Domovská stránka > Andorra > Sispony > Abba Xalet Suites Hotel Posouzení

Abba Xalet Suites Hotel

Address: Terra Major de Sispony, La Massana, AD400 Sispony, Andorra
Recenze: 14
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
10
Dobrý
4
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
0
04/28/2020
Sydel Sabljak

Recepční odpoledne v lázeňské budově 20. dubna nám poskytla skvělou službu. Pomohla nám najít správné místo k večeři, zavolala sama sebe, abych se zeptala, jaké možnosti mají místa, která by mohla splnit naše omezení (skupina 3 s 1 veganskou a 1 vegetariánskou), a dala nám zpětnou vazbu a indikace. Úžasný!
05/14/2020
Madalyn Balmes

Poloha byla dobrá a restauraci jsme použili na večerní jídlo, což bylo dobré. Lázeňská zařízení se mi líbily - i když malé byly dobře udržované a dobré hodnoty.

Služby v restauraci mohly být lepší - byly chvíle, kdy bylo obtížné získat pozornost personálu. Mohly existovat lepší znaky pro tlačítko volání na panelu - a možná by bylo dobré i jiné menu!
05/14/2020
Dimitry Rayos

Nádherný výhled

Pokoj neměl klimatizaci a během noci byl příliš horký v místnosti
05/15/2020
Erdah Reynaldo

Vybavení bylo fantastické. Místo bylo pěkné a odlehlé, i když trochu daleko od města. Není problem.

Bohužel výtah nedosáhl podlahy, na které jsme byli, ale to není konec světa.
05/28/2020
Lindholm Swanhart

Čistý, personál byl velmi přátelský a ochotný.
05/29/2020
Lewin Ennals

Tento hotel jsme opravdu milovali - ideální pro náš rodinný lyžařský výlet! Nepodařilo se nám získat polopenzi, ale personál nám velmi pomohl rezervovat restaurace a taxíky pro nás na večeři! Kyvadlová doprava je vynikající, protože je to docela procházka k gondole, ale také jsme použili místní autobusy, které byly v pořádku. Lázně byly po jednom dni na sjezdovkách velmi vítány a opravdu jsme ocenili jednu hodinu, která se vyhýbala davům. Bar je velmi vstřícný a po stisknutí tlačítka slouží přátelský zaměstnanec kdykoli, opět velmi vítaný na konci dne. Snídaně byla skvělá, spousta výběru a slušná kávovar. Kdyby byl pokoj vybaven zařízením na přípravu čaje a kávy, bylo by to hezké a voda by byla také příjemná, ale to jsou drobné body a příští rok se vrátíme! Děkuji!
06/07/2020
Oates Longhenry

Jídlo bylo vynikající!

V horkých dnech v létě není vzduch v pokojích ani dobrá ventilace. Proto jsme přes dobré postele nespali dobře!
06/09/2020
Eiger Metzgar

sousedství

Nic
06/16/2020
Lexie Shuptrine

Zívnutí společné terasy bylo velkolepé. Poloha byla skvělá, v blízkosti hlavních měst Andorry. Snídaně byla dobrá s omezeným výběrem jídel.

Ne všechny pokoje mají stejný skvělý výhled a náš pokoj byl v nich. Lázně měly velmi omezené vybavení, lázně se vůbec nedoporučují.
06/16/2020
Sammy Seeba

Lázně! Snídaně byla skvělá a výhledy byly fantastické.

Pomalý servis potravin a nápojů, skutečnost, že měli velmi velkou svatbu a recepci, byl pravděpodobně důvodem! Hudba ze svatby byla velmi hlasitá a trvala až po 11:XNUMX!
06/18/2020
Kinata Steep

Tento hotel má bezplatný dětský klub, takže pokud přijedete s dětmi, můžete mít 3 hodiny svobody na nákupy nebo jít do lázní.

Žádná konvice v místnosti.
06/26/2020
March Schuerholz

To vše miloval

Nic
06/29/2020
Urissa Ujjair

Poloha hotelu s krásným výhledem na hory, v blízkosti centra města Andorra, 10 minut jízdy pěkné, ochotný personál dobré jídlo

Přeji si, aby postel a polštáře byly mnohem pohodlnější - vzhledem k tomu, že se jedná o hvězdný hotel
06/30/2020
Silvana Gonet

Sídlo

Trochu drahé

Zanechte recenzi pro Abba Xalet Suites Hotel