Domovská stránka > Andorra > Erts > Sant Gothard Posouzení

Sant Gothard

Address: Carretera General, s / n, AD400 Erts, Andorra
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
9
Dobrý
7
Průměrný
7
Špatný
1
Hrozný
0
04/27/2020
Nadean Saddler

Krásný hotel a krásný výhled z balkonu. Velmi dobré jídlo v restauraci se spoustou výběru z bufetu

Venkovní sedací část by se mohla týkat renovace a lepšího nábytku, aby byla přitažlivější
04/29/2020
Cordelie Caiazzo

Přírodní prostředí

Přístup k internetu wifi může být spravedlivě vylepšen. Existují dvě aktivní místa (jedna malá písmena, jedna velká písmena), na jedné musíte zaregistrovat svůj e-mail a zaškrtněte políčko „přijímat reklamy“. Opravdu otravné. Na druhé straně se můžete připojit k wifi, ale musíte chvíli počkat, až se v telefonu objeví okno pro přihlášení (pokud se to nakonec stane). Případně můžete v prohlížeči telefonu přejít na webovou stránku hotelu, kde budete přesměrováni do přihlašovacího okna. Není to příliš jednoduché (vzhledem k tomu, že tuto informaci musíte najít pro sebe)
04/30/2020
Ravid Sexton

Pádová oblast byla velká a restaurace nebyla velká a kompaktní.

2 samostatné postele, z nichž jsem vypadl a poškodil jsem ruku, když jsem na recepci požádal o změnu do jiné místnosti s manželskou postelí, výsledek nebyl možný. Televize nepracovala dobře, stanice stále pokračovaly. Internet byl velmi špatný pouze v jedné oblasti dolů po schodech, nikoli v žádné místnosti. V restauraci docházela vejce na snídani, takže jste čekali. Stroje na přípravu čaje a kávy se za 6 dní zlomily.
05/04/2020
Tarrel Hobler

Miluji výhled na hory, který jsem měl z okna, bylo to prostě perfektní. Také bych rád řekl, že postel byla opravdu opravdu pohodlná. Všechno bylo čisté a minimalistické. Opravdu krásné místo.
05/05/2020
Robina Staats

Příliš nahlas. Znělo to, jako bychom byli v nákupním středisku.
05/11/2020
Leanor Ambrose

Snídaně byla základní, ale dobrá. Personál je velmi příjemný a cena, kterou jsem dostal, byla přiměřená. Autobus v dopoledních hodinách staví přímo před hotelem, který je pěkný.

Situace Wifi je hrozná, je k dispozici pouze ve veřejných prostorách a nikoli v místnosti (toto jsem při rezervaci nekontrolovala správně, takže je to moje chyba, ale žijeme v roce 2019, takže si nemyslím, že je nepřiměřené očekávat). Procházka do města ve večerních hodinách není příjemná po dlouhém dni lyžování, které není vinou jiného hotelu než toho, kde je postaven.
05/14/2020
Popele Cozadd

Poloha byla dobrá, lobby byla docela pěkná, cena nebyla příliš špatná, parkování zdarma.

Ne čtyřhvězdičkový hotel, dva nebo tři max. Snídaně velmi průměrná. Pokoje byly staré a unavené, vůbec ne moderní, možná to byl čtyřhvězdičkový hotel před 30 lety, ložní prádlo bylo chudé a postel se zakymácela a pískala pokaždé, když jste se přestěhovali. Stěny byly tak tenké, že jste slyšeli lidi, když mluvili nebo se osprchovali, jako by byli ve vašem pokoji. Dveře v ložnici nezdržovaly žádný hluk a lidé, kteří mluvili na chodbách, byli vzhůru. Wifi není v pokojích, i když naštěstí náš pokoj dosáhl. Musí platit za vířivku.
05/25/2020
Nickerson Marlene

Úžasné místo pro turisty a stále v blízkosti hlavního města

Trochu zastaralý.
05/25/2020
Boland Borowiec

Místo a názory

Hotel obecně. WiFi nefunguje Pokoje staromódní snídaně velmi špatné
05/26/2020
Lorimer Kristy

Místo je pěkné (zvlášť jsme milovali tu malou řeku hned vedle hotelu) - v blízkosti lesa (ale také v blízkosti malých supermarketů), velmi klidná, což je perfektní. Postele byly pohodlné. Pokud mluvíme o věcech - blonďatá dáma na recepci byla opravdu nápomocná, milá as dobrou angličtinou (stejně jako blonďatá dáma za barem :)).

Nejhorší ze všech je jídlo v hotelu. Snídaně s jedním kusem něčeho čerstvého byla opravdu zklamáním (vůbec žádné ovoce nebo zelenina). Na webu booking.com byla také bezlepková volba, což není vůbec pravda. Ani vejce nebyla čerstvá, ale okamžitá! Jednou jsme zkusili večeři formou bufetu - nedělejte to. Nikdy :). Je to plné šedo / hnědého rozmrazeného jídla, opravdu špatné (vtipný zážitek způsobuje, že se cítíte, jako byste byli zpátky v 80. letech, ale nechcete je jíst. Věřte mi. Zejména ne za 18,5 EUR pp). Také jsme zkusili oběd jednou - nikdy nešli na hamburger nebo rýži s vejci a šunkou (byla to vážně nejhorší kvalita rýže, jakou jste kdy viděli, nesolená, prostá, s jedním malým vejcem a trochou šunky - špatná kvalita za 10 eur) haha. Neuvěřitelné. Cena by měla být maximálně 3 eura a stále bude špatná.). Pak další věci - nemluví anglicky dobře, což je v pořádku, ale nejsou profesionální (jakmile pošlou skupinu lidí do lázní 12 minut předem bez jakéhokoli varování, tak jsme byli nahí v sauně a nikdo se nestaral ... to není dobré. Také jsou docela nepřátelští, aby byli upřímní. Wifi téměř nefunguje. I když si koupíte prémiový, nebude to fungovat téměř nikde, ale na recepci. Takže hotel je v pořádku, malý starý, ale v pořádku, ale kvůli věci, jídlu a wifi to nemohu nikomu doporučit.
05/27/2020
Poree Wapp

Přátelský ochotný personál
06/05/2020
Ellison Margraf

Jídelna, jídlo, personál

Žádný internet v pokojích
06/14/2020
Warford Kellett

Snídaně je vrchol, spousta možností. Také na večer jsem si objednal misku ovocného salátu a byl čerstvý.

Poloha není nejlepší, pokoje jsou malé, výtah malý a starý jako všechna zařízení v hotelu, slyšeli jsme veškerý hluk z ulice, výtahu a dalších místností, telefon v místnosti nefungoval, koupelna nedávno obnovena neměla místo, aby toaletní papír a ručníky, když se při sprchování všechny podlahy koupelny zvlhly, příliš drahé na poskytované služby.
06/28/2020
Beth Selway

Ředitel
07/06/2020
Cenac Magers

Restaurace Maitre D byla vynikající a vytvořila skvělou atmosféru a díky tomu jsme se cítili velmi vítáni. Vystoupil ze všech ostatních zaměstnanců hotelu.

Zaměstnanci se objevili mrzutě.
07/06/2020
Erinna Yoss

WiFi je opravdu špatné
07/06/2020
Levine Venzor

Užili jsme si pobyt v hotelu. Bylo to velmi blízko k lyžařskému středisku. Hotel byl velmi krásná stará budova nad řekou, díky níž je romantický. Personál byl milý. A jídlo formou bufetu bylo výborné a mělo dobrou hodnotu za peníze, takže bych doporučil rezervovat pokoj se snídaní a večeří v ceně.
07/12/2020
Musa Bompadre

Krásná lokalita, skvělý personál, zejména v baru
07/16/2020
Russon Bynoe

Přátelský personál

Nemají AC
07/22/2020
Holey Hoener

To inzerovalo wifi zdarma, ale nikdy to nefungovalo, ale mohli byste platit, abyste dostali wifi, které funguje, inzerovalo saunu / lázeňská zařízení, ale musíte za to zaplatit. K večeři byste si ani nemohli dát sklenici vody, pokud si nepřinesete láhev
07/22/2020
Merill Solmonson

Pokud budete mít štěstí a počasí je horké, můžete využít venkovní bazén. Přesto by mělo být vyčištěno celé území. Myšlenka minigolfu je skvělá, ale v této roční době vypadá stránka strašně. Doufám, že to zlepší. Personál restaurace je naprosto skvělý a večeře byla vynikající.

Náš pokoj byl příliš malý, i když jsme měli Superior Quadruple. Dva dospělí a dvě děti se stěží mohli pohybovat po místnosti. Vleky jsou příliš malé - vhodné pro maximálně dvě až tři dospělé. 4 hvězdičky - pro služby, ale 3 hvězdičky pro pohodlí. Celková kvalita neodpovídá ceně.
07/23/2020
Durant Hippo

Fab snídaně
07/23/2020
Robin Pulkkinen

Hotel byl milý a stejně tak i veškerý personál.

Naše jediná drobná stížnost byla při snídani, kdy byl chléb nakrájený, odkrytý a extrémně suchý. Kromě toho byl náš pobyt vynikající.
08/01/2020
Blanch Bealle

Krásné umístění, pokoje v pořádku, výhledy skvělé, pokud s výhledem na hlavní silnici (vstupní strana recepce) nízká obsazenost mezi ročními obdobími, vhodný čas k pobytu

Krásné umístění, pokoje v pořádku, výhledy skvělé, pokud s výhledem na hlavní silnici (vstupní strana recepce) nízká obsazenost mezi ročními obdobími, vhodný čas k pobytu

Zanechte recenzi pro Sant Gothard