Domovská stránka > Andorra > El Tarter > Hotel Nordic Posouzení

Hotel Nordic

Address: Carretera General, s / n, AD100 El Tarter, Andorra
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
23
Dobrý
1
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/25/2020
Delgado Youngblood

Snadné parkování, velmi pohodlné postele, fantastické jídlo
04/25/2020
Danny Alessandrini

Skvělé pro lyžařskou dovolenou
05/01/2020
Carlock Malowney

Velmi dobrá poloha, hotel přímo na sjezdovce, vše na místě včetně půjčovny a zakoupení skipasu. Super jídlo formou bufetu a pěkná sauna. Skvělý byt, rád se brzy vrátím!

nic
05/02/2020
Aeniah Buehring

Pokoje, kde jsou velmi pohodlné a čisté .. Všichni zaměstnanci strom velmi přátelský a ochotný, zejména bar personál.
05/09/2020
Princess Faessler

Velmi příjemný personál, kvalitní budova a vybavení. Velmi pěkný bufet k snídani a večeři. Snadný přístup na sjezdovky a půjčovna lyží Velmi pěkná volba pro večerní hudební zábavu

Ne o samotném majetku, ale o nedostatku péče a vzdělání některých klientů, kteří se pohybují ve svém pokoji celé hodiny, brzy ráno nebo pozdě večer, bez ohledu na ty, kteří odcházejí těsně pod ...
05/09/2020
Henrie Ozuna

Personál úžasný a nemohl udělat dost, aby uspokojil všechny potřebné požadavky ... vrátí se toto léto, aby viděl Andorru bez sněhu 😁
05/10/2020
Adiel Menke

Skvělá poloha a vybavení, dobré pokoje a krásné jídlo. Zaměstnanci jsou také přátelští. Zpětná návštěva také pro nás.
05/15/2020
Ree Benoy

Personál byl velmi přátelský, vícejazyčný a velmi nápomocný. pokoj byl více než dostatečný, s nádherným výhledem na hory. Vybavení bylo skvělé, bazén / rekreační lázně atd. Výběr veteránů / motorek byl vynikající ...... A dovolili mi zaparkovat motorku v garáži na nižší úrovni.

Ve skutečnosti nic, myslím, že o přibití !!
05/18/2020
Violetta Scandalis

Jídlo. Snídaně i večeře, které jsou zahrnuty v polopenze, jsou mnohem lepší as větší rozmanitostí, než byste očekávali

Vůně na podzemním průchodu mezi budovami, nutné jít do skříňky a sjezdovky
05/18/2020
Nikita Catts

Poloha a krajina. Ideální pro lyžování. Velmi pohodlný hotel. Vynikající výběr a kvalita jídla.

Bazén na malé straně. Wi-Fi je k dispozici pouze v recepcích a barech.
05/27/2020
Thatcher Shoffit

Pro lyžování je to ideální místo. Přímo před výtahem na hlavní sjezdovky. Žádné fronty. Parkování zdarma nad hotelem, doslova 30 sekund chůze. Vybavení hotelu je vynikající a personál opravdu nápomocný. Restaurace je samoobslužná a je zaměřena na velké davy lidí. Pokud hledáte dobré jídlo v uvolněné atmosféře, možná budete muset jít někam jinam. Velký výběr možností jídla na snídani a večeři.

Chodby, kde jsou uzamykatelné skříňky na lyže. Je příliš úzké, aby se lidé pohodlně převlékli do bot. V době špičky to připadalo jako překážková dráha, která se snažila změnit a dostat ven.
06/03/2020
Brenda Brank

Skvělá lokalita. Velmi výhodné zasáhnout svahy

Nic zvláštního
06/03/2020
Hauger Aubuchon

Tři z nás byli původně v bytě, který je docela daleko od hlavních hotelových bloků a příliš daleko od zbytku naší rodiny. Zaměstnanci hotelu byli velmi milí a zdvořilí, když nás přesunuli do hotelového pokoje. Varoval bych byty, i když velké a čisté jsou velmi hlučné, s papírovými tenkými stěnami. To znamená, že pokud by vaše rodina byla vybavena v jednom bytě, bylo by to pravděpodobně nákladově efektivní řešení. Ale ne pro nás! Až na to, že se jednou přestěhovali do hotelové oblasti, bylo to všechno přesně tak, jak jste mohli doufat. Sjezd na lyžích, sedačková lanovka přímo ven. Zdvořilý, přátelský personál. Velké pohodlné posezení. Snídaně formou bufetu a večeře plné výběru. Ne tak svěží, jak jsme měli na pobřežních prázdninách, ale tohle je konec konců hora. Velmi dobrý výběr a vždy velký výběr salátů a uzenin, pokud se maso nelíbí. Vrátíme se!

Snídaně formou bufetu káva hrozná. No tak kluci, Nespresso nebo podobné by byly mnohem lepší než tyto stroje.
06/07/2020
Pinsky Loncar

Láska zařízení pro lyžování a lyžování a všichni byli velmi přátelští. super čisté všude

Rozkládací pohovka vyrobená z postelí nebyla nešťastná
06/07/2020
Kilroy Zanco

Skvělý hotel, pěkný a čistý, nejlepší lyžařský vlek, jaký jsem kdy byl. Velmi příjemná atmosféra. Snídaně a večeře jsou na dosah. Přijdu znovu.

Wifi na pokoji stojí peníze, večeře bez vody.
06/20/2020
Judsen Traill

Absolutně nic, na co si stěžovat

Nic
06/26/2020
Hershell Duross

Fantastický personál a jídlo bylo skvělé.
07/04/2020
Devon Vansyckle

Vynikající jídlo, velmi dobrá poloha a skvělé místo k pobytu, ale budou vypadat, že vám budou účtovat poplatky za vše, co se jim bude líbit Wi-Fi plavání hlavy bazénu u dětí atd. Ale přesto je to krásné místo, pokud půjdete na oblohu.

Těžko se s kýmkoli vyrovnat, protože téměř nikdo z nich nemluví anglicky
07/05/2020
Clarissa Cornelia

Přátelský personál, skvělý výběr jídel a pokoj naprosto přiměřený a pohodlný. Žádná konvice na pokoji a pokud si chcete zaplavat, musíte si koupit čepici nebo si ji musíte koupit

Malé osušky
07/06/2020
Benildis Spee

Perfektní ve všech směrech !!

Nic
07/09/2020
Manwell Boggioni

Poloha u sjezdovek
07/11/2020
Laurance Shumay

Nedostatek balené vody v ložnicích. Za ceny by měla být k dispozici bezplatná voda
07/24/2020
Lelith Federico

Jídlo, může být trochu lepší v chuti
08/01/2020
Ambrosane Zuniga

Celkově dobrý hotel. Líbilo se mi místo, které bylo nepřekonatelné, jen pár metrů od výtahu. Celkově také velmi čisté. Skvělé jídlo formou bufetu překvapivě.

Jen málo věcí se dá vylepšit, myslím, které jsou nikl a stmívání hostů, alespoň to je to, co to je. Hotelové poplatky za věci, jako je hotelový trezor (nepoužil jsem ho, ale poctivě 3 eura za den, trezor jsou naprosto nepřiměřené, to by mělo být zahrnuto v ceně). Také vzhledem k tomu, že se to nachází v chladné oblasti, řekl bych, že přikrývky mohou být lepší, je to trochu levné. Také podivně hotel neposkytuje na večeři pitnou vodu (pokud vaše cena zahrnuje večeři). Takže pokaždé si musíte objednat láhev za 2.5 eura, není to opravdu velký obchod, ale pořád zvláštní.

Zanechte recenzi pro Hotel Nordic