Domovská stránka > Émirats Árabes Unis > dubaj > Atana Hotel Posouzení

Atana Hotel

Address: Tecom, ulice Hessa, Al Barsha South, Tecom, Dubaï, Émirats arabes unis
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
22
Dobrý
2
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/26/2020
Margreta Maka

Vždy jsem si vybral atana jako můj preferovaný hotel v Dubaji, zákaznický servis je vynikající od recepce. Vždy se usmívají a starají se o všechny hosty. Přeji si se brzy vrátit.

Mám rád všechno ..
05/05/2020
Laura Narander

Poloha byla dobrá. Nedaleko zábavných míst a stanice metra. Jejich bezplatná kyvadlová doprava na pláž a na jiná místa byla opravdu pěkná. Jsem rád, že i když jsem odešel z hotelu velmi brzy, mohl jsem si ještě dát snídani.

Všechno bylo v pořádku.
05/08/2020
Virgie Gunselman

Hotel je pěkný.
05/09/2020
Thorwald Adens

Bylo to potřetí, co jsem přišel do Atany. Jako vždy jsem měl skvělý čas. Zvláštní poděkování, že jste byli na recepci.

Nic
05/15/2020
Kosaka Yammine

Personál byl úžasný, někdy krátký personál u snídaně, ale znovu pochopil kvůli vypuknutí hodně zaměstnanců uprchlo z domu

Nikde se nechat pít kolem bazénu nemusel chodit do obchodu s spar
05/24/2020
Nema Kissee

Je to velmi pěkný hotel s pěkným umístěním, personál je velmi přátelský a rádi se vracíme znovu.
05/25/2020
Idelia Auterson

Vynikající služby od přátelského personálu! Místo je skvělé. Rozhodně doporučuji.
05/25/2020
Jerri Clansy

Wamby učinil náš pobyt v Ataně velmi pohodlným. Pomohla při každé otázce, kterou jsme měli kam jít, co vidět kolem, jak se tam dostat s autobusem Atana Hotel .. Často nás kontrolovala, zda není něco, co potřebujeme. Každé přání bylo splněno okamžitě, například zorganizovala, že jsme obdrželi naši snídani v den odhlášení, který jsme udělali ve 2:50 t minulé neděle. Snídaně v Ataně je z tohoto světa .. všechno bylo poskytnuto .. Palačinky a francouzský toastový sáček Melouny Water byly moje oblíbené. Nikdy jsme nešli plavat nebo do sauny nebo do tělocvičny .. bohužel ani do masáže Palour, kde byla 5% nabídka .. něco pro příště coz se definitivně vracím. Skvělá práce poskytující autobus .. jede téměř všude .. do Burj Khalifa je jen 5 AED s vlakem ze stanice Dubai Internet City v Dubaji, která se nachází jen XNUMX minut chůze od Atana.

The Bath Tub .. nebyl opravdu pěkný, jak to vypadalo na obrázcích booking.com .. a nebylo to často čištěno .. dobrá věc je, že můžete zavolat a požádat o jakoukoli službu úklidu pokoje nebo čerstvé ručníky poháry, sklenice a vodu kdykoli
05/26/2020
Dorolisa Villegas

Upgradovali nás, když zjistili, že jsme na svatební cestě, a také nám dali dort zdarma. Personál byl zdvořilý. Pokoj byl velmi čistý a měl nádherný výhled na město. Snídaně měla hodně rozmanitosti a všechno bylo vynikající. Stanice metra je blízko, takže se snadno dostanete po městě.
05/28/2020
Katt Kleinberg

Skutečný význam pohostinnosti, dostal jsem hovor od týmu vztahů dvakrát, abych zkontroloval můj pobyt a zkušenosti, je to takový velký hotel s tolika pokoji, ale stále jim záleží na každém personálu. Děkuji u atana

Nula
05/28/2020
Cole Nachbar

Jedná se o novou nemovitost se skvělou polohou! Velmi příjemný personál, zejména Leia princezna a Mikaela manažer !! Určitě se vrátím !!
05/29/2020
Bergess Redgate

Opravdu rád zůstávám v tomto hotelu, zůstal jsem více než čtyřikrát. Je to vynikající, všechna zařízení jsou skvělá. Líbí se mi snídaně, pokoje, bazén a moderní styl hotelu.
05/29/2020
Kendy Manigold

Skvělý upgrade sady. Velmi příjemný personál, perfektní postele.
05/29/2020
Salene Vanantwerp

Skvělý personál, velmi přátelský. Zvláštní poděkování Hazel za veškerou pomoc! Tým mě překvapil dortem k narozeninám, děkuji moc!
05/31/2020
Haughay Modest

Úžasný personál a služby. Vřele doporučuji

Nic!
05/31/2020
Doi Kanti

.
06/11/2020
Rivera Moench

Místnost a personál se nám velmi líbily. Personál byl s námi velmi šťastný a laskavý, zejména Hanzel a Maneesh. Děkuju!

Náš pobyt byl báječný.
07/12/2020
Melba Pizana

Vlastně se nám líbí vše v hotelu atana, personál je velmi přátelský a pomáhá pomáhat a máme rádi lobby a autobusovou dopravu na pláže.
07/19/2020
Marielle Tynan

Personál byl přátelský a zdvořilý hotel je v dobré poloze v blízkosti stanice metra, pokoj byl velmi čistý s pěkným výhledem.

Balkon byl zamčený, ale personál řekl, že to bylo z bezpečnostních důvodů
07/23/2020
Meggi Rajendra

Pokoje jsou velmi prostorné a jídlo je vynikající .Shuttle Service je k dispozici ve všech centrech kromě dubajského centra. Stanice metra je nedaleko a hotel je velký ...

Všechno v pohodě
07/24/2020
Yorgo Kutscher

Vše miloval, zůstal tam dříve a zůstane tam znovu. Všichni zaměstnanci jsou velmi nápomocní a milí.
07/25/2020
Tertius Lipkin

Na hotel jsem neměl stížnost. Můj pokoj byl perfektní, snídaně byla vynikající, stejně jako večeře v noci, kdy jsem jedl v hotelu. Personál byl vynikající, stejně jako umístění jsme byli schopni dostat tam, kde jsme museli jít s pomocí hotelového personálu. V budoucnu bych určitě zůstal v hotelu Atana.

Neměl jsem ráda, takže vám nemůžu pomoci.
07/26/2020
Proudlove Pamer

Vynikající hotel s výborným personálem ve skvělé lokalitě. Zvláštní poděkování patří panu Maneeshovi a panu Mashalovi, kteří se ujistili, že moje zkušenost je na místě! Velmi doporučuji tento hotel.
07/28/2020
Klockau Budden

Měl jsem velmi uklidňující masáž v lázních Atana, omlouvám se, že jsem zapomněl na jméno terapeuta. Vybral jsem si balíček s možností oběda mě stálo jen 250 Aed, což je velmi ekonomické.

Vše v pohodě

Zanechte recenzi pro Atana Hotel