Domovská stránka > Andorra > Canillo > Hotel Ski Plaza & Wellness Posouzení

Hotel Ski Plaza & Wellness

Address: Carretera General, s / n, AD100 Canillo, Andorra
Recenze: 10
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
5
Dobrý
4
Průměrný
1
Špatný
0
Hrozný
0
04/27/2020
Gredel Dockus

Pokoj byl velmi malý a nebyl čistý.
05/12/2020
Atonsah Rosbury

Clean Clear dobře vybavená snídaně skromný
05/20/2020
Petras Tiberi

Super příjemný personál na recepci a snídaně formou bufetu byly úžasné! Perfektní lokalita s pouhou krátkou procházkou k výtahu a pohodlným pokojem pro zanechání lyží. Lázně jsou opravdu pěkné a nové. Pouze 10 € mezi 15-17 a 19-21, což rozhodně stojí za to, že děti nejsou povoleny!

Jedinou negativní je wifi, která je opravdu špatná.
06/18/2020
Madriene Cornes

To byl náš třetí výlet do Andorry a tentokrát jsme zůstali v Ski Plaza přes 3 nocí. Dobré přihlášení, personál je velmi přátelský a pozorný, pokoje jsou velmi prostorné. Dobrá snídaně a večeře. Útulný prostor s krbem k relaxaci. Výhodná poloha: cesta k kabinové lanovce trvá 10 minut, autobusové zastávky 10 minuta, autobusem Andorra La Vella 1 minut a taxíkem Pal / Arinsal / Ordino 30 minut (cena je 40-20 EUR) ). Při příjezdu je volný vstup do Palau De Gel (posilovna, bazén a bruslení do 25 minut od hotelu).

Nízká rychlost Wi-Fi - YouTube na 720p občas neběží. Večeře začíná trochu pozdě v 8 hodin. Dostali jsme dvoulůžkové postele a žádali o double. Pokoje nejsou dostatečně zvukotěsné a uslyšíte své sousedy. Žádný kávovar v pokojích. Místnosti jsou čištěny denně, ale prach se hromadí, pokud zůstanete déle než 4-5 nocí, začnete si to všude všimnout. Pokud jste tam pro lyžování, toho už není moc žádat, nicméně sektor Canillo v Grandvaliře je často zavřený, pokud se v alpské zóně vyskytují větry a máte dvě zelené sjezdovky, abyste lyžovali nebo museli přetížit. autobus do sektoru El Tarter.
06/20/2020
Nissy Mcowen

Miloval lázně

Byli byste rádi, kdyby se lázeňské hodiny prodloužily snad od 1:3 (místo 5:XNUMX)? Také přemýšlet o tom, lázeňský přístup, který má být zahrnut v ceně pobytu v hotelu (očekával bych to za cenu pokoje a vzhledem k tomu, že se jedná o XNUMXhvězdičkový hotel).
06/25/2020
Demetre Muster

Je to místo a personál, který se snažil co nejlépe vyhovět našim potřebám.

Místnost, kterou jsme si rezervovali, měla mít zařízení pro handicapované, ale v koupelně neměla zábradlí a sprcha byla nad vanou. Protože má manželka má problémy s pohyblivostí, nemohla použít sprchu. Personál byl vynikající, protože nám poskytovali sousední místnost, která měla sprchu, ale znovu nebyly žádné drapáky.
06/30/2020
Tanah Danish

Snídaně, jako obvykle v tomto hotelu, je bohatá a rozmanitá. Kromě lahůdek zbožňovaných dospělou veřejností, mnoho možností zeleninových a ovocných salátů, vhodné pro mladé lidi a děti. Šumivé víno před snídaní a káva na konci učiní snídani perfektní.

Nic na vědomí.
07/22/2020
Ephrayim Stsauveur

Snídaně byla velmi dobrá!

Izolace dveří místnosti od chodby byla velmi špatná. Ráno jsme nespali normálně.
07/22/2020
Soloma Delvecchio

Naprosto spokojený, vřele doporučuji, zůstane zde určitě znovu.
08/01/2020
Nevins Godboldt

Paní zodpovědná za dětskou hernu byla fantastická. Jídlo v hotelu bylo skvělé.

Zanechte recenzi pro Hotel Ski Plaza & Wellness