Domovská stránka > Andorra > Andorra la Vella > Hotel Metropolis Posouzení

Hotel Metropolis

Address: Avinguda de les Escoles, 25. Escaldes-Engordany, AD700 Andorra la Vella, Andorra
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
19
Dobrý
4
Průměrný
1
Špatný
0
Hrozný
0
04/25/2020
MacCarthy Momeni

Personál byl opravdu pěkný a umístění je velmi dobré, nejste ani 5 minut chůze od nákupní zóny!
05/02/2020
Amil Himal

Un hotel estupendo
05/04/2020
Bullock Adolfo

Vynikající hotel. Měli jsme dva propojené pokoje pro naši rodinu. Velmi tichý, nedotčený stav, pohodlné postele, dostatek místa. Snídaně formou bufetu byla velmi dobrá, zvláště když jsme museli odejít dříve, než se otevřela většina kaváren atd. Vyhrazili jsme si parkoviště a byli rádi, že bylo bezpečné a mohli jsme snadno přijít a odejít, aniž bychom se museli starat o lístky.
05/10/2020
Munn Laviolette

Pohodlný pokoj. Skvělá postel a úžasná koupelna. Miloval detaily sprchy a senzační světla. Velmi moderní fit.
05/23/2020
Welbie Horrighs

Velmi moderní a čistý hotel v centru města. Pěkné pokoje a snídaně.
05/27/2020
Swiercz Worf

Jen na okraji města je to pěkný čistý přátelský hotel. Pokoj byl dobrý a velký a ochotný personál. Dobrým doplňkem bylo tajné parkování hned za rohem.

V baru a restauraci byla malá nebo žádná atmosféra. Cítili jsme, že musíme jít na večerní jídlo a pití do atmosféry. Měli jsme Ensuite, ale společenská místnost byla extrémně malá a téměř nepoužitelná jako společenská oblast. Hanba jako zbytek místnosti byla velmi dobrá velikost.
05/27/2020
Nobe Juul

Dobře :)
06/05/2020
Arielle Gionest

Skvělé umístění. 3 minuty chůze do centra, 2 minuty do lázní Caldea. Přímý přístup na silnici do lyžařské oblasti Grandvalira, což pomáhá vyhnout se provozu. Hotel se cítí nový a moderní a výjimečně čistý. Komfortní pokoje, příjemný personál. Ve srovnání se stejnými kategoriemi hotelů v Andorra La Vella nabízí tento hotel velmi dobrou hodnotu za peníze

Pokojová služba je k dispozici pouze od 8 do 10 hodin
06/09/2020
Daniell Lorandeau

Místo bylo perfektní, pokoje byly pohodlné, tiché a skvělá koupelna s dešťovou sprchou.

Snídaně byla v pořádku
06/10/2020
Marlena Hemmig

Poloha je skvělá. Pokoj velmi pohodlný, žebrání je velmi pohodlné! Snídaně je pěkná.
06/12/2020
Carn Lindaman

Snídaně byla dobrá. Poloha je skvělá. Je to méně než 10 minut chůze na nákupní ulici. Tato oblast je tichá. Pokoj je čistý a pohodlný.

Bylo by skvělé, kdyby byla v pokojích instalována rychlovarná konvice. Nicméně, tam je malý boj, když spí, zatímco místnosti se teplejší v polovině a otevření okna ke spánku se necítí tak bezpečně.
06/13/2020
Leila Alexanian

Všechno dobré, na co si stěžovat

Parkování bylo velmi drahé, ir by mělo být zahrnuto v ceně pokoje
06/13/2020
Ruel Hantman

Všechno! Velmi příjemný a ochotný personál. Prostorné, zajímavě navržené pokoje. Možnost propojených pokojů. Velmi čisté. Úžasná snídaně a hotelová restaurace. Dobré AC. Pěkné kosmetické sady :) Voda a bonbóny v pokojích.

Bylo by hezké mít v pokojích kávové / čajové soupravy.
06/18/2020
Tacita Stirn

Mírně mimo hlavní nákupní oblast, ale stále jen 8 minut chůze na konec pruhu. Moderní pokoje jsou super světlé (spousta světel a vypínačů světla).

Místnost byla velmi teplá i po vypnutí topení. Museli jsme spát s otevřeným oknem (únor = téměř zamrzlo venku).
06/23/2020
Robinson Boehle

Místnost překonala naše očekávání. Super luxusní, spousta místa. Koupelna byla prostě ohromující. Personál byl velmi přátelský a ochotný

Nic nebylo řečeno, všechno bylo perfektní.
07/05/2020
Ramos Colone

Všechno bylo skvělé, snídaně byla se spoustou jídel a nápojů, umístění je v docházkové vzdálenosti od hlavní nákupní třídy a veřejné dopravy.

Nic.
07/05/2020
Washko Swithenbank

Hotel metropole byl nedávno zrekonstruován a jako výsledek je velmi čistý a svěží. Obrovská pohodlná postel byla pevná a pohodlná a umístění bylo velmi pohodlné.

Naprosto nic.
07/09/2020
Kylah Harewood

Newness Super clean Skvělá lokalita Přátelský personál Skříňky na lyžařské vybavení na recepci

Zaměstnanci nemluví anglicky, což bylo zpočátku docela nepříjemné, protože to vypadalo, jako bychom nebyli moc vítáni (osoba na recepci nám téměř neřekla ani slovo, když jsme se odbavovali, nemluvě - pomoc s věci). Ale rychle jsme si uvědomili, že je to jen jazyková bariéra. Jinak jsou všichni velmi milí, zvláštní výkřiky Luisovi!
07/10/2020
Prudhoe Todesco

čistý, velikost pokoje je perfektní, umístění bylo 2 min od hlavní ulice, 5 min chůze do obrovských lázní, personál tak přátelský, cena je tak dobrá pro to, co dostanete. vedle něj velký supermarket a samoobsluha a obchod s prádelnou 1 minutu chůze.

-
07/11/2020
Octavius Villalona

Zaměstnanci a umístění

Nic
07/12/2020
Bartle Annand

Velmi nová a pěkná zařízení; pohodlné parkování je možné přímo výtahem výtahem; báječná snídaně! Bude to určitě preferovaná volba pro Andorru !!!!
07/13/2020
Ashti Brumlow

Ne všichni zaměstnanci mluví anglicky.
07/13/2020
Haye Rudy

Hotel je kompletně zrekonstruován. To se otevřelo hned v den, kdy jsme dorazili. Vzhledem k tomu, že jsou všechny nové, v místnosti došlo k několika drobným problémům. Pokoj je prostorný, v místnosti nejsou slyšet žádné zvuky z vodopádu vedle hotelu.

IWifi potřebuje zlepšení. Potřebuji vysokou rychlost a spoustu mega.
07/17/2020
Darill Mayville

Poloha je dobrá na horním konci hlavní nákupní ulice. Hotel byl nedávno zrekonstruován

Klimatizace nelze regulovat z místnosti. Pokoj je horký se zavřenými okny a hlučný s otevřenými okny. Musel je požádat o zvýšení teploty vody v koupelně. Na pokoji není čaj ani káva. Vana potřebuje polici na mýdlo atd. Není moc ambiance. Parkování přes noc je extra. Ve skříňkách na lyžařské boty nejsou žádné topidla.

Zanechte recenzi pro Hotel Metropolis