Domovská stránka > Andorra > Soldeu > Hotel Piolets Soldeu Center Posouzení

Hotel Piolets Soldeu Center

Address: Carretera de Soldeu, s / n, AD100 Soldeu, Andorra
Recenze: 24
Celkové hodnocení: dobrý
Vynikající
13
Dobrý
10
Průměrný
0
Špatný
0
Hrozný
1
04/29/2020
Roman Brockie

Fantastická snídaně Do 5 minut od hlavní stanice lanovky Vynikající příjemný personál

Unavené pokoje
05/07/2020
Zeba Glassburn

Balkon, velikost místnosti, hodnota v baru

Jídlo
05/08/2020
Josias Gerney

Skvělá díra pro lyžování v Soldeu. Místo je skvělé, jak pro vleky, tak pro půjčovnu lyží a uzamykatelné skříňky. Jídlo je rozmanité a chutné. Pokoje jsou malé, ale pohodlné! Bazén a sauna jsou skvělým doplňkem, a pokud je to zdarma, protože jsme rezervovali na Booking.com Pokud to sníží, ráno se objeví pluh, který pípne, takže zabalte ušní zátky! Bar je levný, ale musíte hrát 2 euro za hraní bazénu. To je pravděpodobně jediný negativní, co jsem mohl najít!

N / A
05/11/2020
Jacobs Sola

Skvělá lokalita, pouhých 50m od gondoly. Velmi centrální pro obchod, lékárnu a mnoho restaurací a barů - vše do 2 minut chůze. krásný hotel se spoustou místa a míst v salonu s přátelským personálem baru a kuchyně. Snídaně byla vynikající.

S tímto hotelem je velmi špatně. Pokoj byl trochu malý, ale sotva v něm, takže to nebyl opravdu problém.
05/13/2020
Felisha Obergfell

Poloha byla vynikající pro lyžování, takže poblíž hlavní gondoly v Soldeu. měli jsme pokoj s výhledem na horské sjezdovky, což bylo skvělé. Hotel je trochu starý, ale čistý a personál byl přátelský. Snídaně byla dost dobrá pro hodnocení hvězdičkami tohoto hotelu. lázně stojí 6 EUR za použití. nepoužili jsme to jako nedostatečný čas.
05/13/2020
Clifton Juart

Poloha a super příjemný personál - před domem náš krátký víkendový pobyt usnadnil!

Lázně byly krásné, ale mohly být trochu aktualizovány
05/17/2020
Fedora Reigle

Skvělé umístění. Velmi ochotný personál. Dobrá hodnota peněz.

Žádné problémy, líbilo se všechno!
05/20/2020
Sucy Lovelace/hamilton

Malý bazén a my jsme museli platit navíc, aby jej používat.
06/01/2020
Yankee Zappolo

Fantastický personál a oblast baru. Jeden z našich oblíbených pobytů.

Nic není vynikající
06/03/2020
Ahl Chisem

Personál byl úžasný - od recepce po čističe až po barový personál. Všichni byli úžasní a udělali naši dovolenou
06/07/2020
Kristy Yuki

Skvělá poloha pro lyžařský vlek. Pokoje s výhledem na sjezdovky. Příjemný personál a velmi pohodlná Happy Hour (3 hodiny).

Parkování v hotelu za 18 EUR za noc bylo příliš drahé. Veřejné parkování za 3 eura denně znamenalo každý den výlet do automatu na jízdenky do 8.00 hodin. Tento hotel musí být odhalen.
06/07/2020
Belcher Haitz

Poloha byla perfektní. Zdarma skříňky na vaše lyžařské věci. Spousta možností jídla

Na podlaze a v naší koupelně bylo trochu šafránu
06/18/2020
Corbie Utsler

Všechny byly dobré: Prostor v místnosti; koupelna; místo; skříňky; saláty a výběr hlavních chodů v restauraci; oblast baru a terasa; tělocvična.

Dezerty by mohly být rozmanitější a mohly by se během týdne střídat, aby poskytovaly více variací. Ceny pokojů byly trochu vysoké. Také bazén a vířivka se otevřely až do poledne. Myslel jsem, že by to mělo být otevřeno ráno nebo celý den. Prostor tam dole by mohl být lépe využit. Personál baru byl každou noc utíkán kolem 4.30:6 - XNUMX:XNUMX. V důsledku toho se na bar čekaly dlouhé čekání. Kromě toho, když docházelo brýlí, byl zapnut pouze jeden zaměstnanec, zatímco druhý shromažďoval. To nebylo dostačující.
06/21/2020
Ronica Aberle

Sídlo

Musí platit za použití hotelového bazénu
06/22/2020
Pestana Starek

Umístění do hlavní gondoly a půjčovny lyží v hotelu 👍 hlavní autobusová zastávka od Toulouse je velmi blízko hotelu. Asistent lyžařského obchodu byl vynikající.

Náklady na lázně jsou extra. Náklady na masáž jsou poměrně drahé a nebyly příliš dobré.
06/22/2020
Anny Yoshino

Poloha byla perfektní. Pokoj / balkon s výhledem na sjezdovku, půjčovna lyží se nachází v hotelu, Gondola na sjezdovky se nachází asi 1 minutu chůze od hotelové lyžařské šatny. Jídlo bylo vynikající - snídaně a večeře, bufetový styl, ale kuchaři byli na grilu po celou dobu vaření jídla, takže všechno bylo čerstvé. Skvělá atmosféra v baru také u kulečníkových stolů, kouzelníků atd.

Jediným problémem, který jsme měli, bylo cestování s patnáctiletým, že jsme nebyli mimo svahy až do uzavření kolem 15:17 a on měl povolen přístup do centra pro volný čas až do 30:18, což bylo časově omezené.
06/24/2020
Wendi Hurford

Snídaně byla skvělá, lokalita je vynikající. Mohlo by to udělat s větším počtem zavěšovacích háčků v místnostech a větším prostorem pro odkládání oblečení

v koupelně jsme měli pár roztrhaných ručníků - toaletní papír byl velmi tenký .. když jsme se vrátili z denního lyžování, určitě potřebovali více míst k zavěšení vlhkého oblečení / bundy.
06/25/2020
Octavus Vanboven

Lázně jsou velmi základní a studené.
06/28/2020
Stephen Kinnen

SNÍDANĚ BOLI VÝZNAMNÉ, PŮVODNÍ A DOBRÉ KVALITY. Zjistili jsme, že někdo stížnost o SCRAMBLED VEJCE, ale upřímně to bylo opravdu opravdu dobré. ZAMĚSTNANCI BĚLI VELMI POMOCI, KDYŽ POBYTUJEME NEŽ 10,30 ráno, abychom dokončili náš snídani, opravdu byli nerozumní
06/30/2020
Bonacci Tanjima

Nápoje v hotelu lákají 3 € / den na vedlejší parkoviště (hotel mi chtěl účtovat 18 € / den na hotelové parkoviště)

Žádná horká voda po 7:4 v hotelu Před barem, kde mají párty až do XNUMX hodin ráno, KAŽDOU sobotu není možné spát! Dětský bazén velmi velmi odolný Mini klub odolný a nikdo se nestará o děti Staré a velmi páchnoucí pokoje Desky / skleničky v restauraci jsou odolné Nikdy znovu
07/07/2020
Gilmer Hedeen

Hotel je ve skvělé poloze jen pár minut chůze od lyžařského vleku a v centru Soldeu. Zaměstnanci hotelu byli milí a ochotní. Snídaně byla dobrá a pěkný bar s kulečníkovými stoly ve vstupní hale.

Hotelové pokoje jsou trochu datované a postel byla příliš měkká, víc se mi líbilo.
07/10/2020
Raouf Paventi

Čisté, v blízkosti sjezdovek, miloval s malým balkonem, kde jsme mohli na konci dne sedět na slunci.

Schopen slyšet všechno na chodbě hotelu a s naším otevřeným oknem v noci slyšet hluk z okolních barů a parkoviště - to bylo v sobotu večer horší než v pátek večer.
07/16/2020
Kallista Mcneece

Wifi připojení v restauracích. Stravovací poukázky byly dobrou hodnotou.

Nic
07/17/2020
Stearne Parreira

Velká postel

Při snídani se jídla a nápoje rychleji doplňovaly

Zanechte recenzi pro Hotel Piolets Soldeu Center