Domovská stránka > Andorra > Andorre-la-Vieille > Hotel Panorama Posouzení

Hotel Panorama

Address: Ctra. de l'Obac, 64. Escaldes - Engordany, AD 700 Andorre-la-Vieille, Andorre
Recenze: 34
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
21
Dobrý
13
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/25/2020
Dulci Gillispie

Pátek personál, výhodná poloha. Přiměřená snídaně, bohužel nejhorší káva vůbec.

Kvalita kávy
04/26/2020
Conah Moravick

Objednali jsme si junior suite za opravdu pěknou cenu a bylo to obrovské a dobře zařízené. Výběr snídaně byl větší než většina ostatních. Náš pohled byl fantastický. Střešní balkon a krytý střešní bazén a vířivka byly velmi pěkné. Personál byl zdvořilý a ochotný. Důrazně doporučujeme parkovací službu.

Upozorňujeme, že hotel získává mnoho hostů autobusových zájezdů (všimli jsme si hlavně evropských seniorů a čínských turistů), což se u snídaně cítí.
04/26/2020
Shandie Longin

Snídaně byla úžasná s tolika rozmanitostí. Personál přátelský. Všechno bylo skvělé!

Hotel potřebuje fitness místnost zejména pro jednotlivce, kteří se snaží zůstat v kondici, protože pravidelně cestují. Je to přidaná hodnota.
04/29/2020
Laurel Fauske

Všechno ostatní. Mohl by mít u bazénu ručníky.

Obtížné parkování.
04/30/2020
Ephrayim Michelini

Skvělá lokalita jen krátkou procházkou na vánoční trhy.

Nic, všechno bylo v pořádku.
05/01/2020
Narton Cappellini

dobré místní pro nakupování

postel do tvrdého
05/02/2020
Brownson Santo

Výzdoba hotelu a pokojů byla okouzlující. Terasa ve třetím patře s aromatickými rostlinami byla nádherným útočištěm.

Vstup do hotelu vyžaduje určitou pozornost. Beton je příliš dominantní s blízkostí pěší dopravy.
05/03/2020
Burny Furino

Parkoviště. Kéž by to mělo bezplatné parkování na místě nebo někde, kde mohou hosté parkovat sami.
05/05/2020
Knitter Fogleman

Pěkný čistý pokoj a hotel je velmi centrální.

V koupelně není ventilátor a okno se neotevřelo, takže naše místnost v 6. patře byla velmi dusná.
05/06/2020
Wright Rauth

Výhodná poloha, čisté pokoje s krásným výhledem a skvělá snídaně formou bufetu s různými druhy jídel a nápojů.

Parkování bylo drahé a garáž se hrozné zaparkovalo na velmi úzkých místech. Když byla na této stránce inzerována oblast SPA, měl jsem po dlouhém dni na mysli prostor k odpočinku, ale byl to jen malý, přeplněný bazén s lidmi, kteří mluvili a křičeli tak hlasitě, že jste sotva mohli mluvit s osobou vedle vy.
05/06/2020
Jobina Jessamy

Moderní, velký a pohodlný pokoj, skvělá lokalita nedaleko Starého Města. Dorazil jsem po půlnoci kvůli pozdnímu letu a recepce byla stále otevřená. Užili jste si gauč, stolek na laptop a mini lednici. Užijte si večeři na winestone. Přátelský personál na recepci, Winestone, snídaně a úklid. Snídaně měla slušnou škálu možností. Po pokladně byl schopen nechat zavazadla několik hodin. Zůstanu zde znovu!

Opravdu nic. Pokud bude vybíravá, byla na stole poblíž konvice a hrnečky skvrna od hrnek na kávu. Z místnosti chybělo menu pokojové služby.
05/09/2020
Garrek Monahan

Miloval výzdobu umístění, snídaně byla vynikající a velmi dobrý výběr potravin.Bed pohodlné a koupelna velmi čisté;)

Nic.
05/11/2020
Bricker Lecorchick

Všechno bylo skvělé a postele byly opravdu pohodlné.

Zaměstnanci nemluvili anglicky. Byli však stále velmi přátelští a ochotní
05/12/2020
Alita Dowgiallo

Poloha je vynikající! Zaměstnanci jsou přátelští, rychlé přihlášení a odhlášení. Pokoj je čistý.

Postel je drama, pokrytá plastovou fólií, která vydává spoustu zvuků. Hotel nemá žádné jiné vybavení kromě restaurace na velkém patře.
05/19/2020
Twedy Golob

Skvělá lokalita, dobré výhledy

Trochu unavený, potřebuju lízat barvu.
05/22/2020
Adelice Fykes

Snídaně byla vynikající, dobrá volba, aby vyhovovala všem a v případě potřeby v blízkosti města.

Velmi datovaný hotel, který musel být ve své době ohromující .. pohodlné posezení je třeba modernizovat spolu s koupelnou v našem pokoji .. vana velmi špatně štípaná.
05/25/2020
Shute Ivesdale

Personál se nám velmi líbil. Velmi užitečné a nic nebylo příliš mnoho problémů.

Plast pod prostěradlem na posteli. Bylo spánek nepříjemné a velmi horké.
05/26/2020
Ingeborg Garthwaite

Vynikající hotel přímo v centru Vratislavi, ideální pro místní dopravní spojení, tramvajové spojení přímo u předních dveří, také do pěti minut chůze od centra Vratislavi se všemi dokonalými restauracemi, spoustou barů v okolí a skvělým nočním životem v tom všem pět minut.

Všechny snídaně v hotelu byly zaměřeny na kontinentální téma, částečně pojmenovaná anglická snídaně byla hlavně obsažena v teplých míchaných vejcích a uzeném masu, žádná slanina nebo pečené fazole v nedohlednu, škoda, že jíst, jak jen chcete, bylo skvělý nápad, spousta čerstvého ovoce také k dispozici.
05/28/2020
Faux Dilshana

Vista a bazén

Personál poněkud mrzutý
06/02/2020
Griselda Sifre

poloha hotelu je na vysokém místě v Andorře nedaleko od centra. je to stará budova

hotel je staromódní
06/04/2020
Ferree Delguidice

Bylo to pěkné a čisté. Pěkná snídaně, ochotný personál.

Vím, že to byla novoroční noc, ale přesto ne každý se chce pořádat párty a uspořádali oslavu v místnosti, která se zdála být nahoře, takže to bylo šíleně hlučné, až do 4:8 bylo použití strany a pak úklid začaly v XNUMX hodin ráno a pohybovaly se stoly nebo něčím, co na podlaze vydávalo hodně hluku, a bylo to prostě hrozné. Nelze spát a odpočívat. To bylo bohužel špatné.
06/04/2020
Austina Ludlow

Místo vynikající a snídaně v pořádku.
06/05/2020
Carri Lathem

Skvělá poloha a pohodlné čisté pokoje. Bohužel další poplatky za snídani a parkování neznamenají dobrou hodnotu za peníze. Snídaně byla pěkná, koupelna čistá a pokoj velmi tichý. Obecně to byla stále pozitivní zkušenost.
06/06/2020
Anstus Garciaroque

Postel byla velmi pohodlná a pokoj byl tak teplý, v hotelu byla krásná atmosféra, snídaně byla opravdu pěkná, spousta různých možností, personál byl velmi přátelský a ochotný, jejich angličtina byla velmi dobrá, byla tam rychlovarná konvice a kávovar v ložnici.

Nemohl jsem najít žádné chyby.
06/07/2020
McCarthy Deardorff

Poloha je vynikající !! + Osvětlení v místnosti je vynikající. V okolí je mnoho restarací. Centrum města je 5 min. Procházka.

V místnosti nebyla žádná pohovka, ačkoli diskrepce v rezervačním / rezervačním formuláři. Hotel byl ve výstavbě, ale nikdo o tom nic neřekl. Nebyla nahlášena žádná appollogie. Úklidový personál křičel a brzy ráno vydával hodně hluku.
06/11/2020
Valerlan Gebo

Atmosféra, personál, umístění, výhled ... všechno!

Všechno bylo perfektní
06/11/2020
Tiernan Whary

Všichni zaměstnanci restaurace, kteří během snídaně pracovali, byli naprosto nejlepší, nejhezčí lidé. Obzvláště jsme ocenili paní Jolanta, Martu a Olu. Když jsme vešli do jídelny, jejich tváře se rozzářily. Zaměstnanci si také zaslouží uznání. Přinutili nás se cítit dobře.

Moje rodina milovala všechno o Wroclawi Mercure.
06/12/2020
Thordia Nydam

Milovala jsem skutečnost, že místnost byla překvapivě čistá! Byl jsem schopen chodit holýma nohama (to je možné, protože také pokoje jsou docela vytápěny ústředním teplem, které můžete v podstatě zůstat v boxerech ve svém pokoji). Není tedy třeba brát útulné oblečení, abyste se chránili před chladem, protože uvnitř hotelu je vždy teplo.

Parkování se mi nelíbilo, bylo docela úzké (díky bohu, že máme opravdu malé auto (Toyota Yaris), ale je trochu drahé a velmi nepříjemné. Navzdory tomu jsme si náš pobyt užili hodně!
06/12/2020
Roee Mannchen

Poloha je dobrá. Velmi příjemné věci. Dobrá snídaně.

Měli jsme rezervaci na třílůžkový pokoj. Postel pro dítě nebyla hotová. Museli jsme jít na recepci a pak konečně paní přišla v půl deváté, aby udělala špatné. Všechno je staré a rozpadá se. Postele jsou velmi tvrdé.
06/13/2020
Forcier Pushkar

Poloha je skvělá, v blízkosti historického centra města. Restaurace, nákupní centrum, bankomaty jsou nedaleko, parkování se nachází v garáži nákupního centra přímo u hotelu s přímým vstupem z parkoviště. Pokoje jsou čisté, dobře vybavené a čisté. Výběr snídaně je poměrně dobrý, rozmanitost je přesvědčivá.

Poloha je poměrně centrální, proto je poněkud přeplněná a hlučná a pro navigaci těžkopádná. Výrobce vaflí je rozhodujícím bodem při snídani, před ní byla docela fronta, mohla by být rozumná instalace druhé jednotky. Parkování bylo docela intuitivní najít, jakmile jsme věděli, co hledat - některé další zjevné zpěvy by mohly být užitečné.
06/14/2020
Reinald Soble

Zaměstnanci v hotelu byli přátelští a všechno bylo v hotelu velmi místní. Místnost byla prostorná a čistá.

Všechno bylo perfektní!
06/19/2020
Shama Avent

Skvělý výhled z místnosti!
06/20/2020
Coshow Verfaillie

Místo, personál, rychlý check in a checkout proces

Okno nebo balkon budou skvělé
07/02/2020
Cohligan Devincent

Poloha hotelu je vynikající, protože nabízí snadný přístup přímo na hlavní pěší pás na úpatí jeho kopce. Pohled z pokojů nejvyšší úrovně je ohromující, ze střešní terasy ještě lepší. Personál je velmi přátelský. Ve vstupní hale je bar, skvělé pro noční čepici. Snídaně formou bufetu nabízí spoustu doplňků. Pokud se chystáte používat hlídané parkoviště, neměli byste se bát velmi úzkých prostor :-)

Zanechte recenzi pro Hotel Panorama