singband Francolino

Ta dáma, která prověří můj šek a n, byla opravdu goos, myslím, že se jmenuje isaha, nejlépe pak alwasy se usmívá
06/12/2020
Houston Larramore

Velký

Bylo zvlášť děsivé, když tam byla jedna sanitka, takže to nebyla komunikace, co se stalo přesně teď, když si každý myslí na koronový virus
06/14/2020
Petrine Davensizer

Místo, čistota, pohostinnost a vstřícnost personálu, snídaně, vstřícnost personálu

Pračka byla k dispozici a funkční, ale personál hotelu řekl: „tuto službu nemáme.“ Výtahy nestačily na počet hotelových hostů, vždy, když chceme jít nahoru nebo dolů, musíme počkat 9 až 13 minut.
06/14/2020
Cazzie Bagent

Skvělá lokalita, čisté a pohodlné

Museli jste zaplatit za přístup do nejvyššího salonu i jako hoteloví hosté. To by mělo být zmateno, pokud pobýváte v hotelu !! To by nás stálo přes 40 liber, než bychom si dokonce objednali jídlo nebo pití!
06/17/2020
Michi Mordaunt

Každá věc byla výjimečná Poloha je perfektní Jak snadné a plynulé se dostat k věci Pokoj a vybavení Cena

Při odhlášení jsem čekal déle než 25 minut Neexistuje dostatek personálu, který by dokončil všechny odhlášení, a ten, který jsem odhlásil, byl nešťastný
06/19/2020
Radcliffe Biddick

Všechno šlo dobře.
06/25/2020
Kessel Brillon

Restaurace v horním patře byla opravdu pěkná, auto sametové velmi dobré, příjem velmi dobrý, snídaně byla velmi dobrá se spoustou výběru jídel. výtah byl velmi rychlý a snadno zbohatl v 57. patře. dobrý hotel obecně.

okna pokojů nejsou na úrovni hotelu, spousta hluku se zvoní, ne izolace anogth. Dokončení staveb velmi špatně. Kuchyň v místnosti je rozbitá, nábytek je opravdu levný a rozbitý. Malé zrcadlo v koupelně bylo rozbité, příliš levné.
06/27/2020
Casilde Mcdermid

Přívětivost personálu, čistota a klid

Suchý hotel
06/28/2020
Lena Wertheimer

Bazén a výhled

AC se sníží v malých hodinách
07/02/2020
Gabriell Partyka

Výhled z pokoje, postel je pohodlná, personál je pomalý, ale pěkný, pokoj je velký, umístění je dobré (mezi dvěma stanicemi metra, blízko dubajského centra a burj Khalifa)

Výtah je příliš pomalý (a / nebo nedostatek výtahu pro kapacitu hotelu) Snídaně, první první den, byla špatná (nedostatek jídla) Pokoj nebyl příliš čistý, spousta skvrn Čekali jsme příliš dlouho na check-in.
07/05/2020
Colville Ackmann

Byla to moje první cesta do Dubaje s rodinou a hodně jsme si užili a náš pobyt v Geovře byl vynikající a personál je přátelský personál, který se o nás postaral, i když jsme šli poslední chvíli na snídani. Jsme rádi a doporučujeme přátelům a ostatním, aby v nich zůstali.
07/10/2020
Kirtley Resner

Sídlo

Výtahy jsou vždy zaneprázdněné Vlastní parkování je bolest
07/12/2020
Vrablik Bielik

Bazén má pěkný výhled, naše apartmá bylo velké a střešní bar je opravdu úžasný. K dispozici je také chladné muzeum automobilů, které dodává hotelu zvláštní nádech. Personál byl přátelský, dobré služby.

Okna byla na vnější straně špinavá. Servisní služba je v dopravní špičce docela zdůrazněna, někdy to chvíli trvá, než se dostanete k autu. Okna nejsou opravdu zvukotěsná, takže pokud máte místnost blízko dálnice, může to být hlučné.
07/28/2020
Donelle Dimpal

Okno nebylo dobře zakryté záclonami, dopisy slunce slunce uvnitř místnosti můj pokoj byl 4505 Nemohl jsem vůbec spát Ale je to čistá a útulná teplota je skvělá kromě slunce except světlo

Okno nebylo dobře zakryté záclonami, v nichž Slunce jde dovnitř místnosti můj pokoj byl místnost 4505
08/01/2020
Kerril Bornaman

30 kroků od metra, úžasný výhled a opravdu nápomocní agenti front-off, vztahy s hosty. Cítíš se jako doma v Dubaji.

Zanechte recenzi pro Gevora Hotel